Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polska gwiazda Bollywood została UDERZONA na planie filmowym: "Popłakałam się i nikt mi nie pomógł"

106
Podziel się:

"Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno" - wyznała w śniadaniówce. Przerażające?

Polska gwiazda Bollywood została UDERZONA na planie filmowym: "Popłakałam się i nikt mi nie pomógł"
bEDdIvDp

Natalia Janoszek to jedna z niewielu polskich aktorek, której udało się zrobić realną karierę zagranicą. Polka występująca w bollywoodzkich filmach wielokrotnie narzekała na to, jak mężczyźni traktują kobiety na planach zdjęciowych, a swoją historię odpowiedziała pod wpływem akcji "metoo".

Aktorka kolejny raz odniosła się do seksistowskich postaw mężczyzn w Bollywood. Na kanapie Dzień Dobry TVN promowała indyjski dramat Chicken Curry Law, w którym zagrała kobietę oskarżoną o prostytucję. Janoszek zdradziła, że podczas kręcenia filmu padła ofiarą przemocy.

bEDdIvDr

Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno. Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Popłakałam się i nikt mi nie pomógł. Później przyszedł do mnie reżyser i powiedział, że wie, że bolało, ale jak dostanę nagrodę za ten film, to mu podziękuję. Nagrodę i tak dostałam, a kamera była tak ustawiona, że ta scena nie została nawet nagrana. Ale on po prostu musiał pokazać swoją władzę jako mężczyzna nad tą przyjezdną aktoreczką, która czasem za mocno tupnie nogą - przyznała w śniadaniówce.

Aktorka przyznała, że czasem waha się, czy opowiadać skandalicznych warunkach na planie:

bEDdIvDx

Zawsze byłam Zosią-Samosią i zawsze wszystko robiłam sama. Musiałam się nauczyć Indii, tam są trochę inne zasady i niestety trochę się zasymilować. Na wiele rzeczy się nadal nie godzę, na niektóre muszę przymknąć oko, bo nie mam na nie wpływu w tej chwili. Często zastanawiam się, czy warto o tym mówić, co się dzieje na planach, bo jakby nie patrzeć, to wystawia mnie na krytykę. Nie wiadomo, czy inni nie będą się potem bali ze mną pracować, skoro tak otwarcie mówię o problemach, jakie się zdarzają - stwierdziła.

Współczujecie jej takiej pracy?

bEDdIvDy
bEDdIvDS
KOMENTARZE
(106)
Gość
2 lata temu
Pewnie go to jara. Wytoczylsabym mu proces
gość
2 lata temu
Mój wujek emerytura 2900, ciocia 1400. Praca w tym samym zakładzie, tyle, że ciocia pracowała ciężej. Super. Należy o tym mówić, o każdym rodzaju dyskryminacji.
gość
2 lata temu
tak to jest w krajach gdzie faceci nie maja szacunku dla kobiet.
bEDdIvDT
gość
2 lata temu
czego sie nie robi dla pieniedzy, gdzie duma i honor ???
Gość
2 lata temu
To miech wraca i gra w m jak milosc
Najnowsze komentarze (106)
Gość
2 lata temu
A wy myślicie, że ona się tam dostała za to, że taka utalentowana i ładna ??? Przecież takich jest na pęczki .... a jednak jakoś się tam dostała !!!?? Pewnie patafrazując królową angielską, często zamyka oczy i musli o kasie .....
Gość
2 lata temu
Wszystko ma swoją cenę. Dla sławy i takich pieniędzy ludzie dają się upokarzac. Dlatego nie ma im co zazdrościć. Największe szczęście to ludzie którym na prawdę na nas zależy, fajne hobby, proste momenty, kiedy czujemy się szczęśliwi. Droga torebka tego nie wynagrodzi. Nie myślcie, że gigantyczne zarobki niektórzy mają tak o. Tak się nie dzieje. Wszystko ma swoją cenę. Przykre. Niech każdy dokonuje przemyślanych wyborów.
Gość
2 lata temu
Ludzie a gdzie faceci szanują kobiety? ???? Każdy wie ze to kobiety tyraja całymi dniami praca dzieci dom, że kobieta jest ciężej być wszędzie.
gość
2 lata temu
TROCHĘ???!!! Trochę inne zasady??!! Zastanów się co mówisz, po tym, jak dostałaś w ...
Gość
2 lata temu
Jesteś POLKĄ trzeba było oddać aź by numer butów pokazał łachudra.
Gość
2 lata temu
Za granicą. Co robi redaktor?
gość
2 lata temu
Skoro tak jej tam źle, to po co nadal tam siedzi?
Gość
2 lata temu
Dziewczyno pieniądze nie są tego warte. Wytocz mu sprawę w sądzie. I nie wracaj tam.
bEDdIvDL
Gość
2 lata temu
To dziki kraj
gość
2 lata temu
Ale kasa za aktorze nie widocznie się zgadza !
Gość
2 lata temu
Uciekaj stamtad zanim ci krzywde zrobia :(
gość
2 lata temu
SILNE KOBIETY RAZEM ALE NIE TYM RAZEM XDXDXDXDXD
Tropicielka
2 lata temu
To utrzymanka, a w Indiach nikt o niej nie słyszał. Artykuły w DDTVN i na pudlu wszystkie oplacone
gość
2 lata temu
az strach pomyśleć co ona tam jeszcze musi robić o czym nie mówi :(((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdIvEE
bEDdIvEF
bEDdIvEG
bEDdIvEH
bEDdIvEI
bEDdIvEn