Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oburzony Olivier Janiak szkaluje PKP za popsucie niedzielnych planów: "W Malborku staliśmy z godzinę, teraz w polu. PRAWDZIWE INTERCITY"

245
Podziel się:

"Pozdrawiam i tych, co w korkach i tych, co w takiej samej są d*pie, jak pasażerowie kilku pociągów w drodze znad morza". Współczujecie mu?

Oburzony Olivier Janiak szkaluje PKP za popsucie niedzielnych planów: "W Malborku staliśmy z godzinę, teraz w polu. PRAWDZIWE INTERCITY"
bEDPaFWZ

Przed swoim wielkim debiutem w telewizji Olivier Janiak (a właściwie Piotr Janiak) imał się wielu różnych zawodów, dorabiając jako model czy barman w jednym z modnych wrocławskich lokali. Wyjątkowa ambicja i rzadko spotykane parcie na szkło sprawiły, że żądnemu sławy kandydatowi do miana celebryty udało się zaczepić w TVN-ie, gdzie od tej pory robi błyskotliwą karierę popularnego dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Dziś Olivier pielęgnuje wizerunek kochającego męża i troskliwego ojca trójki synów, któremu z powodzeniem udaje się łączyć aktywne tacierzyństwo z życiem "na świeczniku".

bEDPaFXb

Zwykle na profilu instagramowym Janiaka pojawiają się rodzinne zdjęcia z pociechami lub efektowne selfies, tym razem jednak 45-latek wykorzystał swoją ukochaną platformę, by podzielić się z fanami swoim osobistym dramatem: niedzielne plany Janiaka zostały kompletnie zniweczone, a winą za to celebryta obarcza Polskie Koleje Państwowe.

Kiedy masz czas. Nieplanowanie dużo czasu - zaczął enigmatycznie. A chciałem go mieć dla siebie. Nie wracać z Gdańska samochodem, nie stać w korkach, móc się zdrzemnąć, odpocząć, napisać tekst, nie prowadzić auta, dojechać bezpiecznie w 3h na czas. Wybrałem PKP. W Malborku staliśmy z godzinę, teraz w polu. Za niebawem ma przyjechać po nas spalinowa lokomotywa!!! i przepchać do Iławy. Prawdziwe Intercity. Pozdrawiam i tych, co w korkach i tych, co w takiej samej są d*pie, jak pasażerowie kilku pociągów w drodze znad morza i nad morze. Gratuluję, PKP. Jak się ludzie pytają, czemu nikt nie naprawi trakcji? Słyszą "jest niedziela"...

Współczujecie mu?

bEDPaFXh
bEDPaFXC
KOMENTARZE
(245)
gość
2 lata temu
welcome to realia, celebryto xD
gość
2 lata temu
Ja pamiętam, jak wracam z 26-godzinnej podróży pociągiem przez Ukrainę, gdzie wszystko przebiegło poprawnie i zgodnie z planem. Po przesiadce do PKP zapragnęłam wrócić do cywilizacji, na Ukrainę...
Gość
2 lata temu
Współczujemy, bo sami byliśmy w takiej sytuacji, więc ciężko kpić z kogoś, skoro można samemu się o tym przekonać. Czas jest cenny. Oczekujecie, że każdy się cieszy ze stania w polu? Ciekawe jak zareagowaliby redaktorzy Pudelka. Chyba nie radością?
bEDPaFXD
Gość
2 lata temu
Sytuacja z dnia dzisiejszego w wykonaniu PKP. Bilet kupiony, ale nie da się wejść do pociągu bo jest przepełniony. Kilkoro podróżnych w tym my, musiało zrezygnować z podróży. Na pytanie czy dołożą wagon, z oburzeniem „nie”. Biletów zwrócić się nie da. Jak można sprzedawać bilety, wiedząc ze kupujących jest 2x tyle ile miejsca w pociągu? Firma PKP zatrzymała się rozwojem 20 lat temu
gość
2 lata temu
Czy to naprawde sa wedlug Was jakies celebryckie fochy, ze sie chlop zdenerwowal na wlokacy sie z wielkim opoznieniem pociag?
Najnowsze komentarze (245)
as1
rok temu
iNTERCITY NAJLEPSZE
JAN
rok temu
PKP JEST SUPER
polak
rok temu
PKP jest super intercity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ffgfgf
rok temu
psełdo celebryta ahahahaha
polkaAA
rok temu
niestac go na ałto z kierowcom za biedny
Gość
2 lata temu
A sztuczne żeńska mu nie przeszkadzają hrabia że wsi
Gość
2 lata temu
Jechałam jednym z tych pociągów. Staliśmy 3h czekając na spalinówkę. Ja nie widzę winy PKP za to że koparka uszkodziła trakcję. Ludzie, ogarnięcie się.
Pasażerka
2 lata temu
Przypuszczam, że też jechałam tym pociągiem. Jakoś nikt nie narzekał. Za to dostaliśmy dodatkowe napoje i jeszcze zwrot połowy ceny biletu za spóźnienie. Myślę, że to nie wina obsługi, że trakcja się zerwała. To się zdarza, a pracownicy PKP też na pewno woleliby skończyć pracę o czasie.
bEDPaFXv
Gość
2 lata temu
No i.. .....ale problem człowiek i opanuj się
gość
2 lata temu
Polska kolej to cos okropnego !!! Stare ,zepsute pociagi. Dojezdzam do pracy tym syfem i to jest droga przez mękę. Codzienne opoznienia! A za bilet trzeba placic !
Gość
2 lata temu
Gwiazda
Gośćc
2 lata temu
Straszne
gość
2 lata temu
ojojoj witamy w realu
gość
2 lata temu
URODA PRYSLA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPaFYo
bEDPaFYp
bEDPaFYq
bEDPaFYr
bEDPaFYs
bEDPaFXX