Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się, bo piosenkarka NIE CHCIAŁA mieć dzieci? "Nie widziała się w roli matki"

127
Podziel się

Ceniąca sobie niezależność piosenkarka nie zamierzała zmieniać swojego dotychczasowego życia. "To złamało mu serce"

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się, bo piosenkarka NIE CHCIAŁA mieć dzieci? "Nie widziała się w roli matki"
bDfEdhmd

Nie cichnie echo po głośnym rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Para zakończyła swoje siedmiomiesięczne małżeństwo, o czym piosenkarka poinformowała w oficjalnym komunikacie. Łzy po rozpadzie związku pomogła jej otrzeć 30-letnia Kaitlynn Carter, była dziewczyna przyrodniego brata Kylie Jenner. Paparazzi przyłapali je całujące się na jachcie, a o nowym romansie celebrytek zdążył już wypowiedzieć się sam Brody Jenner.

W kuluarach od dawna mówiło się o tym, że Miley Cyrus dusi się w heteroseksualnym związku. 26-letnia piosenkarka w jednym z ostatnich wywiadów potwierdziła, że nie chce zamykać się wyłącznie na relacje z mężczyznami i nie odpowiada jej rola "tradycyjnej żony".

bDfEdhmf

Okazuje się, że przyczyną rozpadu siedmiomiesięcznego małżeństwa Cyrus i Hemswortha mogły być spory dotyczące posiadania potomstwa. Związek piosenkarki i aktora przeszedł prawdziwą próbę dwa miesiące przed ślubem, kiedy para pokłóciła się o kwestie dotyczące powiększania rodziny. Ceniąca sobie niezależność piosenkarka nie zamierzała zmieniać swojego dotychczasowego życia:

Liam chciał mieć dzieci, ale Miley nie widziała się w roli matki w najbliższym czasie. To złamało mu serce - czytamy na łamach OK! Australia.

Co ciekawe, informator Daily Mail zdradził, że Miley nigdy nie chciała wejść w formalny związek z Liamem.

bDfEdhml

Ona nie chciała tak na prawdę się pobrać. Czuli to wszyscy, oprócz Liama. [...] Teraz czuje się jak idiota.

Myślicie, że Cyrus rzeczywiście nie wytrzymała napięcia i wolała zakończyć małżeństwo?

bDfEdhmm
bDfEdhmG
KOMENTARZE
(127)
Gość
rok temu
Taaa i przed ślubem o tym nie wiedział...
gość
rok temu
Kiedy faceci zrozumieją, że kobiety nie chcą rodzić na zwołanie?!
Gość
rok temu
Wobec kobiet jest stosowany terror posiadania dzieci nie mówcie że nie:(
bDfEdhmH
gość
rok temu
To przecież ona mu powiedziała 2 miesiące przed ślubem, że nie chce dzieci, wszyscy widzieli, że nie chce być jego żoną. A on się uparł i mimo różnych poglądó nadal chciał brać ślub. To kto tu jest Nie w porządku.
Gość
rok temu
Zmienianie drugiej osoby na siłę nic nie da. Zrobił błąd że tak długo z nią był pomimo iż wiedział jaka jest i czego chce. Nie można wymusić na kimś swoich pragnień.
Najnowsze komentarze (127)
gość
rok temu
W sumie to sam jest sobie winny, Miley od dawna mówi, że nie chce mieć dzieci. Ale w społeczeństwie jest zakorzeniony stereotyp, że po ślubie kobieta "zmieni zdanie", "zmięknie", "zapragnie mieć bobaska" itd. Jak widać, nie zawsze się tak dzieje. Dobrze, że kobiety stają się bardziej niezależne i nie dają się wpychać w role społeczne wbrew swojej woli.
Gość
rok temu
Serio nie wiedział o tym przed ślubem?
gość
rok temu
znają się 10 lat na pewno wiedział jakie ma podejście do dzieci.
Gość
rok temu
"Na prawdę" 😂😂😂 Pudelkowi Dziennikarze.....
gość
rok temu
zgnieśćć zanum to się wylęgnie
Gość
rok temu
Lepiej takie rzeczy ustalać przed ślubem. Ja na naukach przed małżeńskich miałam taki test do wypełnienia i mój partner też. Właśnie takie pytania o dzieci ile tych dzieci i dotyczące zupełnie innych spraw ale o których nie rozmawialiśmy wcześniej. Później mogliśmy porównać odpowiedzi. Pare par musiało ze sobą poważnie porozmawiać.
gość
rok temu
nie rozmawiali ze soba w ogole przed slubem? przeciez dzieci to taki temat ktory juz na randce sie porusza, zeby wiedziec czy sie nie marnuje czasu z kims kto mai inne zdanie lol
gość
rok temu
Oj szybko złe skończy , jest już na równi pochyłej
bDfEdhmz
Gość
rok temu
Znajdzie chłopak szybko pocieszenie.
gość
rok temu
Strasznie się czyta te wszystkie komentarze, kobiet, które same, na własne życzenie sprowadzają się do roli rozpłodowej. A tym wszystkim co straszą staropanieństwem i brakiem szklanki wody na starość, życzę dzieci, które będą się do niech częściej odzywać niż rak na miesiąc, telefonicznie.
Gość
rok temu
Nie każda kobieta to krowa rozpłodowa! Może niech faceci sami zaczną rodzic i niech zobaczą jak to fajnie, był już taki przypadek
gość
rok temu
Kwestie dzieci powinno się uzgodnić na jednym z pierwszych spotkań, ponieważ jeśli ktoś dzieci nie chce to druga strona go do tego nie namówi
Gość
rok temu
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki amen
gość
rok temu
On fajny,ona beznadziejna
...
Następna strona
bDfEdhnb