Poniedziałek 12.08.2019 22:15

Afera "Tęczowy Music Box". Kobieta twierdzi, że Sadowski ją molestował: "KIEDY PRZESTANIECIE ODWRACAĆ WZROK?"

Krzysztof Sadowski Mariusz Zielke Tęczowy Music Box

Afera "Tęczowy Music Box". Kobieta twierdzi, że Sadowski ją molestował: "KIEDY PRZESTANIECIE ODWRACAĆ WZROK?"

Tęczowy Music Box do niedawna starszym widzom TVP kojarzył się z rozrywkowym programem dla dzieci i młodzieży. Od kilku dni Polska żyje aferą, którą zapoczątkował Mariusz Zielke swoją publikacją na temat pedofilii za kulisami znanego show. Oskarżenia dość szybko padły na Krzysztofa Sadowskiego. Muzyk wydał oświadczenie, w którym broni się i zastrzega, jakoby nigdy nie dopuszczał się molestowania dzieci.

Zobacz: Krzysztof Sadowski wydał oświadczenie: "STANOWCZO ZAPRZECZAM stawianym mi zarzutom"

W poniedziałek obszerny i emocjonalny wpis w tej sprawie opublikowała dorosła dziś kobieta, która w dzieciństwie występowała w Tęczowym Music Boxie. Ewa Gajda bezpośrednio uderza w tych, którzy nie dają wiary sytuacji opisanej przez Zielkego:

Znieczulica. Obojętność. Ignorowanie brzydkiej prawdy. Odwracanie wzroku. Z tym obecnie się spotykam po ujawnieniu prawdy o Krzysztofie Sadowskim i zespole Tęcza. 5 lat pracowałam w telewizji. Chyba tylko jedna osoba spośród moich znajomych dziennikarzy zareagowała udostępnieniem postu Mariusza Zielke. Znam sporo osób ze środowiska muzycznego. Także cisza. Absolutna cisza. Garstka osób się odezwała na priv i to często ludzie zupełnie mi obcy, ale za to życzliwi i pomocni. Przestała się odzywać osoba, którą znam prawie całe życie, a która też była ze mną w Tęczy - czytamy. O molestowaniu mnie wiedziała od conajmniej 20 lat. Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tak jest? Dlaczego nie krzyczymy w obronie dzieci. Dlaczego nie utożsamiamy się z ofiarami? Nie ma w nas empatii, wrażliwości? O co tutaj chodzi? Publikujecie mnóstwo bzdur, memów, virali. A w słusznej sprawie milczycie...

Dziękuję tym, którzy zareagowali, choćby udostępnieniem tej historii. Dziękuję tym, którzy dorzucili parę groszy na realizację filmu dokumentalnego. A reszta...bawcie się dalej dobrze. Przypominam Wam tylko, że wielu z Was ma dzieci, które właśnie są na obozach i koloniach. Część z nich zapiszecie od września na zajęcia dodatkowe. Kiedy przestaniecie odwracać wzrok? Moja córka jest w tym wieku, co ja wtedy, kiedy trafiłam do Tęczy. Dziękuję Mamo, że uwierzyłaś i nie odwracałaś wzroku. Jesteś moją bohaterką.

Zobacz też: Dziennikarz śledczy ZBIERA PIENIĄDZE NA FILM O PEDOFILACH! "Chcę ujawnić systemowy charakter chronienia pedofilii!"

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (565)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 541-565 z 565
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 14.08.2019 00:30
Gość:
gość: A po co bylo to wywlekanie tematu po tylu latach?Ktos juz nie chcial placic czy o co chodzi?
Mi też się nie podoba ten publiczny lincz, taka sprawa powinna iść do sądu. Rozumiem ofiary wykorzystania, ale jakoś do tej pory było cicho. Jeden dziennikarz się odezwał i już afera. Dziwne to wszystko jest.
bo kazdy woli owrocic wzrok udawac ze nie ma tematu..... straszne to
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 14.08.2019 00:46
Gość:
gość:
gość:
Gość: Cisza w necie. Gdzie ci wszyscy krzykacze Ostaszewska,Rusin,Olejnik itd
Właśnie to jest ciekawe jakby to był ksiądz to by wszystkich księży atakowano, a teraz cisza...
ksiądz nie jeden więcej krzywd narobił
Dokładnie. Tam afera robiła aferę.
kazde molestowanie jest zle czy na malej dziewczynce czy na doroslym pijaym facecie ;/ po prostu gdy dokonuje tego ksiadz jest to jeszcze bardziej obrzydliwe bo ksiadz ma byc tym dobrym i czystym a okazuje sie najwiekszym potworem.dodatkowo celibat czystosc pomoc potrzebujacym... po prostu tak jak nikomu nie wypada byc pedo tak ksiedzu nie wypada jeszcze bardziej- moze tak dotrze to do ciebie?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 14.08.2019 05:16
gość:
gość:
Gość: Cisza w necie. Gdzie ci wszyscy krzykacze Ostaszewska,Rusin,Olejnik itd
Właśnie to jest ciekawe jakby to był ksiądz to by wszystkich księży atakowano, a teraz cisza...
ksiądz nie jeden więcej krzywd narobił
Narobiła krowa.jak ty
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Jola 14.08.2019 06:31
Durczok przy tym obleśnym sadowskim to aniołek
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Mira 14.08.2019 06:33
A o durczoku od razu pierwsze strony gazet a to przecież dorośli ludzie byli - a o dzieciach i sadowskim cisza - proponuję marsz w obronie molestowanych dzieci w Warszawie
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 541-565 z 565