Czwartek 08.08.2019 15:30

Zosia Ślotała i Kamil Haidar ZARĘCZYLI SIĘ! Imprezę z helikopterem zrelacjonowała Agnieszka Woźniak-Starak

Zosia Ślotała Kamil Haidar Agnieszka Woźniak-Starak

Zosia Ślotała i Kamil Haidar ZARĘCZYLI SIĘ! Imprezę z helikopterem zrelacjonowała Agnieszka Woźniak-Starak

Zosia Ślotała zyskała rozpoznawalność za sprawą medialnego związku z Borysem Szycem. W efekcie czego, od kilku lat możemy regularnie oglądać ją w polskim show biznesie. Co prawda, ich relacja to już zamierzchła przeszłość, jednak bez wątpienia otworzyła raczkującej wówczas celebrytce drzwi na polskie salony. Choć swego czasu Ślotała regularnie pojawiała się na branżowych imprezach, ostatnio znacznie bardziej daje się ponieść rodzinnym obowiązkom i zdecydowanie chętniej promuje siebie w sieci jako instamatkę. 30-latka doczekała się wraz z Kamilem Haidarem dwójki pociech, których prywatności skrzętnie strzeże i idąc śladem większości gwiazd, fotografuje dzieci jedynie od tyłu. Mimo to, nie szczędzi na instagramowym profilu obszernych relacji ze swojego życia. Jakiś czas temu Zosia pochwaliła się, jak urządziła swoje mieszkanie, a na początku czerwca pokazała huczne urodziny, które wyprawiła synkowi.

Zobacz: Zosia Ślotała wyprawiła synkowi huczne urodziny. Marina Łuczenko komentuje: "Jaki czad"

W czwartek celebrytka po raz kolejny postanowiła podzielić się ważnym życiowym wydarzeniem. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że… przyjęła zaręczyny:

Wczorajszej nocy nigdy nie zapomnę! Moja wielka miłość, największa przygoda i najlepsza decyzja! - pisze po angielsku pod fotografiami z wydarzenia zachwycona Ślotała i zapewnia, że same oświadczyny, jak i impreza z tej okazji były dla niej ogromnym zaskoczeniem: Mimo ponad 20 osób zaaranżowanych w niespodziankę, ja nic nie wiedziałam!

Choć sama świeżo upieczona narzeczona, zapewne podekscytowana niespodzianką, nie relacjonowała na bieżąco całego zajścia, jeden z gości postanowił ją wyręczyć. Na instagramowym profilu Agnieszki Woźniak-Starak pojawił się szereg nagrań z zaręczynowej imprezy. Na udostępnionych przez prezenterkę filmikach widzimy, że przyjęcie odbyło się na barce na Mazurach, a najpotrzebniejszych rzeczy zajętym tańcami gościom dostarczał... helikopter. Aga pokazała również zdjęcie pięknego pierścionka zaręczynowego Zosi.

Swoje gratulacje pod najnowszym postem celebrytki złożyły m.in. Natalia Siwiec, Weronika Rosati, Karolina Szostak czy Marcelina Zawadzka.

Myślicie, że narzeczeni już powzięli przygotowania do ślubu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (307)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 307
Odpowiedz
106 56
zgłoś
Gość 08.08.2019 15:31
Niesamowite!!! Nie było Dody, żeby im zaśpiewać?
Odpowiedz
84 53
zgłoś
Gość 08.08.2019 15:31
Maryna Nieszczęsna jeszcze tydzień do 16go będzie wisieć na głównej jak nietoperz
Odpowiedz
693 65
zgłoś
Gość 08.08.2019 15:31
Wow urodzila mu dwójkę dzieci dawno temu. I tak słabo ze dopiero się teraz oświadcza.
Odpowiedz
67 19
zgłoś
Gość 08.08.2019 15:31
Przeciez oni maja dwoje dzieci...
Odpowiedz
30 23
zgłoś
Gość 08.08.2019 15:32
Pięknie Jezus jest MIŁOŚCIĄ a nie hejterem!!! 🥰😍😘
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 307