Czwartek 08.08.2019 16:15

Ewa Chodakowska skrytykowana za sesję ze znanym fotografem. Odgryzła się: "Tak, JESTEŚ OSIOŁKIEM. Nie musisz wybaczać"

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska skrytykowana za sesję ze znanym fotografem. Odgryzła się: "Tak, JESTEŚ OSIOŁKIEM. Nie musisz wybaczać"

Ewa Chodakowska w ciągu kilku lat zbudowała prawdziwe imperium. To właśnie trenerka jest odpowiedzialna za fitnessowy szał w naszym kraju i szybko przełożyło się to na konkretne osiągnięcia. Chodakowską na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona użytkowników, którzy dzień w dzień z zaciekawieniem śledzą jej porady i relacje z wakacji. Ewa nigdy też nie ukrywała, że jest ogromną przeciwniczką hejtu w sieci, dlatego raz po raz wdaje się w kolejne dyskusje z internetowymi krytykami.

Zobacz: Fanka do Ewy Chodakowskiej: "Osiągnięciem byłoby mieć taki ABS PO URODZENIU DZIECKA". Ewa zgasiła hejterkę

Nie inaczej jest i tym razem, bo Ewa Chodakowska kolejny raz nie pozostawiła negatywnych komentarzy bez odpowiedzi. Podczas ostatniej podróży na Mykonos trenerka spotkała znanego fotografa Omara Vegę, który zaczął podobno wychwalać jej sposób bycia.

Ale masz super energię. I tak naturalnie pozujesz! - przytoczyła komplementy fotografa rozanielona gwiazda.

Chodakowska zapytała go więc, czy nie zechciałby zrobić jej sesji zdjęciowej, na co on wspaniałomyślnie się zgodził - i to zupełnie za darmo.

Pytam o stawkę i tutaj szok! Omar: "Energia wraca! Moja praca to moja pasja". WOW!!! Swój chłop!!!  - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

Pod zdjęciem będącym efektem owej sesji rozgorzała jednak dyskusja na temat motywów fotografa. Zdaniem jednej z internautek komplementy mężczyzny nie były szczere i miały jedynie na celu wyciągnięcie od niej pieniędzy za sesję

Ewa, on tak wychwalał, bo chciał kasę wyciągnąć... - napisała internautka pod postem Ewy Chodakowskiej.

Trenerka oczywiście nie pozwoliła, żeby ta uwaga pozostała niezauważona i znowu wdała się w dyskusję.

Hmm i zrobił za free, nie każdy jest tak interesowny jak ty. Pamiętaj, że tacy marnie kończą - zripostowała oburzona Ewka.

Po chwili pojawił się kolejny negatywny komentarz, na który także postanowiła odpowiedzieć.

Czemu z góry zakładasz, że od razu jest nastawiona na kasę? Histerycznie się bronisz i czasem troszkę chamsko to wychodzi, według mnie. Wybacz szczerość - napisała kolejna internautka.

"Bo chciał kasę wyciągnąć" i to ja jestem chamska? Traktuję jedynie ludzi z wzajemnością. PS. Nie bronię osiołku siebie, tylko fotografa. Tak, jesteś osiołkiem. Nie musisz wybaczać - odgryzła się Chodakowska.

Myślicie, że pod postami Ewy Chodakowskiej zapanuje kiedyś spokój?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mykonos to PLANETA pełna różnorodności .. kolorów .. miejsc .. smaków .. ludzi z całego świata .. Tutaj można spotkać KAŻDEGO! I każdego można zaczepić.. przywitać się.. pogadać.. sprawić komplement.. Na każdym rogu znane twarze z pierwszych stron gazet.. zawsze uśmiechnięte.. I tak będąc na jednej z mykonowskich plaż, miałam ogromną przyjemność spotkać utalentowanego fotografa @vegatron3 .. Na wyspie robi kampanie dla znanej marki zegarków... PSTRYK pare fotek na plaży - jak to powyżej .. Rozmawiamy... Ale masz super energię .. i tak naturalnie pozujesz... / ale masz oko!! Jaka genialna perspektywa! Talent! Potencjał.. Dziękuje / dziękuje 😅😅😅 Ja: „Słuchaj.. może wpadłbyś jutro rano do naszego hotelu.. muszę zrobić kilka fotek mojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych..” Omar: „Pewnie! z przyjemnością..” Pytam o stawkę i tutaj SZOK! Omar: „Energia wraca! Moja praca to moja pasja” .. WOW!!! Swój chłop!!! Wpada do hotelu pół godziny przed czasem - jak to profesjonalista - pracujemy dwie godziny... EFEKT SZTOS... Dostaje od razu zdjęcia i żegnam się z fotografem... „MOJA PRACA MOJA PASJA!” Skądś to znam... ❤️❤️❤️ Po południu wchodzę na jego stronę www, żeby pooglądać efekty pracy fotografa z którym miałam przyjemność popracować .... i padam ze zdumienia... W portfolio tego SUPER COOL gościa: Dużo przejmujących reportaży z miejsc katastrof... Dużo czerwonego dywanu... I TOP NAZWISKA: Usain Bolt, Ariana Grande, Nicky Minaj .... I wiele innych ... I teraz drobny żuczek choda 😅😅😅 „Dziwny jest ten świat .... Ale ludzi DOBREJ WOLI jest więcej..” Efekty najnowszej sesji @missionswim już wkrótce ❤️❤️❤️ @vegatron3 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 God bless U man❣️ #goodpeople

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)Sie 6, 2019 o 4:32 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (304)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304
Odpowiedz
18 15
zgłoś
gość 08.08.2019 16:16
Nie zazdrośćta
Odpowiedz
14 5
zgłoś
PUDELK0WY P!EDZ!0CH aka K 08.08.2019 16:16
jestem beznadziejny, całę moje życie to pudelek, nic innego nie robię, nawet mi już nie staje
Odpowiedz
28 4
zgłoś
gość 08.08.2019 16:16
gość: Nie zazdrośćta
Nie zazdraszczajcie
Odpowiedz
151 53
zgłoś
P!EDZ!0CH aka KACZMAREK 08.08.2019 16:16
jestem beznadziejny, całę moje życie to pudelek, nic innego nie robię, nawet mi już nie staje
Odpowiedz
391 59
zgłoś
gość 08.08.2019 16:16
Coraz bardziej irytująca z niej babka...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304