Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak czule o współpracy z Donatanem: "Jest POTWORNIE TRUDNY! Nie szanuje kobiet"

50
Podziel się:

Diwa raczej nie ma dobrego zdania o swoim byłym współpracowniku. "Chciałam wyjść ze studia"

Edyta Górniak czule o współpracy z Donatanem: "Jest POTWORNIE TRUDNY! Nie szanuje kobiet"

Edyta Górniak znana jest z wysokich wymagań względem swoich współpracowników. Trudno jej się zresztą dziwić, bo przez lata zyskała status diwy i dzięki temu może pracować z tym, z kim chce. Gdy piosenkarka nawiązała jakiś czas temu współpracę z Donatanem, to spodziewano się, że może to być początek zupełnie nowego rozdziału w jej karierze. Wszystko zaprzepaściło jednak wydarzenie za kulisami festiwalu w Opolu, gdzie Donatan uznał za stosowne złapać Górniak za pośladek.

Od tego czasu Edyta Górniak na dobre zrezygnowała ze współpracy z Witoldem Czamarą i jego ekipą. Wkrótce okazało się, że w obliczu tak obrzydliwego gestu między nimi nie może być mowy o porozumieniu. Piosenkarka ma na tyle bolesne wspomnienia w związku z tym wydarzeniem, że postanowiła nie wykonywać już publicznie ich wspólnego utworu Andromeda. Szczegółami podzieliła się z czytelnikami Faktu.

Przestałam śpiewać Andromedę, chociaż bardzo lubiłam ten utwór i wspólnie z Cleo przegadywałyśmy ten utwór wiele razy, właściwie został napisany pod wpływem naszych rozmów. Po sytuacji w Opolu straciłam zupełnie szacunek do Donatana. I przez to ten utwór przestał mieć dla mnie pozytywną energię - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Co ciekawe, piosenkarka postanowiła również podzielić się ze światem szczegółami ich współpracy. Górniak przyznała, że pracując nad piosenką, wielokrotnie miała ochotę opuścić studio i zaprzestać współpracy z Czamarą. Proces tworzenia utworu z Donatanem określiła jako "trudny".

I nigdy do tej pory o tym nie mówiłam, ale ta współpraca była bardzo trudna. (...) Ta praca w studio udała się tylko dlatego, że ja pokochałam ten utwór i dlatego, że był z nami reżyser dźwięku, który łagodził atmosferę. Ta atmosfera była dla mnie tak ciężka, że kilka razy chciałam wyjść ze studia - potwierdza.

Edyta Górniak zdobyła się też na kilka słów o samym Donatanie. Twierdzi, że producent jest trudny we współpracy i "nie szanuje kobiet".

On potrafi być bardzo zabawnym człowiekiem, natomiast jest także potwornie trudny, dlatego, że nie szanuje kobiet. (...) On jest bardzo bezpośredni w komplementowaniu kobiet i być może są kobiety, które to lubią, natomiast ja nie jestem przyzwyczajona, że ktoś, z kim nie mam osobistych relacji, jest tak bezpośredni - skwitowała Górniak.

Piosenkarka była na tyle zniesmaczona współpracą z Donatanem, że po nagraniach nie chciała mu nawet podać swojego numeru telefonu... Czamara podobno mocno to przeżył i wypisywał potem do Górniak na Instagramie. Treść wiadomości, przynajmniej póki co, diwa zostawiła tylko dla siebie.

Bardzo źle przyjął to, że nie chciałam mu dać swojego numeru telefonu, był wręcz obrażony. Pisał więc na Instagramie takie wiadomości, że gdybym je opublikowała, to on byłby spalony - twierdzi piosenkarka.

Też jesteście ciekawi, co Donatan pisał do Edyty Górniak?

KOMENTARZE
(50)
gość
2 lata temu
W szkole wołali pączek a teraz wielki Donatan
Gość
2 lata temu
A ja wciąż nie wiem skąd wynika ten jej status diwy. Praktycznie nie nagrywa nic nowego, tylko ciągle jedzie na sukcesach z lat 90. Do tego strasznie infantylna, a to przecież już dojrzała kobieta.
Gość
2 lata temu
On nie szanuje kobiet, ale ona mu obiera mentalnego banana i z nim "pracuje" - litości
gość
2 lata temu
To po co z nim współpracowała, pozowała, żeby teraz obgadywać publicznie?
Gość
2 lata temu
Nie lubię jak się kogoś obmawia.
Najnowsze komentarze (50)
gość
2 lata temu
Ty, Gorniak natomiast nie szanujesz nikogo !
gość
2 lata temu
ma coś obleśnego w sobie, ta nadwaga i ciemne okulary odpycha
Gość
2 lata temu
Haha dokładnie taka sama współpraca jak z Edzią 🤣 Powinna sobie przypomnieć jak wygląda współpraca z nią...
Gość
2 lata temu
Pudeł manipuluje komentarzami
tomii
2 lata temu
Edyta jestem twoim fanem i masz rację tak trzymaj pozdrawiam
gość
2 lata temu
g***i pudel hahahaha
Gość
2 lata temu
Za to Edzia jest łatwa w pracy jak cholera i szanuje mężczyzn tez jak cholera. Hipokrytka jedna i wielka psedo-diwa.
Gość
2 lata temu
Dodzie było głupio i próbowała zdyskredytować EDi na swoim instagramie jak jej fani pisali o policzku Edytki hihi 😂
Gość
2 lata temu
Doda nie mogla znieść , że Górniak za klepnięcie w tyłek dała twarz, a doda nic, tylko glupio gadała do piaska za klapsa w tyłek, Edyta ma charakter.
gość
2 lata temu
Edyta jak zawsze w dobrej formie, obrobi doope kazdemu i wywlecze co sie da, byle byc wyzej
gość
2 lata temu
Kochana Pani Gorniak, wypierze kazdy brud niczym Vizir, zanim ktokolwiek zdazy się nawet otrzasnac po zderzeniu z jej manią wielkosci i konfabuowaniem.
gość
2 lata temu
obleśny pulpet :D
gość
2 lata temu
Wszyscy wiemy, ze Gorniak od kiedy zajela drugie (nie, nie pierwsze, choc takie ma o sobie mniemanie) uwierzyla gleboko, ze nalezy jej sie traktowanie na poziomie gwiazdy conajmniej swiatowego foramtu,I dlatego zamiast wspolpracowac z Princem swego czasu, Edytka wspolpracuje z Donatanem obecnie..
Gość
2 lata temu
No to trafila kosa na kamień Edziu, bo do łatwych i normalnych to ty też nie należysz.
Oferty dla Ciebie