Poniedziałek 05.08.2019 13:48

Kate Middleton i książę William składają życzenia Meghan Markle. Fani zarzucają im uszczypliwość

Meghan Markle Kate Middleton książę Harry książę William hotnews

Kate Middleton i książę William składają życzenia Meghan Markle. Fani zarzucają im uszczypliwość

Kate Middleton i Meghan Markle dogadują się podobno coraz lepiej. Jeszcze jakiś czas temu brytyjska prasa donosiła, że żony Williama i Harry'ego wyraźnie za sobą nie przepadają. Ich relacje rozgrzewały tamtejsze media do czerwoności chociażby w marcu tego roku, gdy na jednym z przyjęć Kate i Meghan udawały, że się nie widzą. Potem Markle miała podobno złośliwie skomentować doniesienia o rzekomej zdradzie Williama, co kolejny raz położyło się cieniem na ich kruchej znajomości.

Zobacz: Oschłe życzenia dla Meghan i Harry'ego od Kate i Williama. "Czekamy na spotkanie z nowym członkiem rodziny"

Po miesiącach niechęci ostatnio jednak relacje Kate Middleton i Meghan Markle uległy podobno sporej poprawie. Panie zaprzyjaźniły się ponoć podczas Wimbledonu, gdzie księżna Cambridge pojawiła się w roli anioła stróża niesfornej Meghan. W końcu księżne na tyle się polubiły, że nawet regularnie się komunikują i starają się utrzymywać dobre relacje.

Tak przynajmniej było do tej pory, ponieważ media kolejny raz doszukują się kryzysu w ich relacji. Wszystko z powodu życzeń Kate i Williama dla Meghan, która niedawno obchodziła swoje 38. urodziny. Podczas, gdy książę Harry zdobył się na miły gest i napisał kilka miłych słów dla żony, księżna Cambridge z mężem zdobyła się jedynie na oficjalny i niezwykle lakoniczny post na Instagramie.

Uwagę fanów wzbudziło też zdjęcie, na którym widać nie tyle samą Meghan, a sporą część rodziny królewskiej. Zazwyczaj w przypadku życzeń na załączonej fotografii księżna Sussexu pojawiała się jedynie w towarzystwie męża. Kate i William zdecydowali jednak, że na zdjęciu znajdą się też oni oraz książę Karol

Taki gest ze strony Kate Middleton i jej męża kolejny raz podzielił fanów rodziny królewskiej. Dla niektórych był to gest pojednania i pokazania światu, że pary żyją ze sobą w całkowitej zgodnie. Inni twierdzą jednak, że było to subtelne wbicie szpili Meghan, aby pamiętała o swoim miejscu w szeregu i nie wyrastała dłużej na "królewską celebrytkę".

Myślicie, że Kate i William faktycznie chcieli dokuczyć Meghan Markle?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wishing a very happy birthday to The Duchess of Sussex today! 🎈

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)Sie 4, 2019 o 1:01 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (89)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 89
Odpowiedz
412 12
zgłoś
gość 05.08.2019 13:52
sympatyczne zdjecie i tyle
Odpowiedz
253 22
zgłoś
Gość 05.08.2019 13:53
Dzien bez Meghan to dzien stracony.
Odpowiedz
43 2
zgłoś
Gość 05.08.2019 13:53
Dodali poprostu zdjęcie gdzie są razem z nimi i jako tako wyglądają , Megan chyba na codzień przypominają o jej miejscu w szeregu .
Odpowiedz
301 14
zgłoś
Gość 05.08.2019 13:53
Szukanie dziury w całym. Miłego dnia! :)
Odpowiedz
683 13
zgłoś
Gość 05.08.2019 13:54
E tam ja bym bardziej uznała że to zdjęcie wspólne jest po to żeby poczuła że są rodzina .
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 89