Piątek 09.08.2019 11:30

Katarzyna Cichopek poszła na plażę... w gumiakach. Fani zdezorientowani: "Aura letnia, romantyczna, a tu KALOSZ"

Katarzyna Cichopek hotnews

Katarzyna Cichopek poszła na plażę... w gumiakach. Fani zdezorientowani: "Aura letnia, romantyczna, a tu KALOSZ"

Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu funkcjonuje raczej na obrzeżach show biznesu. Choć coraz rzadziej pojawia się na ściankach i skupia się głównie na roli w M jak miłość, to wciąż pozostaje niezwykle aktywna w sieci. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi zarówno materiałami zza kulis, jak również zdjęciami z wakacyjnych wyjazdów. Na brak poklasku raczej nie może narzekać, bowiem zgromadziła jak dotąd na Instagramie ponad 300 tysięcy fanów.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek pozuje w zmysłowej sukience na Instagramie. Marcin Hakiel komentuje: "Wyglądasz jak kiedy Cię poznałem"

Tym razem Kasia Cichopek postanowiła udostępnić w sieci romantyczne zdjęcie z letniej podróży nad morze. Pozornie piękny obrazek zakłócił jednak pewien szczegół, który wywołał spore poruszenie. Fani szybko poruszyli lawinę negatywnych komentarzy. O ile mąż aktorki, Marcin Hakiel, brodził bosymi stopami w morzu, tak Katarzyna Cichopek postanowiła założyć na tę okazję... kalosze.

Obserwujący nie kryli swojego zaskoczenia modowym wyborem aktorki. Gumiaki to rzeczywiście dość specyficzny wybór podczas wypoczynku nad morzem, co oczywiście szybko wytknęli Kasi internauci. Do kaloszy postanowiła założyć też białe skarpety, które wcale nie poprawiły efektu...

"Zdjecie cudne. Efekt trochę psują mi te toporne kalosze. Chyba pierwszy raz widzę kogoś chodzącego brzegiem morza w gumiakach", "Wiemy, że Huntery są super, ale latem w morzu plus skarpeta? Porażka", "Kalosze są faktycznie przesadzone. Tym bardziej, że mąż bosy. Aura letnia, romantyczna, a tu... kalosz" - pisali internauci pod postem Katarzyny Cichopek na Instagramie.

Niektórzy internauci stwierdzili również, że gest aktorki to nic więcej jak kolejna, nieco nieudolna reklama obuwia. Aktorka co prawda nie usunęła zdjęcia, na którym śmieje się na tle zachodu słońca w kaloszach, jednak najwyraźniej jest świadoma swojej modowej wpadki. Kolejnego dnia Katarzyna Cichopek dodała kolejne zdjęcie, na którym spaceruje po brzegu już boso. Post opatrzyła też specjalnym komentarzem.

Odkrywam spacery po plaży na nowo... Bez kaloszy - napisała Kasia Cichopek.

Też zdarza Wam się powędrować nad morze w kaloszach?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (153)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 153
Odpowiedz
248 44
zgłoś
gość 09.08.2019 11:33
ale kalosz stylowy i firmowy, fajna stylóka kontrastów
Odpowiedz
68 48
zgłoś
Gość 09.08.2019 11:34
Halo nauczyciele do strajku marsz już sierpień 😁
Odpowiedz
306 22
zgłoś
gość 09.08.2019 11:34
reklama torebki i hunterow;)to nie wiecie ze nic nie ma bez powodu?
Odpowiedz
169 32
zgłoś
Gość 09.08.2019 11:34
Gość: Halo nauczyciele do strajku marsz już sierpień 😁
Daj im spokój urlopuję się 😁
Odpowiedz
111 18
zgłoś
gość 09.08.2019 11:34
A niech se chodzi w czym chce :P
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 153