Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamil Durczok chwilę przed wypadkiem miał KUPOWAĆ WÓDKĘ? "Kupił tak zwaną "małpkę" i schował ją do kieszeni w spodniach"

113
Podziel się

Jak donosi Super Express, dziennikarz pół godziny przed spowodowaniem kolizji widziany był na stacji benzynowej, gdzie dokonał zakupu alkoholu.

Kamil Durczok chwilę przed wypadkiem miał KUPOWAĆ WÓDKĘ? "Kupił tak zwaną "małpkę" i schował ją do kieszeni w spodniach"
bCOWLXJx

Już prawie dwa tygodnie temu Kamil Durczok został zatrzymany przez policję za spowodowanie wypadku na autostradzie A1. W chwili zatrzymania dziennikarz miał 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Choć sąd odrzucił wniosek prokuratury o tymczasowym zatrzymaniu i Durczok opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tysięcy złotych, na światło dzienne wypływają *coraz to nowe fakty w sprawie. Możliwie, że do samochodu z pijanym 51-latkiem wsiadła kobieta, na co wskazywałaby wystrzelona poduszka powietrzna na miejscu pasażera, a zgodnie z informacjami, które jakiś czas temu podał portal _wPolityce.pl_, spekulowano nawet o tym, że w momencie zatrzymania policja miała znaleźć w jego aucie *broń palną.

bCOWLXJz

Jak donosi Super Express, chwilę przed kolizją Kamil miał zatrzymać się na stacji benzynowej, gdzie kupił… setkę wódki. Z dziennikiem skontaktował się świadek zdarzenia, który zapewnił, że pół godziny przed wypadkiem spowodowanym przez dziennikarza widział go, dokonującego zakupu alkoholu:

Stał w kolejce. Rozglądał się nerwowo wkoło. Kupił tak zwaną "małpkę" i schował ją do kieszeni w spodniach. Po wyjściu ze sklepu szedł do auta razem z młodą dziewczyną i psem. To był na pewno Kamil Durczok. Wiele osób go widziało - zdradza informator.

Jednakże, adwokat 51-latka zapytany o taką ewentualność stwierdził, że "nic o tym nie wie": Jestem zaskoczony. I wierzę, że to nie jest prawda.

Durczok w rozmowie ze śledczymi miał zeznać, że przed wyjazdem z Władysławowa wypił prawie dwa piwa, jednak ani słowem nie wspomniał o wódce.

bCOWLXJF
bCOWLXJG
bCOWLXKa
KOMENTARZE
(113)
Gość
rok temu
Ktos ktoś kto mu sprzedawal a był juz pod wplywen i wsiadł to auta też powinien zostac ukarany. Ludzie reagujemy!!!
Gość
rok temu
P******y, parszywy typ.
gość
rok temu
No pije chłop, presja zawodu, życia, jest na świeczniku to i małpkę trudniej schować w kieszeni, bo skacze po plecach.
bCOWLXKb
Gość
rok temu
Promil Durczok 😂😂😂😂
gość
rok temu
Może pani, która wsiadła i wysiadła potrzebowała jakiejś dezynfekcji ? Albo pan musiał w podrózy rączki sobie zdezynfekować? Nie wierzę, żeby doustnie ...
Najnowsze komentarze (113)
Gość
12 miesięcy temu
I uu
gość
rok temu
Kowalski pełna parą
Gość
rok temu
Nie lubie tego faceta zal mi jedynie jego matki
Gość
rok temu
Stoczył się chłop
Gość
rok temu
Dawac ta 20 latkę na pudla. Niech zrobia z niej celebrytke
gość
rok temu
wizerunkowo jest już nikim
Gość
rok temu
Moj tato tez pije ..małpki. .zawsze mu kupuje
Gość
rok temu
Wódko pozwól żyć.....
bCOWLXJT
rok temu
Nie wiedziałam, że dwa piwa dają 2,6 promila
gość
rok temu
Czemu mój komentarz się nie wyświetla?
Pepe
rok temu
Odebrali mu prawko ?
Gość
rok temu
Gdby 10 lat temu ktoś Kamiliowi wyświetlił jego przyszłość, to by facet chyba spadł z krzesła.
gość
rok temu
Rurku!
Gość
rok temu
Na której KONKRETNIE stacji sprzedaje się niby alkohol?
...
Następna strona
bCOWLXKv