Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Sadowski dopuszczał się aktów pedofilii!? "Nie mam żadnych wątpliwości. Kobiety twierdzą, że ZAMYKANO JE W PIWNICY NA NOC"

157
Podziel się:

"Relacje ofiar są bardzo mocne i jest ich zbyt wiele, żeby nie były prawdziwe" - twierdzi dziennikarz Mariusz Zielke. Przerażające?

Krzysztof Sadowski dopuszczał się aktów pedofilii!? "Nie mam żadnych wątpliwości. Kobiety twierdzą, że ZAMYKANO JE W PIWNICY NA NOC"

Dzięki głośnemu filmowi braci Siekielskich Tylko nie mów nikomu opowiadającemu o przypadkach molestowania seksualnego dzieci przez duchownych, można zaobserwować, że problem pedofilii w końcu przestaje być w Polsce tematem tabu. Coraz więcej ofiar decyduje się na wskazanie swoich oprawców, którzy dopuścili się wobec nich aktu pedofilii.

Jak donosiliśmy w poniedziałek, kolejny dziennikarz śledczy zdecydował się na zdemaskowanie osoby publicznej, która miała wielokrotnie wykorzystywać seksualnie dziewczynki biorące udział w nagraniach do takich produkcji jak Tęczowy Music Box i Co jest grane?. Jednak jeszcze wtedy Mariusz Zielke nie mógł potwierdzić jego tożsamości, ze względu na uszanowanie woli niektórych z ofiar.

Ostatecznie Zielke postanowił wyjawić nazwisko znanego muzyka, oświadczając, że za wielokrotne akty pedofilii odpowiadać miał Krzysztof Sadowski.

Nie mam żadnych wątpliwości - wyjawił Zielke w rozmowie z WP. Krzysztof Sadowski, znany w Polsce i na świecie muzyk, krzywdził dziewczynki.

Na Facebooku dziennikarza pojawił się obszerny post, w którym Mariusz rozwinął kwestię swojego wstrząsającego odkrycia.

Niestety, z ogromną przykrością informuję, że nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca Tęczowego Music Box, działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek, a może i tysięcy dzieci, był pedofilem. Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię - napisał Zielke.

Jestem przerażony myślą, co musi dziś czuć rodzina, bliscy i znajomi pana Krzysztofa, ale nie mam wyjścia, nie mogę tego ukryć, to obiecałem i czytelnikom i ofiarom - kontynuował. Ofiary zasługują na współczucie i prawdę. Ich relacje są bardzo mocne. Relacji jest zbyt wiele, żeby były nieprawdziwe. Krzysztof Sadowski zniszczył życie wielu utalentowanym ludziom, wielu innym próbował. Po zebraniu materiału skieruję doniesienie do prokuratury.

Zielke zdradził, że dziewczynki były gwałcone przez Sadowskiego zarówno przy realizacji programów, jak i w jego domu, gdzie miały być zamykane w piwnicy na noc.

_Te kobiety są dziś dorosłe, ale nadal zmagają się z ogromną traumą. Twierdzą, że do molestowania i gwałtów dochodziło przy realizacji programów "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane?", a także przy organizacji wielu występów zespołu muzycznego "Tęcza". Dziewczynki miały być też gwałcone w siedzibie fundacji finansującej działania zespołu. To był dom oskarżanego znanego artysty. Kobiety twierdzą, że zamykano je tam w piwnicy na noc. Sprawca miał je krzywdzić także we własnym samochodzie oraz w siedzibie jednego z najważniejszych polskich stowarzyszeń muzycznych._

W obronie Krzyszofa stanęła jego żona, Liliana Urbańska, która rozmowie WP sywierdziła, że za oskarżenia odpowiedzialna jest "osoba chora psychicznie".

Nic nie wiem o tym. Uważam, że to są pomówienia - powiedziała Urbańska. Oskarża dziewczynka sprzed 25, prawie 30 lat. Leczyła się psychiatrycznie i teraz jako osoba dorosła chce wyłudzić od nas pieniądze. Byłam na policji w tej sprawie. Jestem zdziwiona tą sprawą. Dziewczyna ma fatalną opinię, rozbiła małżeństwo znanego aktora. To chora psychicznie osoba. Zażądała astronomicznych sum. Mąż dla świętego spokoju mówił "tak, tak, tak". Pomagał jej, dawał jej pieniądze na psychiatrę. Próbowaliśmy jej pomagać, załatwialiśmy jej pracę, ale teraz nie wiem, co się z nią dzieje.

Co ciekawe, kobieta przyznała, że teraz opiekuje się mężem, ale przez wiele lat mieszkali osobno.

_Nigdy niczego nie zauważyłam. Przychodzą do nas byłe uczennice, nigdy nie usłyszałam od nich złego słowa. Mówią, że to były najszczęśliwsze chwile ich dzieciństwa. Chyba rodzice by nam coś powiedzieli, że dzieją się niewłaściwe rzeczy?_

Do redakcji WP już zgłosiły się kolejne osoby, które również miały paść ofiarami muzyka. Myślicie, że również są "chore psychicznie"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(157)
gość
5 lata temu
Musiała się leczyc psychiatrycznie po tym co jej zrobił. Wiele osob po takich przezyciach tak ma, włacznie z próbami samobojczymi. #wierzeofiarom
Gość
5 lata temu
To Ojciec Marii Sadowskiej
Gość
5 lata temu
Pani żona wierzy w to w co chce wierzyć
ALA
5 lata temu
Byłam molestowana przez nauczyciela, przez kilka lat. Powiedziałam wychowawczyni, do której miałam zaufanie. Nie uwierzyła mi, powiedziała: zdajesz sobie sprawę co może uczynić twoje kłamstwo? I już nigdy nikomu tego nie powiedziałam...
Gość
5 lata temu
Ale jaja.. miejmy nadzieje ze ma dowody jakies .. w tych czasach łatwo jest kogos oskarżyc
Najnowsze komentarze (157)
Aga
2 lata temu
"Mąż dla świętego spokoju mówił "tak, tak, tak". Pomagał jej, dawał jej pieniądze na psychiatrę. Próbowaliśmy jej pomagać, załatwialiśmy jej pracę, ale teraz nie wiem, co się z nią dzieje." Znam Liliane i Krzysztofa. Cale zycie pomagali dzieciom, organizowali nagrania, wyjazdy, koncerty. W ich domu nie bylo piwnicy, bo zostala przerobiona na studio nagraniowe. Mysle, ze Liliana mowi prawde i to sa pomowienia. To moja opinia na podstawie wieloletniej znajomosci.
Gość
5 lata temu
Czy Pani Urbańska ma choć trochę przyzwoitości! Chora psychicznie - może na skutek dramatu w dzieciństwie pod dachem pani nicniewiedzacej żony. Nawet jeśli nie - jeśli jest chora to pani urbańska w sposób karygodny wykorzystuje ten fakt. Ta kobieta powinna pozwać ich oboje.
Gość
5 lata temu
Czy Pani Urbańska ma choć trochę przyzwoitości! Chora psychicznie - może na skutek dramatu w dzieciństwie pod dachem pani nicniewiedzacej żony. Nawet jeśli nie - jeśli jest chora to pani urbańska w sposób karygodny wykorzystuje ten fakt. Ta kobieta powinna pozwać ich oboje.
gość
5 lata temu
Kobiety to potwory. Istoty bez uczuć wyższych. Gdy poznałem tę życiową prawdę to się załamałem.
Gość
5 lata temu
A gdzie byli rodzice tych dziewczynek? Dzieci zostawał na noc u obcej osoby i rodzice na to się zgadzała?
Gość
5 lata temu
Nie rozumiem ,dzieci zamykał na noc w piwnicy ?to gdzie byli rodzice tych dziewczynek jak na noc nie wróciły do domu ...
gość
5 lata temu
Dlaczego zawsze zgłaszają się po 10,20 latach? Nie wiedziały, że są gwałcone?!
gość
5 lata temu
Wielokrotnie uczestniczyłem w przeróżnych warsztatach z rzeczonym. Wiele z opisywanych rzeczy to prawda. W zasadzie większość. Poza jedną - nie molestował dzieci. Z całą pewnością. Pamiętam za to kilka przypadków, gdy młode dziewczyny próbowały go molestować. Czy były przypadki kiedy nie udawało mu oprzeć? Tego nie wiem, ale znając go - wątpię.
Gość
5 lata temu
A co jeśli jest wrobiony?
gość
5 lata temu
to jeciec marysi..wspolczuje goraco i jej mnatce...czy ona wiedziala o tym...
gość
5 lata temu
to jeciec marysi..wspolczuje goraco i jej mnatce...czy ona wiedziala o tym...
Gość
5 lata temu
Panowie Siekielscy powinni zrobić film bo tylko księży pokazali palcem. Takie czasy były okrutne nie tylko na plebanii.
gość
5 lata temu
swoją drogą ,GDZIE RODZICE CÓREK ZAMKNIETYCH NA NOC W PIWNICY????????? wiedzieli,ze córka nie wraca na noc ,jest nieletnia ico????????????nawet jakby kłamała ,ze spi w pokoju goscinnym to tez nie zostawia sie dzieci u obcego chłopa ale wiadomo kariera
Gość
5 lata temu
Ale kwas
...
Następna strona