Michał Figurski walczył o obniżenie alimentów. Odeta Moro komentuje wyrok: "Dla mnie sprawa jest zamknięta"

60
Podziel się

Dziennikarka nie planuje odwoływać się od wyroku. "Mieści się w granicach, które wyznaczyłam".

Michał Figurski walczył o obniżenie alimentów. Odeta Moro komentuje wyrok: "Dla mnie sprawa jest zamknięta"

Michał Figurski i Odeta Moro pięć lat temu definitywnie zakończyli swoje 12-letnie małżeństwo. Dziennikarka wspominała wtedy, że były mąż traktował ją jedynie jak "kelnerkę na bankiecie swojego życia". Mimo tego Odeta była jednocześnie osobą, która zaopiekowała się Figurskim, gdy ten doznał wylewu. Na dodatek zaangażowała się w zbieranie funduszy na rehabilitację swojego byłego męża, w czym wzięło udział także wiele polskich gwiazd. Ostatecznie dziennikarz stopniowo wrócił do formy.

Mimo tego, że Odeta Moro i Michał Figurski rozwiedli się już 5 lat temu, to wciąż pozostaje między nimi wiele niewyjaśnionych kwestii. Dziennikarze podzielili wspólny majątek dopiero 3 lata po rozwodzie, jednak Odeta podkreśliła w rozmowie z dziennikarzam, że "między nią a byłym mężem wszystko zostało załatwione". Okazuje się, że jednak nie do końca.

Jak donosi _**Twoje Imperium**_, półtora roku temu Michał Figurski założył Odecie sprawę o obniżenie alimentów. Na jego decyzję wpłynęła prawdopodobnie gorsza kondycja fizyczna, przez którą nie mógł w pełni pracować. Kilka dni temu w sprawie zapadł wyrok, a Odeta Moro nie kryje swojego zadowolenia w związku z decyzją sądu. Potwierdziła też, że nie będzie się odwoływać od wyroku.

Jak człowiek się rozwodzi, to najgorsze są w tym wszystkim porządki. Czasem trwają one bardzo krótko, czasem długo. Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę na "i'". Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam - powiedziała Odeta Moro w rozmowie z Twoim Imperium.

Dziennikarka wspomniała również, że ona i jej były mąż rozliczyli się też za okres, w którym Michał Figurski był chory. Przypomnijmy, że pierwsze rokowania nie były najlepsze, a Figurski musiał przejść przeszczep nerki i trzustki. Dziś porusza się o lasce, jednak jest na tyle sprawny fizycznie, że mógł zrezygnować z wózka inwalidzkiego.

KOMENTARZE
(60)
Gość
8 miesięcy temu
Przecież to ona mu najbardziej pomogła po udarze, chociaż nie musiała
Gość
8 miesięcy temu
Kobieta z klasa👌
Gość
8 miesięcy temu
Panu już podziekujemy
Gość
8 miesięcy temu
Kiedyś myślałam, że ten Michał to fajniejszy gość. Po jego różnych zachowaniach sądzę, że niekoniecznie...
Gość
8 miesięcy temu
Miała byc z nim NA ZAWSZE bo stał się chory??? Zostawiła go bo zanim stał się chory był kiepskim mężem. Gdyby byli dobrym małżenstwem NIC by ich nie rozkleiło. Na związek PRACUJE SIĘ CAŁE ŻYCIE. A jedna strona związku nie pociągnie, dwie osoby muszą się starać.
Najnowsze komentarze (60)
Gość
8 miesięcy temu
Alimenty na nią? Bo o dziecku cisza
Szyderca
8 miesięcy temu
Dlaczego zawsze facet ma placic alimenty przeciez rownouprawnienie jest
Gość
8 miesięcy temu
Pan Michał dzisiaj wystosował oficjalne oświadczenie, w którym podkreśla, że jego była żona NIE POMAGAŁA mu podczas jego choroby. Wystosował o niższe alimenty ze względu na aktualny stan zdrowia oraz dużo niższe zarobki. Ale żyjemy w Polsce i takie zachowanie celebryty jest karygodne, tylko dlatego że jest mężczyzną i to po rozwodzie. Poza tym, ta sprawa była tajna i nigdy nie powinna wyjść na światło dzienne.
iga
8 miesięcy temu
super kobieta!!!!
Gość
8 miesięcy temu
Super babka. Mało takich dzisiaj.
gość
8 miesięcy temu
Kobieta z klasą, po rozwodzie wróciła tylko do swojego nazwiska i złego słowa na męża a wręcz przeciwnie mógł liczyć zawsze na jej pomoc. ;)
Gość
8 miesięcy temu
Szkoda że mu mózgu nie przeszczepili
Henryk
8 miesięcy temu
Faktycznie to kobieta z klasą rzadko się takie spotyka godna do naśladowania natomiast mężuś nie daje dobrego przykładu.
Gość
8 miesięcy temu
Nie był jej wart. Po rozstaniu z nim zrobiła się bardziej kobieca. Widac, że nowy związek i drugie dziecko pozytywnie na nią wpływa
Gość
8 miesięcy temu
Brak mu klasy i kasy .
Gość
8 miesięcy temu
Chyba aż tak dobrze się nie dogadują skoro chodzą po sądach...
swhty
8 miesięcy temu
Najlepiej obniżać alimenty a matka niech ryje a co tam...
gość
8 miesięcy temu
a co z jego dziewczyną Jagną? rzuciła go jak zachorował haahh
gość
8 miesięcy temu
nie lubię kolesia
...
Następna strona