Youtuberka opublikowała nagranie, na którym ZNĘCA SIĘ NAD SWOIM PSEM. "Nie stać mnie na trenera"

100
Podziel się

Brooke Houts postanowiła wytłumaczyć się z filmu, który przypadkowo znalazł się w sieci. Teraz skarży się na hejt. "Dla zdrowia psychicznego nie powinnam czytać tych komentarzy".

Youtuberka opublikowała nagranie, na którym ZNĘCA SIĘ NAD SWOIM PSEM. "Nie stać mnie na trenera"

Zdobywanie popularności w sieci wiąże się z wystawieniem na krytykę, często ostrą i bezpardonową. Choć nie zawsze jest ona zasłużona, internetowi komentatorzy często słusznie zwracają uwagę na hipokryzję i głupotę osób, którym się przyglądają. Bywa też, że "gwiazdy sieci" same się pogrążąją. Tak było w przypadku Brooke Houts.

Brooke to gwiazdka serwisu YouTube, gdzie zdobyła ponad 330 tysięcy subskrybcji. 20-latka publikuje filmy o zróżnicowanej treści, często również z udziałem swojego dobermana. W sieci pojawiło się ostatnio nagranie pokazujące kulisy produkcji takiego filmiku, które niestety ukazują też smutną prawdę kryjącą się za lukrowanymi nagraniami Brooke. Widać na nim, jak youtuberka bije psa otwartą ręką, a w pewnym momencie pochyla się nad nim jakby chciała go opluć. Internet wybuchł, a do fali krytyki przyłączają się też inni znani youtuberzy, w tym Logan Paul:

Ta kobieta nie powinna zajmować się tym psem. Dyscyplinowanie zwierzęcia to jedno, ale plucie i bicie to coś niedopuszczalnego - pisze Paul. Jestem przerażony tym, jaką maskę przybrała, by wystąpić przed kamerą.

Brooke opublikowała na Twitterze obszerne wyjaśnienia, w których częściowo przyznaje się do nadużyć, jednak tłumaczy, że postąpiła tak, bo... "nie stać jej na profesjonalnego trenera":

Nic co powiem nie przekona tych, którzy mnie nienawidzą do zmiany zdania, mam tego świadomość. Przepraszam każdego, kto poczuł się dotknięty nagraniem. Chciałabym jednak odnieść się do tego materiału. Tamtego dnia miałam wyjątkowo ciężki czas, rzadko bywam tak zdenerwowana, jak na tamtym nagraniu. Radosna Brooke, którą znacie z filmów to mój prawdziwy wizerunek, ale dzięki temu filmowi widać, że tym razem musiałam trochę udawać dobry nastrój - tłumaczy.

To oczywiście nie usprawiedliwa faktu, że krzyczałam na mojego psa. Czy powinnam tak się wściekać? Nie. Czy plułam na swojego psa? Nie. (...) Jednak gdy tak duży pies podskakuje mi do wysokości twarzy, ja jako jego opiekun muszę pokazać mu, że jego zachowanie jest nieakceptowalne. Tak czy siak, nie powinnam się tak zachowywać. (...) Każdy, kto widział prawdziwą przemoc wobec zwierząt przyzna, że moje zachowanie nią nie było. Naczytałam się, że jestem złą osobą i pójdę do piekła, dla własnego zdrowia psychicznego nie powinnam czytać tych komentarzy. (...) tresura, której wymaga mój pies, jest bardzo droga. Mam nadzieję, że dacie mi szansę udowodnić, że to, co teraz piszę, jest zgodne z prawdą - czytamy.

Co ciekawe, na "oficjalnych" nagraniach Brooke nie pokazuje tej strony "wychowywania" swojego psa. Sprawą już zainteresowała się policja.

Houts zostanie ukarana bardziej niż tylko internetowymi komentarzami?

SHOCKING! YouTuber @brookehouts uploads a unedited wrong video file to her channel! The Unedited version shows her ABUSING HER DOG! pic.twitter.com/3dKE3DvQVL

KOMENTARZE
(100)
gość
7 miesięcy temu
zabierzcie jej psa!
gość
7 miesięcy temu
napluć jej w gębę jej zobaczy czy to miłe... zwierze tez ma uczucia!!
gość
7 miesięcy temu
dz*wka
Gość
7 miesięcy temu
Nienormalna! Jak można popchnąć i tak traktować własnego psa? :(
44
7 miesięcy temu
Oko za oko, zab za zab w takich przypadkach!
Najnowsze komentarze (100)
gość
6 miesięcy temu
pies już spodziewa się od niej agresji...zabrać jej psa!
Gość
6 miesięcy temu
Szma*a
Gość
6 miesięcy temu
Jak można kundla w domu trzymać. Kuźwa ludzie kojec jest od tego.
Gość
6 miesięcy temu
Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt młody pies bawić się chce potrzebuję uwagi a nie szarpanaia i przytykania do podłogi w taki sposób!!!!!!
Gość
6 miesięcy temu
Nie mogę patrzeć na coś takiego... płakać mi się chce
gość
6 miesięcy temu
Szok ! Ona jest nie normalna. Szkoda PSA ! :(
be
6 miesięcy temu
niech rzuci kamieniem kto nigdy psa nie uderzył czy nie odepchnął , czy nie nakrzyczał na niego !!!!! hipokryci
gość
6 miesięcy temu
dlaczego po ukazaniu sie tych zdjęc nie zajmie się tą panią organizacja do tego powołana czy tez prokuratura?
gość
6 miesięcy temu
dlaczego po opublikowaniu tych zdjęć nie zajmie się nią organizacja do tego powołana ani prokuratura?
Gość
6 miesięcy temu
Zbiojkotować dziewuszysko! !!!!
gość
6 miesięcy temu
Tez mam Dobermanna...te psy sa wbrew zlym opiniom bardzo KOCHANE i czule.....wiadomo tez ze to nie jest pies dla poczatkujacych....jej trzeba bylo w leb przywalic..... psy sa pamietliwe....
Gość
6 miesięcy temu
Dla zdrowia psychicznego?Zdrowe ti ona ma co najwyżej włosy.
Gość
7 miesięcy temu
Trzeba nie mieć serca. Zresztą już po twarzy widać że zły z niej człowiek.
gość
7 miesięcy temu
Podobno już jej psa zabrali. I prawidłowo.
...
Następna strona