Wtorek 06.08.2019 09:00

Kinga Rusin chwali się umięśnionym brzuchem na luksusowych wakacjach: "Żaden właściciel siłowni jeszcze chyba na mnie NIE ZAROBIŁ" (FOTO)

Kinga Rusin

Kinga Rusin chwali się umięśnionym brzuchem na luksusowych wakacjach: "Żaden właściciel siłowni jeszcze chyba na mnie NIE ZAROBIŁ" (FOTO)

Z biegiem lat Kindze Rusin udało się zrobić wyjątkowo błyskotliwą karierę w show biznesie, dzięki czemu dziś może poszczycić się statusem jednej z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w kraju. Pracowita 48-latka nie ogranicza się jedynie do występowania w Dzień Dobry TVN i od dłuższego czasu pozuje na ekspertkę w kwestii ekologii, wykorzystując każdą możliwą okazję do uświadamiania Polaków o skali degradacji ekosystemu w naszym kraju, czym u jednych wzbudza podziw, u innych zaś - lekkie poirytowanie.

Kinga Rusin krytykuje leśną gospodarkę Polski. Porównuje lasy do... uprawy kukurydzy

Kilka dni temu znana ze swojego zamiłowania do podróży dziennikarka wybrała się na luksusowe wakacje w towarzystwie ukochanego, Marka Kujawy. Po krótkim pobycie w Grecji przyszła kolej na bardziej odległą destynację - Kinga udała się z partnerem do Portoryko oraz na jedną z mniejszych karaibskich wysp - Anguillę.

Kinga Rusin na greckich wakacjach z ukochanym: "Pan i Pani Papadopoulos przy drzwiach" (FOTO)

Choć Kinga zrobiła sobie zasłużoną przerwę od pracy, celebrytka wciąż pamięta o fanach, nieustannie racząc ich fotorelacjami z rodzinnego urlopu. Na ostatnim z instagramowych zdjęć gwiazda pochwaliła się imponującą formą, prezentując umięśniony brzuch w kostiumie kąpielowym na jednej z niebiańskich plaż.

Pytacie czy dużo ćwiczę - napisała pod jedną z fotografii. Odpowiadam: o ile warunki są sprzyjające i żeby się za bardzo nie zmęczyć. Podsumowując, żaden właściciel siłowni jeszcze chyba na mnie nie zarobił. Za to kiedy uprawiam moje ukochane sporty to daję z siebie 200%. Pozdrawiam z Anguilli.

Instagramowy post spotkał się z nieskrywanym zachwytem internautów, którzy w licznych komentarzach pochwalili sportową sylwetkę gwiazdy, porównując ją nawet do... Ewy Chodakowskiej.

"Mówią, że nie można mieć wszystkiego. A tu proszę: inteligencja, mądrość, uroda i piękne ciało", "Co pani robi, że ma pani taką niesamowitą sylwetkę? Jestem pod wrażeniem", "Niby Rusin, ale chyba jednak Chodakowska" - pisali.

Nawet nie staję do tej konkurencji - odpowiedziała Rusin na ostatni z komentarzy. Ja nie mam nic wspólnego z fitnessem. Jestem dziennikarką. Sport to moje hobby a nie zawód. W dodatku nie przepadam za siłownią.

Figura godna pozazdroszczenia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (575)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 575
Odpowiedz
110 29
zgłoś
Gość 06.08.2019 09:06
A prywatni trenerzy?
Odpowiedz
325 88
zgłoś
Gość 06.08.2019 09:06
Oni wszyscy tylko się czymś chwalą 🙄 Dobrze że Kinia łydki nie wyeksponowała
Odpowiedz
381 112
zgłoś
gość 06.08.2019 09:07
Kinia, zejdź mi z widoku.
Odpowiedz
587 111
zgłoś
gość 06.08.2019 09:07
Zosia samosia, która wszystko i zawsze siama, NIC ŃIKOMU nie zawdzięcza... hahahahahahaha
Odpowiedz
129 91
zgłoś
Gość 06.08.2019 09:07
Fajnie wygląda jak na babkę w tym wieku,młodo i zdrowo.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 575