Wtorek 13.08.2019 10:45

Michał Figurski walczył o obniżenie alimentów. Odeta Moro komentuje wyrok: "Dla mnie sprawa jest zamknięta"

Michał Figurski Odeta Moro

Michał Figurski walczył o obniżenie alimentów. Odeta Moro komentuje wyrok: "Dla mnie sprawa jest zamknięta"

Michał Figurski i Odeta Moro pięć lat temu definitywnie zakończyli swoje 12-letnie małżeństwo. Dziennikarka wspominała wtedy, że były mąż traktował ją jedynie jak "kelnerkę na bankiecie swojego życia". Mimo tego Odeta była jednocześnie osobą, która zaopiekowała się Figurskim, gdy ten doznał wylewu. Na dodatek zaangażowała się w zbieranie funduszy na rehabilitację swojego byłego męża, w czym wzięło udział także wiele polskich gwiazd. Ostatecznie dziennikarz stopniowo wrócił do formy.

Zobacz: Figurski świętuje... rocznicę odzyskania sprawności: "Wyruszam na manifestację w kierunku siłowni"

Mimo tego, że Odeta Moro i Michał Figurski rozwiedli się już 5 lat temu, to wciąż pozostaje między nimi wiele niewyjaśnionych kwestii. Dziennikarze podzielili wspólny majątek dopiero 3 lata po rozwodzie, jednak Odeta podkreśliła w rozmowie z dziennikarzam, że "między nią a byłym mężem wszystko zostało załatwione". Okazuje się, że jednak nie do końca.

Jak donosi Twoje Imperium, półtora roku temu Michał Figurski założył Odecie sprawę o obniżenie alimentów. Na jego decyzję wpłynęła prawdopodobnie gorsza kondycja fizyczna, przez którą nie mógł w pełni pracować. Kilka dni temu w sprawie zapadł wyrok, a Odeta Moro nie kryje swojego zadowolenia w związku z decyzją sądu. Potwierdziła też, że nie będzie się odwoływać od wyroku.

Jak człowiek się rozwodzi, to najgorsze są w tym wszystkim porządki. Czasem trwają one bardzo krótko, czasem długo. Dziś postawiliśmy z Michałem kropkę na "i'". Dla mnie sprawa jest zamknięta. Nie będę się odwoływać, wyrok mieści się w granicach, które wyznaczyłam - powiedziała Odeta Moro w rozmowie z Twoim Imperium.

Dziennikarka wspomniała również, że ona i jej były mąż rozliczyli się też za okres, w którym Michał Figurski był chory. Przypomnijmy, że pierwsze rokowania nie były najlepsze, a Figurski musiał przejść przeszczep nerki i trzustki. Dziś porusza się o lasce, jednak jest na tyle sprawny fizycznie, że mógł zrezygnować z wózka inwalidzkiego.

Myślicie, że to już koniec ich sądowych perypetii?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (87)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-87 z 87
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:51
gość: kobieta ma ogromną klasę, a Michał to dureń
Obydwoje są zawodowymi donosicielami, a wśród takich ludzi z klasą nie ma.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:57
Gość: Miała byc z nim NA ZAWSZE bo stał się chory??? Zostawiła go bo zanim stał się chory był kiepskim mężem. Gdyby byli dobrym małżenstwem NIC by ich nie rozkleiło. Na związek PRACUJE SIĘ CAŁE ŻYCIE. A jedna strona związku nie pociągnie, dwie osoby muszą się starać.
Rozstali się przed jego chorobą
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:58
ŻEN ;
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 14:01
Gość:
gość: kobieta ma ogromną klasę, a Michał to dureń
Obydwoje są zawodowymi donosicielami, a wśród takich ludzi z klasą nie ma.
Są co najwyżej wszystko wiedzące i wszystko pożerające mole książkowe.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 14:04
on miał udar a nie wylew
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-87 z 87