Środa 07.08.2019 22:15

Podekscytowana Małgorzata Rozenek świętuje długimi nogami MILION followersów na Instagramie: "Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie"

Małgorzata Rozenek

Podekscytowana Małgorzata Rozenek świętuje długimi nogami MILION followersów na Instagramie: "Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie"

Małgorzata Rozenek swoją medialną karierę rozpoczęła od sprzątania w telewizji zarośniętych brudem mieszkań. Z czasem posypały się propozycje reklamowe, a Małgosia stała się jedną z naczelnych polskich celebrytek. 41-latka sprawdziła się w naprawdę szerokim repertuarze reklamowym. Została twarzą ręczników papierowych, pił mechanicznych, talerzy czy mat piknikowych. Po jej imponującym portfolio można śmiało stwierdzić, że jest prawdziwą kobietą renesansu.

Rozenek została twarzą... talerzy. "Dzień, na który czekałam z niecierpliwością" (FOTO)

41-latka w bardzo "ekspansywny" sposób prowadzi swój Instagram, na którym dzieli się niemal każdym momentem swojego życia. Ostatnio pokazywała nieco podrasowane efekty swoich domowych treningów, zachwycała się gradem w Weronie i zaliczyła upadek z dmuchanego jednorożca. Rozenek poszła w ślady innych celebrytów i uczyniła swój Instagram jednym z głównych źródeł zarobku

Rozenek opłakuje płonącą katedrę zdjęciem w sponsorowanej stylizacji. Fani: "Najważniejsze to nowe portki pokazać"

Kilkanaście godzin temu licznik obserwujących na profilu Małgoni przekroczył magiczny milion, co okazało się doskonałą okazją do świętowania. Perfekcyjna podzieliła się z fanami sesją zdjęciową, na której pozuje połyskującej mini, otoczona złoto-srebrnymi balonami:

Jestem milionerką. A mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść. Kochani, bardzo, bardzo Wam dziękuję. Dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam - zachwycała się przy fotografiach.

Zobaczcie, jak srebrna Gosia celebrowała swój milion. Ostatnio to chyba jej ulubiony kolor.

Małgorzata Rozenek zachwyca się srebrnym autem Radzia: "Jestem tak próżna, że POTRZEBUJĘ LUSTERKA NAWET W LAKIERZE"

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem milionerką😂😂😂 a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść😂 kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam🤗😘🤗😘🤗 Kochani dajcie się porozpieszczać 😁 od jutra, przez kilkanaście dni, będę rozdawać Wam prezenty 🎀🧸💄Codziennie rano wrzucę zdjęcie niespodzianki, a pod nim instrukcje udziału, to nie będzie nic trudnego😉😁 przecież macie się świetnie bawić 😁 będą to rzeczy o które często pytacie mnie w komentarzach💪 srebrna strzała Radzia nie bierze udziału w tej imprezie😉😂 mam nadzieje, że ta zabawa będzie się Wam podobać 🧚‍♀️ całusy kochani ❤️❤️❤️❤️ i do jutra 😘😁❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)Sie 6, 2019 o 1:29 PDT

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem milionerką😂😂😂 a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść😂 kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam🤗😘🤗😘🤗 Kochani dajcie się porozpieszczać 😁 od jutra, przez kilkanaście dni, będę rozdawać Wam prezenty 🎀🧸💄Codziennie rano wrzucę zdjęcie niespodzianki, a pod nim instrukcje udziału, to nie będzie nic trudnego😉😁 przecież macie się świetnie bawić 😁 będą to rzeczy o które często pytacie mnie w komentarzach💪 srebrna strzała Radzia nie bierze udziału w tej imprezie 😉😂 mam nadzieje, że ta zabawa będzie się Wam podobać 🧚‍♀️ całusy kochani ❤️❤️❤️❤️ i do jutra 🤗😁🥂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)Sie 6, 2019 o 1:28 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (579)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 579
Odpowiedz
161 51
zgłoś
Gość 07.08.2019 22:16
Gdzie jej szyja?
Odpowiedz
84 41
zgłoś
Gość 07.08.2019 22:16
Gdzie jej szyja?
Odpowiedz
69 37
zgłoś
Gość 07.08.2019 22:16
Gdzie jej szyja?
Odpowiedz
76 32
zgłoś
Gość 07.08.2019 22:16
Gdzie jej szyja?
Odpowiedz
41 48
zgłoś
XD 07.08.2019 22:16
Buahah
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 579