Trwa ładowanie...
Przejdź na

Izabela Janachowska opowiada w "Vivie!" o swoim pracoholizmie: "To, że mam dziecko, nie znaczy, że MUSZĘ POŚWIĘCAĆ SWOJĄ KARIERĘ"

235
Podziel się

Świeżo upieczona mama czuje, że "mogłaby mniej pracować". "Nie mam wyrzutów sumienia" - podkreśla.

Izabela Janachowska opowiada w "Vivie!" o swoim pracoholizmie: "To, że mam dziecko, nie znaczy, że MUSZĘ POŚWIĘCAĆ SWOJĄ KARIERĘ"
bCOTVeZN

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach Izabela Janachowska zaliczyła spory awans w celebryckiej hierarchii. Dobrym posunięciem okazało się przebranżowienie z tancerki na ekspertkę od ślubów i tematów około parentingowych, czym celebrytka zapewniła sobie dodatkowy rozgłos i - co za tym idzie - spore grono oddanych fanów. Znaczny zastrzyk popularności (i gotówki) sprawił, że gwiazda może pozwolić sobie na drogie ubrania i "luksusowe" wózki, co wywołuje ogromne emocje wśród internautów.

bCOTVeZP

Świeżo upieczona mama nic sobie nie robi z krytycznych komentarzy na swój temat i nieprzerwanie kuje żelazo, póki gorące. W niedawnym wywiadzie dla Vivy! ambitna celebrytka wyznała, iż mimo przyjścia na świat małego Christophera, wcale nie zamierza zwalniać tempa. Okazuje się, że przed przyjściem Chrisa na świat, Janachowska planowała nieco "spuścić z tonu" i w pełni skupić się na wychowywaniu synka, jednak ostatecznie stało się inaczej.

Do momentu narodzin małego prowadziłam szalony tryb życia - przyznała Izabela. Obiecywałam sobie, że jak się urodzi, przynajmniej trzy miesiące spędzę tylko z nim. Zakładałam, że nikt nie będzie mi w tym czasie pomagał i będę tylko on i ja. Trochę żałuję, że dzisiaj siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem w domu. Ale jestem spokojna, bo wiem, że ma doskonałą opiekę. Jest z moją mamą.

Zatroskana gwiazda wyznała, że czuje powinność, aby spędzać z pierworodnym synkiem więcej czasu.

bCOTVeZV

Jednak pierwszy raz w życiu czuję, że mogłabym mniej pracować. Zawsze miałam poczucie, że mogę wziąć na siebie jeszcze więcej i więcej, ale macierzyństwo to zweryfikowało – teraz częściej deleguję zadania, żeby móc spędzić więcej czasu z synkiem.

W opiece nad chłopcem pomaga celebrytce mama, która dogląda dziecka pod nieobecność celebrytki.

Na szczęście mama co chwila przysyła mi zdjęcia. Ta fotorelacja na bieżąco trzyma mnie przy życiu. Na początku dzwoniłam 100 razy w ciągu dnia. Mama się denerwowała, że jej nie ufam. A to przecież nie o zaufanie chodzi, tylko o tęsknotę. Nie mam wyrzutów sumienia. Zostawiam syna w najlepszych rękach. Zresztą nie demonizujmy. Część obowiązków mogę wykonywać zdalnie, nie chodzę do biura codziennie. Jednak większość czasu poświęcam Christopherowi. To, że mam dziecko, nie znaczy, że muszę poświęcić swoją karierę. Nadal chcę żyć swoim życiem, wzbogaconym przez niego, realizować swoje pasje, cele, być aktywna i dobra w tym, co robię.

Choć w przeszłości gwiazda nie wyobrażała sobie siebie w roli rodzicielki, w rezultacie macierzyństwo kompletnie zmieniło jej priorytety i nadało jej życiu nowy sens.

bCOTVeZW

Kiedy sama byłam dzieckiem, wierzyłam, że i ja w przyszłości będę je mieć. Potem zaczęła się moja kariera sportowa. Wydawało mi się, że macierzyństwo nie wpisuje się w schemat życia tancerki. Twierdziłam, że nie będę miała dzieci. A teraz mam synka i to jest… wow! - powiedziała na koniec.

bCOTVeZX
bCOTVfaq
KOMENTARZE
(235)
gość
rok temu
Nie mogę już na nią patrzeć 😬
Gość
rok temu
Kogo to obchodzi
Gość
rok temu
Dominującą pensją w PL wg GUS jest 1700zl netto! Jak nie wstyd tak sie rozpadać polskim politykom! Rasa panów oderwana od rzeczywistości i okradająca obywateli. Taki Kuchcinski powinien stanąć przed sądem.
bCOTVfar
ToPisałamJaAg...
rok temu
A wszystkie te 'MĄDROŚCI" za jedyne 99 gr.
gość
rok temu
Pani Izabelo, pierwsze 3 lata życia dziecka są bardzo ważne dla jego rozwoju. Uważam, że pozostawianie 3 miesięcznego bobaska z kimś obcym ( nawet jeżeli to babcia) uważam za mega głupotę przy Pani możliwosciach. Teraz kształtuje się mały człowiek i ten czas zaważy na całym jego życiu. Może można sobie odpuścić nic nie znaczącą pracę i miałką karierę dla własnego dziecka ?? Jak Pani karmi piersią będąc w biurze ? To po co Pani dziecko jeżeli nie ma Pani czasu się nim zajmować ? Nikt matki nie zastąpi
Najnowsze komentarze (235)
gość
rok temu
Pusta lala, nic o życiu nie wie
Gość
rok temu
Po co komuś dziecko jeśli najpiękniejsze pierwsze tygodnie jego życia siedzi za biurkiem a dzieckiem opiekuje się niania lub babcia.... nie rozumiem
gość
rok temu
O ileż ona ma tych zębów...
gość
rok temu
maz milioner to jej kariera
Gość
rok temu
Ale jaka z niej gwiazda? Proszę zlitujcie się
Gość
rok temu
Kariera ????
gość
rok temu
Dziewczyno nie rob sobie zdjecia twarzy z bliska bo to masakra
Gość
rok temu
Co za wstrętna osoba : na zewnątrz i wewnątrz... woli siedziec w „biurze” niż być z 3 miesięcznym dzieckiem ? Masakra ... i o jakiej karierze ona pitoli? Bycia żoną bogacza? Wymiotować się chce
bCOTVfaj
Gość
rok temu
A kogo ona obchodzi?
Gość
rok temu
Słodziak i Piękniś
Gość
rok temu
Nie oglądam tej pani programów, bardzo mnie irytują. Szkoda ani fatygi i czasu, lepiej spędzić go z dzieckiem, bo ten czas już nie wróci. Zdjęcia są okropne, ale synek śliczny. Swoją drogą za żadną stawkę nie wystawilabym wizerunku własnego dziecka publicznie.
Gość
rok temu
A myślicie ze lewa czy marinka tak nie robią te dzieci są z nianiami nonstop !i szczerze tez bym miała nianie nie ważne czy mama czy nie ma Opiekę a matka Polka jak się zasiedzi w domu to masakra jest
Gość
rok temu
A myślicie ze lewa czy marinka tak nie robią te dzieci są z nianiami nonstop !i szczerze tez bym miała nianie nie ważne czy mama czy nie ma Opiekę a matka Polka jak się zasiedzi w domu to masakra jest
Gość
rok temu
A jaka karierę?
...
Następna strona
bCOTVfaL