Jordyn Woods kolejny raz o relacji z Tristanem: "Żałuję, że upubliczniono nasz romans"
jordyn woods
12.08.2019 16:25

Jordyn Woods kolejny raz o relacji z Tristanem: "Żałuję, że upubliczniono nasz romans"

Tym razem była przyjaciółka Kylie Jenner zwierzyła się na łamach magazynu Cosmopolitan. Współczujecie jej?

Podziel się
Dodaj komentarz

Jordyn Woods zasłynęła w show biznesie głównie dzięki przyjaźni z Kylie Jenner. Celebrytka przez lata ogrzewała się w blasku sławy znanej koleżanki, jednak w ostatnim czasie trafiła na ich czarną listę. Wszystko z powodu romansu Jordyn z ojcem dziecka Khloe Kardashian, co wywołało w mediach prawdziwą burzę. Przez to wydarzenie Woods nie jest już mile widziana w gronie "najsłynniejszych amerykańskich sióstr".

Mimo ostatnich wydarzeń w życiu Jordyn Woods wygląda jednak na to, że z tego skandalu mogło wyniknąć dla niej coś dobrego. Dzięki romansowi z Tristanem Thompsonem Woods znalazła się nagle w centrum uwagi, co pozwoliło jej wyjść z cienia znanej koleżanki. Jej determinacja w walce o uwagę prasy szybko zaowocowała, bo Jordyn znalazła się właśnie na okładce najnowszego numeru magazynu Cosmopolitan.

W wywiadzie dla magazynu oczywiście ponownie zapytano ją o relację z mężęm Khloe Kardashian, bo ciężko wyobrazić sobie inny temat, w którym Jordyn mogłaby obecnie uchodzić za ekspertkę. Tym razem celebrytka zdobyła się na osobliwe wyznanie, z którego wynika, że żałuje upublicznienia jej romansu z Tristanem. Później postanowiła nawet dopełnić swoją wypowiedź serią niezwykle filozoficznych frazesów.

Tu nie chodzi o publiczne oświadczenia. To bardzo niefortunne, że coś tak prywatnego wydarzyło się tak publicznie. Trzymajmy się razem. Świat jest absolutnie szalony. Nasza polityka, nasze wojny, nasze to, tamto, ostatnią rzeczą, której potrzebujemy, to walka przeciwko sobie w mediach społecznościowych. Bądźmy lepszymi ludźmi i uczmy się na własnych błędach - powiedziała Jordyn Woods w rozmowie z Cosmopolitan.

Przekonała Was?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
12-08-2019

gośćNiezła jest..nie żałuje romansu tylko tego że wyszedł na jaw

12-08-2019

GośćHałas wokół lgbt to zasłona dymna. Dzięki temu nikt nie mówi o odszkodowaniach dla "narodu wybranego".

12-08-2019

GośćMam nadzieję, ze sc1erwo, które manipuluje ocena komentarzy, jest z siebie dumne. Patrzcie jak spadła ilość wpisów per news. Ludzie widza co się … Czytaj całość

16-08-2019

GośćNikt juz tego nie pamięta

16-08-2019

gośćTfu

14-08-2019

GośćDalej ma parcie na kasę...

14-08-2019

Gośćodgryzła rękę, która ją karmiła

14-08-2019

GośćOna to ma dopiero niezłego photoshopa

13-08-2019

gośćno bo wszyscy wiedza nawet juz ze khloe i tristan nie byli juz wtedy razem

13-08-2019

GośćZaluje ze upubliczniono nie te to zrobila. Slabo!