Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziennikarz śledczy ZBIERA PIENIĄDZE NA FILM O PEDOFILACH! "Chcę ujawnić systemowy charakter chronienia pedofilii!"

92
Podziel się:

"Już mam bardzo mocny materiał, a z każdym dniem to rośnie" - przekonuje .

Dziennikarz śledczy ZBIERA PIENIĄDZE NA FILM O PEDOFILACH! "Chcę ujawnić systemowy charakter chronienia pedofilii!"

Jeszcze na dobre nie opadły emocje wokół filmu Sekielskiego, a już mamy nową aferę pedofilską. Tym razem nie wśród kleru…

Mariusz Zielke na samym początku ukrywał o kogo dokładnie chodzi, postanowił jednak wyjawić nazwisko muzyka, oświadczając, że za wielokrotne akty pedofilii odpowiadać miał Krzysztof Sadowski, współtwórca Tęczowego Music Boksa.

_**Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię**_ - podsumował Zielke na swoim Facebooku.

To nie koniec. Okazuje się, że dziennikarz śledczy kręci film. Na razie amatorsko, ale jak sam napisał na Facebooku postanowił ogłosić zbiórkę, aby produkcja była bardziej profesjonalna.

Jak sądzicie, mam uruchomić zbiórkę? Rzeczywiście kasy brak, ale na razie robimy ten film amatorsko i i tak efekty są, profesjonalnie to jednak będzie potrzeba dużo więcej środków. Wobec braku informacji w telewizjach pewnie też będzie potrzebna kasa na reklamę filmu. To nie będzie film tylko o Panu Sadowskim. Chcę ujawnić systemowy charakter chronienia pedofili w różnych środowiskach i poszukać tzw. lobby pedofilskiego, sprawdzić czy rzeczywiście istnieje - czytamy.

Dołożycie się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(92)
gość
3 lata temu
Pan Sadowski ma bardzo złe oczy.
gość
3 lata temu
Straszne to wszystko..jak można mieć rodzinę, dzieci i być takim zbokiwm.. jak można gwałcić dzieci..chłopców., dziewczynki.. nie mieści mi się to w głowie
gość
3 lata temu
Bezkarni się czuli.. dzieci bały się pisnąć, yslłay, że tak ma być...ja bym zaraz leciała do mamy i darła się wniebogłoy, ale to kwestia charakteru chyba.
gość
3 lata temu
obrzydliwy facet , ma wypisane to na twarzy,tfuu.....
Gość
3 lata temu
Sadowski jeszcze nie siedzi?
Najnowsze komentarze (92)
Luzak
3 lata temu
Nie popieram
Gość
3 lata temu
Ten dziennikarz jest niesamowity. Z tego co pamiętam, to nie jest pierwszy jego brudny trop. Podziwiam go i wyobrażam sobie początkowe dylematy, co z tym zrobić. Zmowa milczenia w tym środowisku (i nie tylko tym) musi być ogromna. Jedna z ofiar ujawniła się z nazwiska, wszyscy z jej środowiska milczą, a pracowała w telewizji. Wrzuciła genialny post, który dobrze podsumował to bagno. Dlaczego milczą - bo całe lata wiedzieli, a udawali z braku odwagi cywilnej. Dziś wiedzą, że są wspolwinni. Prawdopodobnie to nie był jedyny zboczeniec, tacy w każdym środowisku się trzymają.
gość
3 lata temu
Trzymamy kciuki za p Zielke i jezeli trzeba wesprzemy finansowo
gość
3 lata temu
może pan zielke zajmie się także "rowerem błażeja", do którego dzieciaki mogły trafić tylko przez łoże ówczesnego prezesa tvp!!!
Gość
3 lata temu
Jezeli bedzie dotyczyl roznych srodowisk bez zawezania do jednej grupy to poklon za pomysl Prawda ma byc silna i obiektywna
Gość
3 lata temu
Obejrzyjcie film Mamut. Straszny...
gość
3 lata temu
levaki to bycze hvje
Gość
3 lata temu
Trzymam kciuki
Gość
3 lata temu
Brać się za nich.... Nie tylko kościół, ale wszędzie.
gość
3 lata temu
Kto krył tego zboczeńca? Ponoć w światku muzyczno- artystycznym dawno sie o tym mówiło!
gość
3 lata temu
Zbiórka kasy OK , ale po cichu, teraz to na pewno wszyscy będą skłonni do rozmów i ujawniania swoich powiązań oraz pokazywać kto komu załatwia filmy i inne potrzeby, a kto przy okazji robi kasę na tych chorych i plugawych biznesach!
Gość
3 lata temu
Ukarać zboków!!!
Gość
3 lata temu
Lepiej niech na ochroniarzy zbiera kasę bo jak otworzy puszkę Pandory, będzie niebezpiecznie :(
Gość
3 lata temu
Szczerze mówiąc to koleś jak na razie dużo gada o tym, że będzie afera, a jeszcze niczego nie pokazał. Nie mówię, że nie wierzę ofiarom, bo jest wprost przeciwnie, ale ten Pan na tę chwilę tylko się lansuje. Czekam na twarde dowody, a nie gadanie i bicie piany...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie