Wtorek 13.08.2019 08:15

Smutny Liam Hemsworth komentuje na Instagramie rozstanie z Miley Cyrus: "Życzę jej szczęścia"

Liam Hemsworth Miley Cyrus

Smutny Liam Hemsworth komentuje na Instagramie rozstanie z Miley Cyrus: "Życzę jej szczęścia"Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha odbiło się w mediach głośnym echem. Gwiazdorska para wielokrotnie zrywała, aby później do siebie wrócić, jednak tym razem wygląda na to, że rozeszli się na dobre. Zaledwie siedem miesięcy po ślubie ich manegerzy wydali oficjalne oświadczenie w sprawie separacji.

Zapadła decyzja o separacji. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.

Miley tak bardzo "szanowała" swoją prywatność, że zaraz po rozstaniu relacjonowała w sieci pobyt na gorących, włoskich wakacjach, które spędziła w towarzystwie byłej dziewczyny Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter. Celebrytki świetnie się bawiły, a pararazzi przyłapali je na gorących pocałunkach.

Gdy Cyrus imprezuje w Europie i zabawia się z na jachcie z piękną koleżanką, Liam odsunął się w cień. Amerykańska prasa zaczęła donosić, że to właśnie on wyszedł z inicjatywą rozstania. Jak twierdzą źródła tabloidów, Hemsworth był ostatnimi czasy poirytowany infantylnym zachowaniem żony, co dawało się we znaki szczególnie na oficjalnych wyjściach. Na uroczystej gali MET Miley oblizała jego twarz, patrząc ostentacyjnie na kamery na czerwonym dywanie. Później ocierała się o ludzi na parkiecie w środku i chwytała się za krocze.

Niestety, tego jaka była prawda, na pewno nie dowiemy się od Liama. 29-letni aktor napisał właśnie oświadczenie na Instagramie, w którym odżegnuje się od wszystkich plotek i deklaruje, że życzy Miley, wszystkiego, co najlepsze.

Cześć wszystkim! Chciałbym napisać tylko, że Miley i ja niedawno się rozstaliśmy, a ja życzę jej zdrowia i szczęścia. To sprawa prywatna, której nie komentowałem i nie zamierzam komentować rozmawiając z dziennikarzami ani w środkach masowego przekazu. Wszelkie moje rzekome wypowiedzi na temat rozstania są fałszywe.

Myślcie, że Cyrus zabierze głos w tej sprawie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (178)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 178
Odpowiedz
7 38
zgłoś
Gość 13.08.2019 08:29
Pierwsza 😍😂
Odpowiedz
293 28
zgłoś
Gość 13.08.2019 08:30
Biedny:(
Odpowiedz
25 53
zgłoś
gość 13.08.2019 08:30
DALEJ CHÛJE GRZEBIĄ PRZY KOMENTARZACH
Odpowiedz
29 47
zgłoś
olewacz karyn 13.08.2019 08:31
olej te Karyne chłopie !!! ...o widze ze juz to zrobileś , brawooo
Odpowiedz
510 29
zgłoś
Gość 13.08.2019 08:31
Serio Pudel będzie teraz robił takie same artykuły o ich rozstaniu dodając tylko jedno zdanie lub akapit?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 178