Poniedziałek 12.08.2019 21:15

Martyna Wojciechowska pozuje z "przybranymi" dziećmi. "Postanowiłam, że przeżyję dwa życia" (FOTO)

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pozuje z "przybranymi" dziećmi. "Postanowiłam, że przeżyję dwa życia" (FOTO)

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako podróżniczka i dziennikarka nie znająca granic w spełnianiu własnych marzeń. Ale Martyna to także wrażliwa kobieta, która choć na razie zdecydowała się być biologiczną mamą jednego dziecka, znalazła też w swoim życiu miejsce dla Kabuli - adoptowanej dziewczynki z Tanzanii. Do rodziny Wojciechowskiej dołączyła też Tatu - przyjaciółka Kabuli.

44-latka podzieliła się z fanami kolejną poruszającą historią ze swojego życia. Gdy kilkanaście lat temu podczas kręcenia jednego z odcinków programu Martyny zmarł jej kolega, Wojciechowska postanowiła stać się rodziną również dla jego dzieci:

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą rodzinę z wyboru. Oto Julka i Kuba - napisała pod ostatnim zdjęciem.

Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz oboje skończyli 18 lat. Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci. (...) Kocham Was - napisała dziennikarka.

Martyna, powinnaś zostać nominowana do Nobla. Jesteś super kobietą - piszą fani.

Zobacz też: Czułe uściski i skryte buziaczki - Martyna Wojciechowska nie mogła odlepić się od Przemka Kossakowskiego! (WIDEO)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA😍😍 Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci🙏🏻 JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M. #love #family #greattime #soproud #smile #celebration

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)Sie 12, 2019 o 9:08 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (210)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-210 z 210
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.08.2019 13:10
to jest cwaniara jak nie tak to tak DOBRE
Odpowiedz
3 0
zgłoś
kaka 13.08.2019 13:14
No dobra ale trochę jakoś dziwnie się czyta ten cały opis. Nie wystarczyło napisać - to dzieciaki bliskiej mi osoby?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Piotr 13.08.2019 13:16
Wspaniała kobieta. Wspaniały charakter. Jesteś wielka. Ogromny szacunek.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:32
gość: Niesamowita kobieta - wielkie serce i tyle ciepła, Posiada wartości tak rzadkie w dzisiejszych czasach. Podziwiam!
Naiwna jesteś.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:34
Piotr: Wspaniała kobieta. Wspaniały charakter. Jesteś wielka. Ogromny szacunek.
Następny naiwny. Ty patrz na ludzi w realu. W prawdziwym życiu są cudowne ludzie. Mniej Internetu i tv. Powodzenia.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 181-210 z 210