Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokurator znalazł na szyi Kosteckiego dwa nakłucia, których nie wykryto podczas sekcji zwłok. "Nie wyklucza możliwego ZBRODNICZEGO CHARAKTERU ŚMIERCI"

90
Podziel się:

Dziennikarze Gazety Wyborczej rzucają na tajemniczą sprawę zupełnie nowe światło. "Bokser mógł zostać odurzony".

Prokurator znalazł na szyi Kosteckiego dwa nakłucia, których nie wykryto podczas sekcji zwłok. "Nie wyklucza możliwego ZBRODNICZEGO CHARAKTERU ŚMIERCI"
bEIMorsR

Tajemnicza śmierć znanego pięściarza Dawida Kosteckiego już od samego początku budziła wiele podejrzeń. Zdaniem służby więziennej zawodnik MMA miał powiesić się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku, jednak rodzina ofiary nie wierzy w to, że 38-latek sam odebrał sobie życie. Choć wstępna sekcja zwłok nie wykazała, by do śmierci Kosteckiego przyczyniły się osoby trzecie, _**Gazeta Wyborcza**_ ujawnia kolejne, szokujące fakty, które rzucają zupełnie nowe światło na zagadkową sprawę.

bEIMorsT

Okazuje się, że prokurator Wojciech Kapuściński odkrył na szyi Dawida Kosteckiego dwa maleńkie nakłucia (jak po igle), których nie wykryto przy pierwszej obdukcji. Właśnie z tego powodu rodzina mężczyzny w piątek po południu podjęła decyzję o wstrzymaniu planowanego na sobotę pogrzebu.

Dla prokuratora to ważny trop do zbadania, czy śmierć boksera rzeczywiście była samobójstwem - czytamy w Gazecie Wyborczej. Podejrzewa, że Kostecki mógł zostać odurzony, dlatego zabezpiecza w celi prześcieradło, koc i części materaca. Jeżeli ślady na szyi zostawiła igła, to ze strzykawki mogło coś wyciec.

W służbowej notatce prokurator napisał, że "nie wyklucza możliwego zbrodniczego charakteru śmierci", biorąc pod uwagę możliwość, że mężczyzna mógł zostać uprzednio odurzony. Wiele wątpliwości budzi fakt, że podczas sekcji zwłok nikt nie zajął się zbadaniem nakłuć na szyi. W piątek mecenas Roman Giertych, który pełni funkcję pełnomocnika rodziny boksera, złożył wniosek o ponowną autopsję i zmianę kwalifikacji w śledztwie na podejrzenie o zabójstwo.

bEIMorsZ

Prokuratura Krajowa szybko wykluczyła możliwość przeprowadzenia drugiej sekcji.

Rozpowszechnianie takich informacji jest jedynie perfidią i brakiem empatii wobec członków rodziny zmarłego - oświadczyła.

Giertych wnosi też o przesłuchanie świadków, którzy mogliby pomóc w sprawie śmierci pięściarza odsiadującego wyrok za założenie i współkierowanie grupą przestępczą czerpiącą korzyści z nierządu. Gazeta Wyborcza donosi, że wśród świadków wymieniany jest były agent CBA, Wojciech Janik. Siedem lat temu pięściarz ujawnił przestępcze relacje policjantów z podkarpackiego CBŚ z lokalnym półświatkiem i to właśnie dzięki jego zeznaniom rozbito układ.

Myślicie, że Dawid Kostecki mógł paść ofiarą gangsterskich porachunków?

bEIMorta
bEIMortu
KOMENTARZE
(90)
Gość
2 lata temu
Wygląda na to, że znowu mamy seryjnego samobójce.
Gość
2 lata temu
Sami seryjni samobójcy w tych więzieniach
gość
2 lata temu
Meh, tam na szczycie władzy takie tajemnice są skrywane, których nawet vega by nie wymyślił :(
bEIMortv
gość
2 lata temu
Od razu to bylo dziwne, ze sie sam powiesil przescieradlem lezac na lozku... do tego nie sam byl w celi... mieli zlecenie na niego jak widac, bo za duzo wiedzial i bali sie zeby nie zaczal sypac nazwiskami...
G
2 lata temu
Cóż jak się zadajesz z podejrzanym towarzystwem to możesz skończyć z podejrzanym samobójstwem
Najnowsze komentarze (90)
Gość
2 lata temu
Sprawa śmierdzi na kilometr. SW musiała zostać opłacona żeby na tą sprawę już nie dotarł.Wieźniowie milczą bo pewnie są zastraszani!
Gość
2 lata temu
Jakie życie taka śmierć. Jakoś mi nie żal...
Gość
2 lata temu
7 lat temu..., ludzie już zapomnieli że rządzili nami gangsterzy.
Gość
2 lata temu
Prokurator robił powtórną sekcję ?
Gość
2 lata temu
Tysiąc procent że go sprzątnęli za dużo wiedział, o mafi polityków i służby
Gość
2 lata temu
PiS zaczyna zabijać żeby trwać przy korycie???
Donpol
2 lata temu
Tak się kończy gangsterska grób albo jachty na karaibach
Gość
2 lata temu
Prosze to wyjasnic prokuraturo.
bEIMortn
Gość
2 lata temu
„Afera z lotami po części dlatego tak bardzo się rozkręca, że w jej tle jest sprawa zupełnie innego kalibru, a mianowicie domniemanie istnienia taśm z filmowymi zapisami wizyt dygnitarzy PiS, w tym zwłaszcza Kuchcińskiego, w domach publicznych, gdzie pracował były bokser. Media napisały o tym, co wiedziały, Kuchciński grozi procesami o zniesławienie i sprawa na razie stoi.
Gość
2 lata temu
Napisz komentarz
Gość
2 lata temu
Dwa nakłucia... Hmm to był wampir😁😂
gość
2 lata temu
przecież on cały pokłuty znaczy wydziergany
gość
2 lata temu
Ogrodnik mu wysłał zatrutą różę, nie już gdzie uprawiać nieletnich ukrainek i się wkurzył
Gość
2 lata temu
To juź wyższa polityka takie nakłucia robią słuźby wywiadu w tym ukraina burdel oprócz marszałka bawiła się elita wywiadu i inni niekoniecznie też z hostessami pracują tam też kelnerzy z etiopii wszystko na koszt kancelarii jako wyjazd integracyjny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMorug
bEIMoruh
bEIMorui
bEIMoruj
bEIMoruk
bEIMortP