Piątek 09.08.2019 21:15

TYLKO NA PUDELKU: TVP szykuje nowy program o randkowaniu. "Ma być hybrydą "Randki w ciemno" i "Mamy cię!""

Aleksander Sikora Anna Lucińska

TYLKO NA PUDELKU: TVP szykuje nowy program o randkowaniu. "Ma być hybrydą "Randki w ciemno" i "Mamy cię!""

Ostatnio głośno jest nie tylko w temacie "rewolucyjnych" zmian personalnych w Telewizji Polskiej, które pozbawiają pracy kolejnych dziennikarzy, ale i w kontekście odświeżonego repertuaru stacji. Jakiś czas temu donosiliśmy, że zapewne idąc tropem reaktywowanego Big Brothera, władze TVP zdecydowały się na odnowienie jeszcze starszego formatu, Czar Par. Znane z lat 90. show poprowadzić mają Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan.

Zobacz: Maciej Kurzajewski poprowadzi "Czar par"! Sprawdzi się jako następca Krzysztofa Ibisza?

Okazuje się, że to nie koniec pomysłów telewizji publicznej, bowiem stacja szykuje już kolejny program. Zaczerpnięty zza granicy format, w którym przyjaciele i rodzina będą wkręcać poszukujących drugiej połówki w zaaranżowane przez telewizję randki ma być ponoć jednym z mocniejszych punktów jesiennej ramówki.

Jak udało nam się ustalić, roboczy polski tytuł programu to Wkręceni w miłość lub Wkręceni w randkę. Gospodarzami programu mają być Anna Lucińska oraz Aleksander Sikora, który dostał niedawno angaż w Pytaniu na śniadanie.

Ma to być hybryda Randki w ciemno i programu Mamy cię! - zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji. Ania będzie dbała o każdy szczegół podczas randek i wesprze znajomych, którzy będą przyglądać się na bieżąco, jak radzi sobie niczego nie świadomy wkręcany. Z kolei Olek ma spotykać się z uczestnikami programu w studiu w Warszawie, gdzie będzie musiał postawić wkręcanych przed trudną decyzją: czy będą chcieli jeszcze raz spotkać się z jedną z osób, które poznali na jednej z trzech zaaranżowanych randek - wyjaśnia informator.

Nagroda dla potencjalnych zakochanych nie jest jeszcze ustalona.

Będziecie oglądać?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (139)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-139 z 139
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 10.08.2019 13:57
Komentarze, w których ktoś napisał, że nie ogląda TVP albo, że nie lubi są jakby martwe, nie da się kliknąć w łapkę, żeby zminusowac albo zlajkowac. A te komentarze, gdzie wychwalają program sa klikalne, wygląda jakby komentarze były ustawione i artykuł wykupiony.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 10.08.2019 14:21
Tylko nie ona 😕. Juz wiem ze nie ogladam.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
grumpy (cat) 10.08.2019 14:30
Coraz więcej śmieci w tej TV... a jeśli będę chciał ją oglądać, to będę włączał tylko dla 1 z 10 i może czasami, Szansy na sukces!!! :// AMEN!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 10.08.2019 14:50
Ale jej się pachą spociła
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 10.08.2019 15:52
Taaa,już lecę. Nie mam co robić tylko tracić czas na odmóżdżające programy
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 121-139 z 139