Poniedziałek 12.08.2019 21:15

Martyna Wojciechowska pozuje z "przybranymi" dziećmi. "Postanowiłam, że przeżyję dwa życia" (FOTO)

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pozuje z "przybranymi" dziećmi. "Postanowiłam, że przeżyję dwa życia" (FOTO)

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako podróżniczka i dziennikarka nie znająca granic w spełnianiu własnych marzeń. Ale Martyna to także wrażliwa kobieta, która choć na razie zdecydowała się być biologiczną mamą jednego dziecka, znalazła też w swoim życiu miejsce dla Kabuli - adoptowanej dziewczynki z Tanzanii. Do rodziny Wojciechowskiej dołączyła też Tatu - przyjaciółka Kabuli.

44-latka podzieliła się z fanami kolejną poruszającą historią ze swojego życia. Gdy kilkanaście lat temu podczas kręcenia jednego z odcinków programu Martyny zmarł jej kolega, Wojciechowska postanowiła stać się rodziną również dla jego dzieci:

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą rodzinę z wyboru. Oto Julka i Kuba - napisała pod ostatnim zdjęciem.

Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz oboje skończyli 18 lat. Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci. (...) Kocham Was - napisała dziennikarka.

Martyna, powinnaś zostać nominowana do Nobla. Jesteś super kobietą - piszą fani.

Zobacz też: Czułe uściski i skryte buziaczki - Martyna Wojciechowska nie mogła odlepić się od Przemka Kossakowskiego! (WIDEO)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA😍😍 Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci🙏🏻 JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M. #love #family #greattime #soproud #smile #celebration

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)Sie 12, 2019 o 9:08 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (210)

Odpowiedz
14 5
zgłoś
Gość 12.08.2019 21:30
Gość: Brak słów ... wspaniała
Robi to na pokaz..inaczej by wiecznie w mediach nie postowala tagujac marke z wilkiem. Dzieki Martynie od roku tam dziecka nie ubieram, przeszlam na marke Kowalczykowej
Odpowiedz
7 4
zgłoś
Gość 12.08.2019 21:30
Jeśli ja stać na pomoc to jako osoba publiczna ma dużo łatwiej,i fajnie że pomaga. Natomiast zachwyty są bezsensu,nie robi tego dużym kosztem. Adoptowała fajnie ok. Nie pierwsza nie ostatnia.
Odpowiedz
4 12
zgłoś
gość 12.08.2019 21:33
ona chyba najmadrzejsza tej całej celebryckiej drużyny!!
Odpowiedz
17 2
zgłoś
Anka 12.08.2019 21:33
Gość: Jakoś nie mogę jej polubić. Ma chyba dobre serce, robi nieźle programy, ale nie potrafię się zdobyć na sympatię, mimo szacunku. Może dlatego, że epatuje swoim życiem?
Mam ten sam problem .
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 12.08.2019 21:35
Gość: Jeśli ja stać na pomoc to jako osoba publiczna ma dużo łatwiej,i fajnie że pomaga. Natomiast zachwyty są bezsensu,nie robi tego dużym kosztem. Adoptowała fajnie ok. Nie pierwsza nie ostatnia.
tak,ale ile ludzi z show ma kasy i nie pomagaa jeszcze dali by pewnie się ogolic za złocisza!! jakby nie było pomaga i tyle!!nie musiałaby!!
Ładowanie komentarzy…