Sobota 10.08.2019 16:00

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim: "Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży i przejść się po wybiegu pokazu modowego"

Sebastian Fabijański Piotr Stramowski Kasia Warnke

Sebastian Fabijański ostro o Piotrze Stramowskim: "Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży i przejść się po wybiegu pokazu modowego"

Gdy kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się pierwszego potomka, aktorka błyskawicznie stwierdziła, że to "plotki wyssane z palca". Nie trzeba było jednak długo czekać, by okazało się, że jej zaprzeczenia to tylko część sprytnie zaplanowanej przez przyszłych rodziców strategii. Warnke i Stramowski chcieli osobiście przekazać radosną nowinę i to w dość nietypowy sposób. Aktor poprowadził żonę po wybiegu na pokazie MMC, podczas którego 42-latka nieoczekiwanie pokazała światu swój pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Zaprezentowana przez parę aktorów "niespodzianka" nie przypadła do gustu sporej części internautów, którzy nazwali ją m.in. "tanią prowokacją".

Zobacz: Ciężarna Katarzyna Warnke w ogniu krytyki po pokazie. "Widocznie głupio ot tak być w ciąży i nie zbić na tym dodatkowego kapitału"

Okazuje się, że oryginalny pomysł na poinformowanie fanów o ciąży nie spodobał się również Sebastianowi Fabijańskiemu. O tym, że relacje między Piotrem i Sebastianem są napięte, mówi się od dłuższego czasu. Ostatni wywiad Fabijańskiego jedynie podsycił plotki na ten temat. W rozmowie z portalem Filmawka.pl 32-latek otwarcie przyznał, że nie podoba mu się to, co zrobił jego kolega z branży.

Mam wrażenie, że ludzie się na tym Instagramie po prostu upokarzają i błaźnią. Nawijają o czymś kawałki, a później przeczą sobie działaniami na Instagramie. To jest po prostu hipokryzja. Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający - zaczyna początkowo niewinnie aktor, by po chwili wbić szpilę Piotrkowi:

Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży, za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - zastanawiał się.

Fabijański przyznał, że cała sytuacja jest dla niego, co najmniej dziwna:

To jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja - zakończył filozoficznie.

Skontaktowaliśmy się z Piotrem Stramowskim, jednak aktor odmówił udzielenia komentarza w sprawie.

Myślicie, że to początek nowej wojny w show biznesie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (413)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 413
Odpowiedz
1152 43
zgłoś
gość 10.08.2019 16:01
Właściwie ma racje
Odpowiedz
13 60
zgłoś
gość 10.08.2019 16:01
Piyrszo wy civle poloki
Odpowiedz
57 32
zgłoś
gość 10.08.2019 16:02
Z jednej strony ma rację ale z drugiej co z niego za autorytet?
Odpowiedz
999 21
zgłoś
Gość 10.08.2019 16:02
Ma racje. Instagram wyżera ludziom mózgi.
Odpowiedz
57 87
zgłoś
Gość 10.08.2019 16:02
Przeciez to warnke chciala iść z brzuchem po wybiegu. Ja nie rozumiem jak można rodzić dzieci w wieku 42 lat.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 413