Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Kaczorowska zachwyca się sobą w śniadaniówce: "Rodziłam siłami natury, do tego jesteśmy stworzone my, kobiety"

235
Podziel się

"Pelaki" już pojawiły się w "Dzień Dobry TVN" z wózkiem. "Oboje płakaliśmy" - wspomniała poród celebrytka.

Agnieszka Kaczorowska zachwyca się sobą w śniadaniówce: "Rodziłam siłami natury, do tego jesteśmy stworzone my, kobiety"
bDgWMOdN

Odkąd Agnieszka Kaczorowska została mamą, czyli pod koniec lipca, niemal codziennie celebrytka dostarcza nam newsów z życia świeżo upieczonej mamy. Nie da się nie zauważyć, że macierzyństwo było długo wyczekiwanym przez Agę etapem w życiu, a wyraz temu 27-latka dawała chociażby prowadząc parentingowy kanał w serwisie YouTube.

Faktycznie związek z Maciejem Pelą, który pojawił się u boku Agnieszki po jej różnych perturbacjach uczuciowych, ułatwił Kaczorowskiej realizację planów życiowych.

bDgWMOdP

Agnieszka na Instagramie opublikowała kolejne zdjęcie z "Pelątkiem", które podpisała:

Mogę sobie tak leżeć i patrzeć, słuchać i patrzeć, wąchać i patrzeć, patrzeć i patrzeć...a czas leci jak szalony!

Celebrytka i jej mąż rozmawiali też z Agnieszką Jastrzębską, której opowiedzieli o porodzie i rodzicielstwie:

bDgWMOdV

Byłem przy porodzie od początku do końca. To była kwestia zdobycia odpowiedniej wiedzy - chwalił się Maciek.

Kaczorowska opowiedziała o obecności ukochanego przy porodzie:

Zastanawialiśmy się długo, czy tego chcemy, na początku byliśmy przekonani, że to nie jest doby pomysł. Potem stwierdziliśmy, że dlaczego nie. Chciałam, żeby obok mnie był Maciek. Oboje płakaliśmy. (...) Rodziłam siłami natury, do tego jesteśmy stworzone my, kobiety. (...) Zmieniły się kompletnie priorytety, pierwsze sześć tygodni chciałabym nie pracować - mówiła.

Kaczorowska odniosła się też do drażliwego dla wielu tematu karmienia dzieci piersią:

bDgWMOdW

Każda kobieta może karmić jak chce, gdzie chce, kiedy chce. Ja uważam, że naturą jest karmienie piersią i kiedy mam okazję, to to robię - zaznaczyła wyraźnie.

bDgWMOdX
bDgWMOeq
KOMENTARZE
(235)
Gość
rok temu
To normalne, że jest w stanie euforii po urodzeniu pierwszego dziecka...pytanie tylko czemu musi wkoło o tym gadać...to już robi się nudne
gość
rok temu
Może opowie jak robi kupę, dramat, same przygłupy.
Gość
rok temu
Bożena odkryła Amerykę 🤯 chociaż jej mąż jest tak męski że spokojnie też by urodził 😂🤣😂
bDgWMOer
Ewaawe
rok temu
Następna co zjadła wszystkie rozumy.
Gość
rok temu
Oj dziewczyno. Na pewno nie miala nic zlego na mysli ale dobor slow sprawi, ze zaraz ja objada od gory do dolu za tworzenie presji karmienia piersia i narzucanie porodow rodzinnych.
Najnowsze komentarze (235)
Gość
rok temu
Pierwsze sześć tygodni po.porodzie to się krwawi goją się szwy w kroczu o ile się pękło lub było nacięte no i hormony szaleja. To chore jak by się w t czasie pracowało. A inna rzecz to na pewno rodziła że znieczuleniem bo inaczej to by trabila na prawo i lewo więc siłami natury....aha. rodz bez znieczulenia to zobaczysz naturę
Gość
rok temu
Czy chrzestnym zostanie Rysiek z klanu?
gość
rok temu
Jezus niech już skończy nudzić w kółko
gość
rok temu
no na pewno bez znieczulenia...
gość
rok temu
Może Ty jesteś stworzona do tego.
Gość
rok temu
Ona jest taka pusta
Gość
rok temu
Zamilcz Bożenko
Ola
rok temu
Sorry ale to nie jest normalne rodzic w takim bólu, więc Bożenka daruj sobie te gadki, osobiście rodzilam 2 razy hmmm raczej nie sądzę żebym była do tego stworzona.
bDgWMOej
gość
rok temu
My kobiety jesteśmy do tego stworzone...to jak miałam cc to juz jestem gorsząkobietą?
Gość
rok temu
Czyli po cesarce już się nie jest kobietą?. Pani Agnieszka powinna poćwiczyć nad dobieraniem słów bo niestety ale niejedną Kobietę może to dotknąć tak jak odwieczny temat karmienia piersią..
Gość
rok temu
nie ma się czym chwalić ból krew lzy
gość
rok temu
Ja pier* ole...zamilcz dziewuszko
matka
rok temu
no to odkryła Amerykę?od początku istnienia świata kobiety wiedzą że poród powinien być siłami natury, są niestety przypadki że trzeba kobietom pomóc, jeszcze chwila i będzie pouczać jak żona Lewandowskiego
Gość
rok temu
Puste takie gadanie. Karmiłam krótko. To obleśne. Rodziłam cc i bardzo dobrze bo SN mi nie szło a jestem mega szczęśliwa zakochana w dzieciątku. Mamy siebie już 3 lata :)
...
Następna strona
bDgWMOeL