Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lord Kruszwil okradziony i POBITY na "Pol’and’Rock": "Nie dość, że tu są brudasy, to jeszcze agresywne ćpuny"

321
Podziel się

"Najlepsze jest to, że nikt nie zareagował" - żalił się youtuber, który niedawno zmuszał 10-letnie dziecko do dotykania pośladków kobiety.

Lord Kruszwil okradziony i POBITY na "Pol’and’Rock": "Nie dość, że tu są brudasy, to jeszcze agresywne ćpuny"
bDJOrmRN

Internetowe epatowanie luksusem wyniosło Lorda Kruszwila na szczyt polskiego YouTuba. Chopak dzieli się z internautami kontrowersyjnymi filmikami, balansującymi na granicy dziwnego żartu i żenady. "Kąpania dziewicy w mleku i wodzie z lodowców" na początku wydawało się nieco niezrozumiałą, prześmiewczą konwencją. Groźnie zaczęło być w momencie, w którym youtuber zaproponował kobietom 20 tysięcy złotych w zamian za "zapłatę w naturze". Odważna propozycja Kruszwila kosztowała go o wiele więcej niż mógłby przypuszczać. Serwis skasował kanał youtubera, jednak Lord odrodził się w przerażająco szybkim czasie. Obecnie jego kanał subskrybuje prawie milion internautów.

Kontrowersyjnymi nagraniami, na których 10-latek maca pośladki kobiety, zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych i zgłosił sprawę do prokuratury. Na Facebooku organizacji pojawiła się informacja o tym, że do domu twórców kanału Kruszwila weszła policja. Zarekwirowane przez funkcjonariuszy urządzenia miały być sprawdzone pod kątem materiałów przedstawiających dziecięcą pornografię.

bDJOrmRP

Kruszwil najwyraźniej nie przejął się burzą wywołaną przez filmiki i rozgościł się ze swoim Kamerzystą na festiwalu Pol’and’Rock. Z najnowszego vloga dowiadujemy się, że zabawa w Kostrzynie nad Odrą jednak zle się dla niego skończyła. Kruszwil i Kamerzysta zostali okradzeni i pobici:

_**Ten Woodstock to patologia**_ - zaczął. _**Zabrali nam kamerę i jeszcze skopali. Zabrali kamerę, za 20 koła**_ - żalił się.

bDJOrmRV

Youtuber z trudem odtworzył bieg zdarzeń:

Podeszli do mnie. Ilu ich było? Czterech, pięciu? [...] Najlepsze jest to, że nikt nie zareagował. [...] Wszyscy są tutaj nachlani, naćpani i nie wiadomo co jeszcze. Nie dość, że tu są brudasy, to jeszcze agresywne ćpuny - narzekał.

Współczujecie mu?

bDJOrmRW
bDJOrmSq
KOMENTARZE
(321)
Gość
2 lata temu
G***i, kłamliwy smark.
gość
2 lata temu
Słabo,powinni mu tak wpie.......żeby z miesiąc chodził obolały.Karma wraca i w przyszłości i tak ci ktoś wpie....
Gość
2 lata temu
Oj jak strasznie współczuję,no przestać płakać nie mogę 😂
bDJOrmSr
blabla
2 lata temu
Obrażał uczestników festiwalu to i dostał wpiertool, a co to sobie na fejsa nałożyła ta blond dziewczynka z fotki bo faceci raczej sobie maseczek nie robią ???
Błażej
2 lata temu
Dlaczego napędzacie mu oglądalność? Takie wypowiedzi itd., trzeba po prostu przemilczeć i zignorować...
Gość
2 lata temu
Tylko tak długo jest autorem zawartości swojej kamery, jak długo nie nada jej na youtuba czyli nie stworzy pierwszej jej kopi. Potem jej zawartość, łącznie z jego gębą staje się własnością publiczną. Każdy kto ją obejrzy ma kopię własną.
Gość
2 lata temu
Trzeba dzidzię poinformować, że kamerzysta pomaga mu okradać samego siebie ze wszystkiego co ma czyli władz umysłowych nad czymkolwiek co ma i co z tym robi.
Gość
2 lata temu
Jak to międzynarodowy celebryta, pomylił wszystko co filmuje i opisuje z własnym dziełem. Poczuł się Bogiem
gość
2 lata temu
Bylam na Pol’and’Rock festiwal- zabrałam tam 16 letniego syna. Nic się nie stalo, ludzie są pozytywni, Co musial robić ,,nasz bohater,,, że wzbudził taką agresję?
Dominika
2 lata temu
Ludzie, czy wy nadal nie rozumiecie że to wszystko jest i było ustawione?!? 🤦‍♀️
Dominika
2 lata temu
Ludzie, czy wy nadal nie rozumiecie że to wszystko jest i było ustawione?!? 🤦‍♀️
Gość
2 lata temu
To on jeszcze nie siedzi w pudle
Gość
2 lata temu
To jest g***i dzieciak , który chce być w glorii... jego twarz i wygląd jest p******y...nikt nie trwa wiecznie.. niech ktoś się mim zajmie np psychiatra
bDJOrmSj
Gość
2 lata temu
Dostał na co zasłużył. Pojechał szerzyć hejt a nie się bawić.
...
Następna strona
bDJOrmSL