Poniedziałek 12.08.2019 19:00

Kinga Rusin podsumowuje na Instagramie podróż z ukochanym: "Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ILE SIĘ DA" (FOTO)

Kinga Rusin Marek Kujawa

Kinga Rusin podsumowuje na Instagramie podróż z ukochanym: "Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ILE SIĘ DA" (FOTO)

Na przestrzeni lat Kinga Rusin pokazała światu wiele twarzy: od zaangażowanej w ochronę środowiska aktywistki, przez nieustraszoną pogromczynię celebrytek-hipokrytek, po prężnie działającą bizneswoman. Popularna dziennikarka może pochwalić się wysoką pozycją i zasobnym portfelem, jednak jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, 48-latka nie ustaje w próbach pomnożenia swojego majątku i dalej rozwija własną markę ekologicznych kosmetyków Pat & Rub.

Ostatnio celebrytka wybrała się w daleką podróż z ukochanym, Markiem Kujawą, przez cały czas pamiętając o fanach i nieustannie racząc ich fotorelacjami z bajecznych wakacji.

Kinga Rusin na greckich wakacjach z ukochanym: "Pan i Pani Papadopoulos przy drzwiach" (FOTO)

Kinga Rusin chwali się umięśnionym brzuchem na luksusowych wakacjach: "Żaden właściciel siłowni jeszcze chyba na mnie NIE ZAROBIŁ" (FOTO)

Po odwiedzeniu Grecji, Portoryko, Angulii oraz Saint-Barthélemy celebrytka postanowiła podsumować swoją - jak to sama określiła - "biznesowo-przygodową" wyprawę, publikując na Instagramie zdjęcie z partnerem, które okraszyła obszernym podpisem. Gwiazda przyznała, iż z Markiem dzieli się pasja do podróżowania (oraz zarabiania pieniędzy), i że z każdego urlopu próbują "wycisnąć ile się da".

Postanowiliśmy z Markiem połączyć pożyteczne z przyjemnym i osobiście szukać, po całym świecie, biznesowych możliwości dla naszych kosmetyków - zaczęła. Mamy takie założenie, żeby czas spędzony w podróży dzielić równo między pracę, a przyjemności, stąd na moim Instagramie tyle zdjęć z różnych pięknych zakątków. Nigdy nie zalegamy w jednym miejscu, resorcie czy na plaży. Wyciskamy z naszych pobytów w różnych egzotycznych destynacjach ile się da! Łodzią, samochodem, na piechotę zwiedzamy najciekawsze zakątki, zasięgamy języka u lokalsów, odkrywamy miejsca, do których często nie zaglądają turyści. Po takiej biznesowo-przygodowej wyprawie jesteśmy wykończeni, ale szczęśliwi.

Zdjęcie celebrytki wywołało wiele emocji wśród jej fanów, którzy pogratulowali Kindze udanego związku i wyrazili prośbę, aby częściej dzieliła się zdjęciami z ukochanym.

"Świetny duet, trzymajcie tak dalej", "Ooo no nareszcie Boski Marek! Oby więcej takich fotek", "Prawdziwa power couple", "Brawo. Super duet i jaki zapatrzony ten wspólnik w panią" - pisali.

Układ idealny?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (672)

Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 12.08.2019 19:08
gość: spac mi sie chce
w duuupę paIec
Odpowiedz
20 0
zgłoś
gość 12.08.2019 19:08
Wszystko na pokaz. Trzeba wyjaśnić podróże skoro wrzucają je pewno w koszta firmy
Odpowiedz
18 1
zgłoś
gość 12.08.2019 19:09
Co z ekologią Kingo? Musisz latać?
Odpowiedz
2 10
zgłoś
gość 12.08.2019 19:09
Gość: Była , jest i pozostanie brzydka
A ty taki/ka piękna . Nie oceniaj ludzi spójrz na siebie
Odpowiedz
3 17
zgłoś
Alicja 12.08.2019 19:09
I bardzo dobrze. Niech się cieszą życiem i sobą.Zarabiają to ich stać. Przede wszystkim należy się Kindze, bo to co przeżyła przez tego bufona Lisa to nikt by chyba nie chciał. Niech patrzy i zazdrości, bo ma czego. Te Obecny facet Kingi jest sto razy przystojniejszy od tego brzydala Lisa!!!
Ładowanie komentarzy…