Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin-Piotrowska OPLUTA za noszenie tęczowej torby: "Przecież pani nie jest żadna lesba, po co tak prowokować?"

452
Podziel się

"Na przestrzeni kilkuset metrów niosąc zakupy w torbie z tęczą zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża" - napisała na Instagramie. Smutne?

Karolina Korwin-Piotrowska OPLUTA za noszenie tęczowej torby: "Przecież pani nie jest żadna lesba, po co tak prowokować?"
bDXNDtFh

Karolina Korwin-Piotrowska wyrosła na naczelną komentatorkę rzeczywistości. Na swoim Instagramie i Facebooku daje upust emocjom i chętnie dzieli się swoimi oryginalnymi przemyśleniami. Niedawno wbiła szpilę Borysowi Szycowi, który chwalił się świadectwem swojej córki, a youtuberce żartującej z Hitlera zaleciła odcięcie Internetu.

W swojej medialnej działalności skupia się przede wszystkim na opowiadaniu o płyciznach show biznesu i krytykowaniu kolejnych tworów, pojawiających się na salonach. Dziennikarka ostatnio zabrała głos w sprawie afery z Michałem Figurskim, który wyśmiał twarz Ewy Minge. W swoim przydługim komentarzu stwierdziła, że medialnego ataku na Figurskiego dokonały osoby, które "nigdy niczego nie osiągnęły i nie osiągną".

bDXNDtFj

Była prowadząca programu Magiel Towarzyski aktywnie wspiera społeczności LGBT. Wyraziła publicznie swoje oburzenie w związku z przebiegiem Marszu Równości w Białymstoku, a kilka dni temu Instagramie zdradziła, że również padła ofiarą przemocy nacechowanej nienawiścią do gejów i lesbijek.

Jak twierdzi Korwin-Piotrowska, ludzie nie mogą znieść faktu, że jest popularna, przez co cierpią nawet jej psy:

Polski absurd w pigułce. Mam 3 psy. Już samo to na ulicy wzbudza zainteresowanie. "Nie odda pani jednego?", "Jak sobie pani radzi?", albo swojsko "K*rwa, ci celebryci nie mają na co wydawać pieniędzy" ewentualnie "Rasistko jedna, nie wstyd ci mieć rasowe psy, trzeba mieć ze schroniska". Polska. Przyzwyczaiłam się. Jest jednak coś, co wzbudza znacznie większe zainteresowanie.

bDXNDtFp

Noszona przez dziennikarkę torba z motywem tęczy była powodem aktów agresji, których doświadczyła w przestrzeni publicznej:

Torba. Niepozorna. Tęczowa z siateczki. […] Mieszkam w liberalnej dzielnicy. Hipsteria. Artyści. Luz. Na przestrzeni kilkuset metrów niosąc zakupy w torbie z tęczą zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża (zupa czuła się błogosławiona), jeden starszy pan mnie popchnął na ulicy pod straganem mówiąc "parszywe lewactwo", matka z dziećmi, które zawołały: "Mamo, kupmy taką siatkę, jaką ma ta pani" i odpowiedź: "Nie jesteśmy zboczeni […]".Moja emerytowana sąsiadka, słuchaczka Radia Maryja, urocza i zabawna, podeszła do mnie zatroskana: "Pani Karolinko, przecież pani nie jest żadna lesba, po co tak prowokować?"

Spodziewaliście się, że kolory na torbie mogą zbudzać aż takie emocje?

bDXNDtFq
bDXNDtFK
KOMENTARZE
(452)
gość
2 lata temu
Piotrowska znowu wymyśla baśnie jak wcześniej z Wojewódzkim
Gość
2 lata temu
Cały czas manipulują przy ocenach komentarzy. W jednej sekundzie po kilkadziesiąt lajków w górę ☝ lub w dół 👇 dobijane do wpisów.
Gość
2 lata temu
W plucie mogę uwierzyć ale babcie ze znakiem krzyża?
bDXNDtFL
Gość
2 lata temu
I co?teraz jej nagle mowa nienawiści i hejt przeszkadza?A dopiero broniła Figurskiego I jego kulturę wypowiedzi
gość
2 lata temu
Ładne kolory i tylko to. Tęcza to tęcza a nie żadne LGBT.
Najnowsze komentarze (452)
gość
2 lata temu
W szkole była popychadłem, a teraz gwiazdorzy.
Elżunia
2 lata temu
zrobiła wiele hałasu o nic. Tak, ona, nie TORBA. Tak, nierasowa. Z Chin
beti beti
2 lata temu
ratujmy zwierzaki!!!! zwierzeta podhala.pl sms azyl 75480
beti beti
2 lata temu
ratujmy zwierzaki!!! zwierzeta podhala.pl sms azyl 75480
gość
2 lata temu
Jej opinie mi zwisaja. bo kim ona jest?
gość
2 lata temu
chore spoleczeństwo
Gość
2 lata temu
Wymyśla historyjki po aferze z Minge zamiast przyznać się, że źle zrobiła i to ona krytykuje innych bez powodu. Czas żeby znikła z piedestału.
Gość
2 lata temu
Nie dziwie się, jakies babcie też zrobiły znak krzyża kiedy szłam obok kościoła w tęczowym plaszczu
bDXNDtFD
gość
2 lata temu
super torba i wielki szacun :) bardzo mniej smiesza takie reakcje ludzi i zarazem przeraza gdyz strach ubrac dziecko w cokolwiek co ma tencze bo jeszcze zdolni powiedziec ze w pszyszlosci bedzie z mojej winy jedna z lgbt. LUDZIE LECZCIE SIE !!!!! :D
gość
2 lata temu
Piotrowska, zajmij się czymś sensownym. Popracuj w schronisku skoro tak kochasz pieski, wstąp do jakiegoś wolontariatu. Wiemy, że miałaś ciężko, ale zacznij żyć swoim życiem a nie siedzisz i rąbiesz tyłki kolegom z branży, w której sama funkcjonujesz.
gość
2 lata temu
mi tam ta siatka przypomina raczej beret z festiwali reggae
gość
2 lata temu
może wyszła bez mejkapu i babcie się przeżegnały?
Gość
2 lata temu
Sieje żmija mowę nienawiści
gość
2 lata temu
Problem podstarzałej p.Karoliny jest taki że ma tylko psy zamiast dzieci i w tym wieku odzywa się pragnienie człowieka wszystko jedno jakiej orientacji seksualnej
...
Następna strona
bDXNDtGf