Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle wystawiła na sprzedaż swój dom w Los Angeles. Chce za niego niemal 2 MILIONY DOLARÓW! (FOTO)

118
Podziel się

Jeśli macie przy sobie akurat trochę drobnych, to księżna Sussex ma dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Meghan Markle wystawiła na sprzedaż swój dom w Los Angeles. Chce za niego niemal 2 MILIONY DOLARÓW! (FOTO)
bDJvTEOd

Meghan Markle już na dobre rozgościła się w rodzinie królewskiej. Choć brytyjska prasa raz po raz informuje o kolejnych przewinieniach księżnej Sussex, to ona sama wciąż walczy o ocieplenie swojego wizerunku. Nieco przeszkadzają jej w tym, co prawda, takie doniesienia jak zakaz odzywania się do niej przez sąsiadów, jednak w międzyczasie zdołała nawet nakłonić naczelnego brytyjskiego Vogue'a do współpracy. Szybko została za to zresztą skrytykowana, co nie jest wielkim zaskoczeniem.

Mimo złej prasy Meghan Markle nie rezygnuje ze swoich obowiązków i nadal walczy o sympatię brytyjskiej opinii publicznej. Warto jednak pamiętać, że jej losy przed poznaniem księcia Harry'ego też nie przypominały życia przeciętnego Kowalskiego. Zgodnie z doniesieniami mediów, księżna Meghan zdecydowała się właśnie wystawić na sprzedaż dom, w którym mieszkała wcześniej w Los Angeles. To właśnie tam układała sobie życie zanim została księżną.

bDJvTEOf

Jak donosi portal TMZ, Meghan Markle nawet wtedy nie mogła narzekać na brak luksusów. Dwupiętrowy dom z czterema nasłoneczniowymi sypialniami będzie kosztował szczęśliwego nabywcę nie mniej niż 1,8 miliona dolarów, czyli niemal 7 milionów złotych. Księżna Sussex była właścicielką posiadłości w Los Angeles w latach 2011-2013, czyli jeszcze wtedy, gdy była żoną reżysera Trevora Engelsona. Nie wiadomo niestety, czy po wyprowadzce wciąż była jego właścicielką.

Przyszły właściciel nie będzie miał raczej powodów do narzekania, bo dom Meghan Markle i jej byłego męża wyraźnie został urządzony w niezwykle gustowny sposób. Wszystkie pomieszczenia w ich domu są elegancko wykończone, w kuchni i łazience nie zabrakło marmurowego wykończenia, a jadalnia znajduje się na świeżym powietrzu. Posiadłość znajduje się też w dobrej dzielnicy, na Highland Avenue.

Jeśli macie akurat trochę drobnych, to księżna Sussex ma dla Was jak widać propozycję nie do odrzucenia. Nic tylko mieszkać?

bDJvTEOl
bDJvTEOm
bDJvTEOG
KOMENTARZE
(118)
Gość
2 lata temu
Właśnie czytajac ten tekst zastanawialam się kto ją wczesniej sponsorowal, bo z roli w jakims marnym serialiku chyba nie utrzymalaby takiego domu w LA... Juz wiem, pan reżyser....
gość
2 lata temu
Ja się zastanawiam, dlaczego ona stojąc w hierarchii niżej niż Kate wydaje na ciuchy jakieś 10 razy więcej niż ona...
gość
2 lata temu
To kupujemy :)
bDJvTEOH
gość
2 lata temu
Ojej, nie macie chyba pojęcia ile kosztują domu w LA i okolicach (do 50mil), tam "zwykli ludzie" mają domy za milion i są to niemal rudery! 1mln dolarów kosztuje tam mieszkanie w niezłej dzielnicy.
gość
2 lata temu
taki kitszowaty troche
gość
2 lata temu
Strasznie tandetny wyposażenie
gość
2 lata temu
Wcześniej pisano że miała tylko kawalerkę po rozwodzie. Gdzie jest prawda?
gość
2 lata temu
Wcześniej pisano że miała tylko kawalerkę po rozwodzie. Gdzie jest prawda?
Gość
2 lata temu
Zmieniam poduszki i moge sie wprowadzac
Gość
2 lata temu
Pudel nie ładnie taki komentarz nawolujacy do hejtu. Są gwiazdy co bardziej tandetne domy za więcej kasy wystawiają i nie komentuje.!!!!
Gość
2 lata temu
Z zewnątrz to jak taki PRLowski ośrodek wczasowy
Gość
2 lata temu
Gustownie urzadzony z kratami na oknach Ciekawe co to za dzielnica
gość
2 lata temu
To w końcu nadal jest jej czy był do 2013???
bDJvTEOz
Gość
2 lata temu
Co tu tak cicho ? Nikt nie krytykuje , że Megan mieszkała tak skromnie , że bida aż piszczy? Zazdrośnicom przez gardła nie przechodzi skromność Megan?
...
Następna strona
bDJvTEPb