Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szokujące kulisy śmierci 22-letniej Saoirse Kennedy. Depresja i napastowanie seksualne

80
Podziel się

Klątwa rodziny Kennedych zatacza coraz szerszy krąg. Na światło dzienne wychodzą nowe fakty w sprawie śmierci Saoirse Kennedy.

Szokujące kulisy śmierci 22-letniej Saoirse Kennedy. Depresja i napastowanie seksualne
bDJojTDp

Rodzinę Kennedych dotknęła niedawno kolejna wielka tragedia. Media na całym świecie obiegła informacja o śmierci 22-letniej Saoirse Kennedy Hill. Wnuczka Roberta F. Kennedy'ego prawdopodobnie przedawkowała narkotyki w ośrodku Kennedy w Hyannis Port w stanie Massachusetts. Raportu toksykologa jeszcze nie ma, więc na razie to nieoficjalne ustalenia. Sprawa jednak budzi potężne emocje w Stanach.

Na jak wychodzą nowe fakty w sprawie śmierci dziewczyny. Jak ujawnia biograf Kennedych, Jerry Oppenheimer, rodzina Saoirse Kennedy Hill twierdzi, że była napastowana seksualnie przez kobietę. Ponadto Saoirse miała obsesję na punkcie wuja Kennedy'ego, który zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków.

Saoirse otwarcie opowiadała o tym, że zmagała się z depresją i musiała chodzić na terapię. _**Depresja zakorzeniła się w moim życiu na początku szkoły średniej i będzie ze mną już do końca mojego życia**_ - pisała w eseju z 2016 roku dla szkolnej gazetki. Chociaż byłam wesołym dzieckiem, miewałam napady smutku, które były jak ciężar postawiony na klatce piersiowej.

bDJojTDr

Jerry Oppenheimer, mówi, że Saoirse była zafascynowana swoim wujkiem Davidem Anthonym Kennedym, synem RFK, który był uzależniony od narkotyków i zmarł 24 kwietnia 1984 r. David przedawkował kokainę w brazylijskim hotelu Court w Palm Beach na Florydzie. Popadł w nałóg po tym, jak był świadkiem zabójstwa ojca.

Saoirse twierdziła też, że była napastowana seksualnie. Źródło poinformowało Oppenheimera, że najpewniej zrobiła to dorosła kobieta z bliskiej rodziny.
Informator, związany z rodziną Kennedych, wyznał: "Uważam, że Saoirse popadła w taki sam mroczny wzorzec emocjonalny jak David".

bDJojTDx
bDJojTDS
KOMENTARZE
(80)
Gość
2 lata temu
Bardzo mi przykro 😔😔😔Sama choruje na depresje Ból duszy !!!!
malutka
2 lata temu
prawdy tu pisac nie wolno bo zaraz kasujecie wiec pozostawiam bez komentarza ...bo nie jestem zaklamana
moim zdaniem
2 lata temu
Fortuna "zbita" na ludzkiej krzywdzie nigdy szczęścia nie da. Karma wraca, a każde pokolenie Kennedych płaci za to wysoką cenę...
bDJojTDT
Gość
2 lata temu
Przestańcie już z tą depresją.Boże mój sama zmagam się z nią co parę lat.W 2014 roku trwała 5 miesięcy.Wszystko przemija.Ludzie mózg człowieka trzeba trenować i stymulować.Czytać książki,słuchać radosnej muzyki,spotykać się z pozytywnymi osobami,zażywać sportu....Dla mnie wielkim lekarstwem jest też modlitwa.Wiara wszystko pokonuje.Moje starsze koleżanki też miewają silne depresje.Żadna nie korzysta z farmaceutyki.Trzymamy się razem.Zawsze,gdy czuję że nadchodzi depresja już stymuluję umysł pozytywnymi myślami.Nie niszczcie zdrowia lekami.To droga na skróty.Moja lekarka rodzinna wspiera mnie w tej drodze i pochwala.
Gość
2 lata temu
W d...ch się przewraca elicie .
2 lata temu
Oj k...wa..bez przesady
gość
2 lata temu
Płaci za dawne winy w rodzinie. Klan Kennedych powinien zrobić sobie ustawienia hellingerowskie.
Gość
2 lata temu
Napastowana przez kobietę, samo widzicie, ze to jest chore.
z
2 lata temu
na tej rodzinie naprawde ciązy klatwa...
lola
2 lata temu
Wszystko prosto można wytłumaczyć... ten bo coś widział, ten bo był pod czyimś wpływem. A gdzie swój rozum?
gość
2 lata temu
O rany ta rodzina na samodestrukcję w genach. Współczuję bardzo, taka młoda osóbka :/
Gośćggyu
2 lata temu
Sama sobie zniszczyla zycie
Gość
2 lata temu
Piękna dziewczyna, szkoda jej. Pudel tak jak mamusia: sasanidzka wp.pl and co nie puszcza komentarzy. Mało tego segregują i nie puszczają komentarzy z tego samego IP lub ze znanych im kont i uznanych za niewłaściwe.
bDJojTDL
Gość
2 lata temu
Szkoda jej
...
Następna strona
bDJojTEn