Niedziela 11.08.2019 12:15

Zniesmaczona Małgorzata Kożuchowska wychodzi z jaguara za prawie pół miliona złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska

Z celebryckiego punktu widzenia Małgorzata Kożuchowska może wydawać się "nudna". Aktorka nie jest bohaterką skandali, ma dość ułożone życie prywatne i nie wydaje się mieć skrajnych poglądów politycznych czy społecznych. Między innymi z tego powodu rozmaite marki chętnie współpracują z 48-latką.

Kożuchowska udzieliła ostatnio wywiadu Faktowi, w którym zdobyła się na mocne jak na nią wyznania. Aktorka skarży się na problem z godzeniem macierzyństwa i pracy:

Nie uniknęłam tego, przed czym przestrzegały mnie koleżanki, młode mamy-aktorki. Stałam się wiecznym, chodzącym wyrzutem sumienia. Bez końca zarzucam sobie, że gdzieś jest mnie za mało. Kiedy jestem w pracy, zaczynam panikować: Jezu, muszę gnać do domu, do dziecka. Poganiam wszystkich na planie, by się skupili, spięli i zrobili coś szybciej. Gdy tylko kończymy, biegnę do synka. A kiedy już już z nim jestem, szczęśliwa i uśmiechnięta, to za chwilę znów wpadam w panikę, bo myślę o pracy, czego się muszę nauczyć, żeby być gotowa na 100 procent. Wyrzuty sumienia znów mnie dręczą. Niestety chyba jestem na nie skazana. Takie wieczne cierpienie - mówiła.

Cierpienie faktycznie dało się zauważyć na twarzy Kożuchowskiej, która ostatnio była widziana "na mieście". Aktorka, wychodząc ze swojego Jaguara, ani na chwilę się nie uśmiechnęła, a na jej twarzy rysował się grymas zniesmaczenia.

Ma gorsze dni?

« Poprzednie 1/8

Kożuchowska też lubi luksusowe auta

2Kożuchowska też lubi luksusowe auta