Środa 07.08.2019 10:00

"Taniec z Gwiazdami". Znamy pary 10. edycji show. Kurdej-Szatan i Jeschke, Miller i Kliment...

Taniec z gwiazdami Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan Jan Kliment Monika Miller Jacek Jeschke Lenka Klimentova Ola Kot Tomasz Barański Rafał Maserak Joanna Lazer Red Lips Damian Kordas Janja Lesar Magda Bereda Kamil Kuroczko Adam Małczyk Reni Jusis Sandra Kubicka Akop Szostak

"Taniec z Gwiazdami". Znamy pary 10. edycji show. Kurdej-Szatan i Jeschke, Miller i Kliment...

Taniec z Gwiazdami to jeden z tych formatów, które są emitowane w polskiej telewizji od wielu lat. Wydawałoby się, że po tylu edycjach formuła gwiazdorskich par pląsających po parkiecie już się raczej wyczerpała, jednak nic bardziej mylnego. Show o dziwo wciąż cieszy się sporą popularnością, a kolejni celebryci chętnie godzą się na treningi pod okiem kamer. Co prawda ciężko będzie przebić im wyczyny Justyny Żyły z ostatnich edycji, ale mocno liczymy na jakieś niespodzianki.

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami": Pavlović NISZCZY ŻYŁĘ: "Tańczyłaś JAK PRZEDSZKOLAK, MASAKRA"

Biorąc pod uwagę zaskakująco dobre wyniki oglądalności poprzedniej edycji show, telewizja Polsat postanowiła zorganizować 10. edycję programu już jesienią tego roku. Warto wspomnieć, że wliczając edycje emitowane przez stację TVN jest to już 23. (!) odsłona tanecznego show, tak więc znalezienie chętnych do udziału nie jest wcale takie łatwe. Mimo trudności Polsatowi jakimś cudem udało się skompletować "gwiazdy" do obsady i już wiemy, z kim zatańczą.

Twórcy Tańca z Gwiazdami od jakiegoś czasu systematycznie zdradzali kolejne nazwiska osób, które wezmą udział w programie. Najwięcej emocji wzbudziło oczywiście małżeństwo Szatanów, które najwyraźniej nie obawia się uśmiercającej związki "klątwy Tadli i Kreta". Jako głównych kandydatów, którzy mieli zatańczyć w parze z Basią, wymieniało się chociażby Rafała Maseraka albo Jana Klimenta.

Jak donosi Super Express, w tym przypadku ostatecznie wybór padł na Jacka Jeschke. Jej mąż Rafał Szatan wpadł z kolei w ręce Lenki Klimentovej. Kolejne pary również mogą być sporym zaskoczeniem. Jan Kliment, który zgarnął Kryształową Kulę już trzy razy, zatańczy z... Moniką Miller, wnuczką Leszka Millera. Prezenterka Eska TV Ola Kot, której udział w programie wzbudził póki co głównie pytania o jej zawód, stanie na parkecie z Tomaszem Barańskim. Mamy nadzieję, że poradzi sobie lepiej, niż jej poprzedniczka...

Co ciekawe, Rafałowi Maserakowi przydzielona została Joanna Lazer, czyli Ruda z Red Lips. Partnerką taneczną Damiana Kordasa zdaniem Super Expressu została Janja Lesar, a sam influencer był tym wyborem podobno zachwycony. Magda Bereda, piosenkarka znana głównie z 600 tysięcy obserwujących na Instagramie, zaprezentuje swoje możliwości w parze z Kamilem Kuroczko. Adam Małczyk wystąpi z kolei w parze z Hanią Żudziewicz.

W tym momencie nie jest jeszcze pewne, z kim wystąpią Reni Jusis, Sandra Kubicka oraz Akop Szostak. Patrząc jednak na doniesienia Super Expressu nie sposób nie odnieść wrażenia, że mogą nas czekać kolejne niespodzianki.

Planujecie zerknąć od czasu do czasu jak sobie radzą na parkiecie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
248 17
zgłoś
Gość 07.08.2019 10:15
Jedyne, które kojarzę to Rusis i Szatan.. Masakra
Odpowiedz
20 35
zgłoś
gość 07.08.2019 10:16
jadowite komentarze za 3, 2, 1...
Odpowiedz
294 17
zgłoś
Gość 07.08.2019 10:16
Pani Gienia ze sklepu monopolowego też jest chętna udziału, węźcie i ją!
Odpowiedz
7 35
zgłoś
gość 07.08.2019 10:16
Ostatnie zdjęcie najlepsze, doszedłem przy muszelce Agi
Odpowiedz
454 14
zgłoś
Gość 07.08.2019 10:16
Tancerze bardziej znani, od tych „gwiazd”
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154