Wtorek 13.08.2019 13:48

Śpiewak operowy Placido Domingo oskarżany o MOLESTOWANIE! "Zawsze w jakiś sposób dotykał i całował"

hotnews

Śpiewak operowy Placido Domingo oskarżany o MOLESTOWANIE! "Zawsze w jakiś sposób dotykał i całował"

Placido Domingo to jeden z najsłynniejszych śpiawaków operowych na świecie. Przez lata pozostawał też jedną z najbardziej wpływowych osób w swoim środowisku artystycznym. Niestety, mimo wielu sukcesów i międzynarodowej sławy, jego nieposzlakowana opinia może wkrótce przejść do historii. Wszystko z powodu doniesień agencji Associated Press, według której Domingo miał przez blisko 30 lat nakłaniać kobiety do relacji seksualnych.

W swoich doniesieniach agencja Associated Press powołuje się na rozmowy z kobietami, które oskarżają Placido Domingo o molestowanie. Sprawa ma dotyczyć ośmiu śpiewaczek i tancerki, które w rozmowie z AP twierdzą, że podczas spotkań z nim były nękane na tle seksualnym. Jedna z kobiet poinformowała AP, że Domingo włożył jej dłoń pod spódnicę podczas spotkania biznesowego. Trzy inne pokrzywdzone twierdzą, że śpiewak zmusił je do całowania.

Lunch biznesowy nie jest dziwny, ale gdy ktoś próbuje trzymać twoją rękę podczas lunchu biznesowego, to jest dziwne. Albo gdy kładzie rękę na kolanie, jest to trochę dziwne. Zawsze w jakiś sposób dotykał i zawsze całował - powiedziała jedna z kobiet w rozmowie z Associated Press.

Oprócz rozmów przeprowadzonych z kobietami agencja skontaktowała się też z grupą ponad 30 osób, które pracowały za kulisami koncertów Placido Domingo. Wiele z nich zgodnie stwierdziło, że byli świadkami niewłaściwego zachowania śpiewała, który miał przez lata bezkarnie prześladować młode kobiety. Miał im między innymi proponować role, których nigdy nie dostały, a także mieć wpływ na ich zatrudnienie w razie odmowy.

Placido Domingo nie odpowiedział na pytania agencji Associated Press, jednak wydał oświadczenie, w którym zaprzecza tym rewelacjom. Śpiewak twierdzi, że stawiane mu zarzuty są "niepokojące i nieprawdziwe".

To bolesne, że mogłem kogoś zdenerwować lub sprawić, że poczuje się niezręcznie - bez względu na to, jak dawno temu to było i pomimo moich najlepszych intencji. Wierzyłem, że wszystkie moje relacje z innymi odbywały się za obopólną zgodą. Ludzie, którzy mnie znają lub którzy ze mną pracowali, wiedzą, że nie jestem kimś, kto by celowo kogokolwiek skrzywdził, uraził, czy zawstydził - czytamy w oświadczeniu śpiewaka.

Myślicie, że może to być początek kolejnego dużego skandalu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (88)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 88
Odpowiedz
116 13
zgłoś
gość 13.08.2019 13:54
Kiedyś chyba więcej było „dozwolone”
Odpowiedz
31 24
zgłoś
Gość 13.08.2019 13:54
Ja mu wierzę
Odpowiedz
64 38
zgłoś
gość 13.08.2019 13:57
Nudne juz to jest serio! Dlaczego tak późno ? To od razu takie rzeczy wyjawia sie na światło dzienne a niejak kasa sie kończy za milczenie!
Odpowiedz
27 13
zgłoś
Gość rock 13.08.2019 13:57
..jak śpiewać teraz miłosną arię? Na odległość? #mee@tu tu sie yebniy#
Odpowiedz
142 7
zgłoś
gość 13.08.2019 13:59
Wiadomo że sławni i znani chłopi molestują. Najbardziej Julio Iglesias. Czekam kiedy się za niego wezmą. To już z więzienia nie wyjdzie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 88