Czwartek 08.08.2019 11:45

Dumni Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan testują nowego Mercedesa za 1,2 MILIONA (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan do perfekcji opanowali funkcjonowanie w show biznesie. Medialny związek pozwolił im stworzyć wokół siebie pokaźną społeczność fanów. Wspólne programy, ściankowe sesje czy wakacyjne "śmieszkowanie" okazały się niezawodnym sposobem na "poszerzenie zasięgów". Katorżnicza praca zaowocowała już milionem obserwujących na Instagramie Gosi.

Podekscytowana Małgorzata Rozenek świętuje długimi nogami MILION followersów na Instagramie: "Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie"

Pysiula niedawno zaprezentował światu swój nowy nabytek - luksusowego Mercedesa wartego 1,2 miliona złotych. Sportowym autem zachwyciła się jego żona, która w srebrnej karoserii dopatrzyła się funkcji lusterka. Niedawno Radzio zabrał swoją ukochana na przejażdżkę nowym cackiem, oczywiście w obecności paparazzi. Na tę okazję Małgosia wybrała białą stylizację, którą dopełniła torbą Gucci za prawie 9 tysięcy złotych. Radosław postanowił zaprezentować się w stroju nieco bardziej pasującym do sportowego charakteru auta. W czapce z daszkiem i podkoszulku Dollce & Gabbana z dumą prowadził swoją srebrną strzałę.

Małgorzata Rozenek zachwyca się srebrnym autem Radzia: "Jestem tak próżna, że POTRZEBUJĘ LUSTERKA NAWET W LAKIERZE"

Zobaczcie, jak testowali nowe auto przed obiektywem fotografów. Dobrze wypadli?

« Poprzednie 1/14

Luksusowe auto

Radosław Majdan pochwalił się ostatnio swoją nową zabawką - srebrnym Mercedesem za 1,2 miliona złotych.

2Luksusowe auto

Pudelek EXCLUSIVE