Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: "Nie udźwignął mojej ciężkiej depresji"

147
Podziel się:

Czwarta żona Michała zdecydowała się na spowiedź dla magazynu "Viva". "Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam".

Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim: "Nie udźwignął mojej ciężkiej depresji"

Dominika Tajner ma za sobą niewątpliwie bardzo trudny czas. Jeszcze nie tak dawno "manegerka gwiazd" stawiała pierwsze kroki na parkiecie 9. edycji _**Tańca z gwiazdami**_, jednak wkrótce jej życie niezwykle się skomplikowało. Po odpadnięciu z show otrzymała od męża nie kwiaty, lecz papiery rozwodowe. Było to dla niej tym trudniejsze, że podobno nie miała o tym pojęcia. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, jednak Dominika wciąż jeszcze próbuje odzyskać równowagę w życiu prywatnym.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego jest już niewątpliwie przesądzony. Tak twierdzą zresztą sami zainteresowani, którzy mimo tych trudnych wydarzeń utrzymują podobno dobre relacje. Do tej pory ani Michał, ani Dominika nie chcieli rozmawiać z mediami na temat powodów ich rozstania, co można było odebrać jako próbę załatwienia swoich spraw po cichu, z dala od prasy. Taka opcja najwyraźniej jednak już nie wchodzi w grę, bo Dominika Tajner zdecydowała się na spowiedź dla magazynu Viva.

W wywiadzie dla magazynu Dominika Tajner zdradza, że kryzys w jej związku z Michałem Wiśniewskim trwał aż 3 lata. Problemy w życiu prywatnym przypłaciła depresją, przez którą ich relacja powoli zaczęła się rozsypywać. Piosenkarz podobno nie był w stanie poradzić sobie z jej złym samopoczuciem, a ona "nie była już w stanie dać z siebie tyle, co wcześniej".

Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać, co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie - powiedziała Dominika Tajner w wywiadzie dla Vivy.

Przy okazji przyznała też, że Michał jest w sobie "absolutnie zakochany" i nie potrafi wziąć na siebie winy.

Ma w sobie autodestrukcję i potrafi siebie tak mocno skarcić, że to aż nie do wiary. Co z tego jednak, skoro jest absolutnie w sobie zakochany. Zawsze winien jest ktoś, a nie on - skwitowałą Tajner.

Co ciekawe, Wiśniewski wiedział o chorobie żony i po prostu nie potrafił jej pomóc. Dodatkowo twierdził, że Dominika... wymyśliła sobie chorobę.

Wiedział, ale dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty. Pierwszy raz o tym wspominam. I nie wstydzę się tego. Fachowiec mi pomógł – teraz nie mam już takiego problemu, mocno stoję na nogach - przyznaje Dominika.

Tajner przyznaje też, że ona i Michał próbowali ratować swoje małżeństwo poprzez wspólną terapię. Niestety nie przyniosła ona żadnych rezultatów, a efekty braku porozumienia między małżonkami możemy obserwować w mediach do dziś. Co ciekawe, ostatnio w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski Dominika przyznała, że mimo wszystko pozostają w dobrych relacjach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(147)
gość
3 lata temu
no cóz...to nie jest osoba która wspiera... w razie problemów znika...czy to pierwszy raz? a teraz zdziwienie
Uno
3 lata temu
Kiedy pędzimy tak ze zapominamy kim jesteśmy
gość
3 lata temu
nie zbudujesz związku z kims z rodziny dysfunkcyjnej. On to chodzace DDA.
Doda jest spo...
3 lata temu
No i czytałam, że przegraliście sprawę z mężem Dody
Gość
3 lata temu
Wychodzi na to, że każdy polski celebryta ma depresje: Tajner, Wiśniewski, Kret, Minge, Rozenek, Figurski. Przykre w tym wszystkim jest to, że Ci ludzie w większości nie wiedza co to depresja. W sytuacji kiedy człowiek nie radzący sobie z prawdziwym atakiem tej choroby, widzi ich „depresyjne” życie to jedynie się pogrąża w bólu istnienia. Wstydźcie się.
Najnowsze komentarze (147)
ewa
2 lata temu
To nie jest ostatni rozwód Michała.
xxx
3 lata temu
Kiruna nie jest na biegunie!!! Nauczcie się geografii!!!
Gość
3 lata temu
Dobrze że nie mają wspólnych dzieci. Będzie jej łatwiej się od niego odciąć.
Gość
3 lata temu
Samo wstąpienie w związek z Wiśnią to było wielkie ryzyko. Nie mogła się spodziewać happy endu.
Gość
3 lata temu
Mój mąż też uważa, że to choroby psychiczne nie istnieją a sam chodzi załamany życiem i nigdy się nie usmiecha
Gość
3 lata temu
Du.a bierz go ! Są siebie warci
gość
3 lata temu
facet ma zaburzenia osobowosci, nikt z nim nie wytrzyma
gość
3 lata temu
Czyli nie był na dobre i na złe, aż do śmierci. Wredny fałszywy wyrafinowany.
gość
3 lata temu
Toksyk
gość
3 lata temu
On DDA i aljoholik, ale ona podobno z porządnej rodziny??? Taka niedowartosciowana ze żebra o milisc u takiego czlowieka???? Kobieto, zmadrzyj werszcie
gość
3 lata temu
Oczekiwała zrozumienia depresji od tego egoistycznego degenerata?... Dobrze dla niej, że odszedł, depresja szybko zniknie.
gość
3 lata temu
ludzie, ktorzy mieli bardzo ciezko w zyciu i musieli sobie poradzic, nie wierza w depresje. ja tez nie. depresja to zwykla slabosc. duza, ale slabosc i lenistwo. sorry. ludzie maja depresje, bo moga. jak by nie mogli, tylko by musieli sobie poradzic, to by depresji nie mieli.
Gość
3 lata temu
To czemu nie poszlas od razu po leki???
z
3 lata temu
Typowy narcyz co nigdy nie weźmie winy na siebie.Z takim nigdy związku nie zbudujesz. Dobrze ze sie od niego uwolnilas.Precz z toksycznymi facetami!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie