Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tarantino nie może nachwalić się Margot Robbie: "To było przeznaczenie! Ona wygląda zupełnie jak Sharon Tate"

92
Podziel się

Zagraniczne media donoszą, że australijska aktorka i Brad Pitt wyrazili chęć wystąpienia w kolejnym filmie reżysera.

Tarantino nie może nachwalić się Margot Robbie: "To było przeznaczenie! Ona wygląda zupełnie jak Sharon Tate"
bCzvAFrF

Gdy polskie media obiegła informacja o tym, że Rafał Zawierucha zagra rolę w filmie Quentina Tarantino, zachwytom nie było końca. Szybko okazało się, że dotychczas mało znany polski aktor wcieli się w postać Romana Polańskiego i wystąpi u boku największych gwiazd Hollywood. W maju 32-latek miał okazję pojawić się na największym filmowym wydarzeniu, czyli na festiwalu w Cannes, a w licznych wywiadach zapewniał, że praca dla Quentina była dla niego ogromnym zaszczytem.

Okazuje się, że sam reżyser również jest zachwycony aktorami, z którymi miał okazję współpracować, a w szczególności Margot Robbie. Australijka wcieliła się w postać tragicznie zmarłej żony Polańskiego, Sharon Tate. W wywiadzie udzielonym dla RTE Entertaiment Quentin nie krył zachwytu nad aktorką. Stwierdził, że ich współpraca była "przeznaczeniem". Reżyser zdradził, że od początku widział ją w roli Tate:

bCzvAFrH

Pisząc scenariusz, myślałem o Sharon jedynie jako o Sharon. Potem, jak musiałem zdecydować się, kto mógłby ją zagrać, Margot była jedyną osobą, którą widziałem w tej roli. Nawet wygląda jak Sharon, dlatego mogłem zrealizować film, tak jak chciałem. Na przykład w scenie w teatrze mogłem użyć ujęć z prawdziwą Sharon i z moją Sharon, a wszystko ze sobą współgrało - zachwyca się 56-latek.

Tarantino wspomina, że aktorka sama zaproponowała mu współpracę akurat w momencie, gdy szykował się do złożenia jej propozycji:

Dałem nawet kilku moim znajomym scenariusz do przeczytania, gdy skończyli, powiedzieli: "Cóż, powinieneś sprawić, by Robbie zagrała Tate". Odpowiedziałem, że bardzo bym chciał. Zaraz po tym, nagle pojawił się ten tajemniczy list, w którym Margot napisała, że chciałaby u mnie zagrać. Nie mogłem w to uwierzyć, to było przeznaczenie.

bCzvAFrN

Okazuje się, że muza Tarantino marzy o tym, by wystąpić w jego kolejnym filmie. W wywiadzie udzielonym dla kanału JOE.ie, zarówno ona, jak i jej kolega z planu, Brad Pitt wyrazili chęć wystąpienia w Star Treku, którego Quentin ma wyreżyserować w niedalekiej przyszłości.

Zrobiłabym wszystko, w co jest zaangażowany Tarantino - wyznała bez owijania w bawełnę Margot.

Wybierzecie się do kin na Pewnego razu w Hollywood?

bCzvAFrO
bCzvAFrP
bCzvAFsi
KOMENTARZE
(92)
Gość
10 miesięcy temu
Margot jest piękna i jest gwiazdą naszych czasów, ale nie można z niej robić drugiej Sharon.Sharon była po prostu wyjątkowa i nie do podrobienia, niczego nie ujmując Margot.
Gość
10 miesięcy temu
Obie są przepiękne i pisze to jako kobieta
Gość
10 miesięcy temu
Ostatnio oglądałam nieznane zdjęcia Tate (są zebrane na jednej stronie) - wyjątkowo piękna była, trzeba przyznać.Lsnila jak diament.Sprawiała wrażenie osoby ze świetlana przyszłością - kto by pomyślał, że spadnie na nią takie nieszczęście.
bCzvAFsj
Gość
10 miesięcy temu
Sharon była sto razy ładniejsza.
Gość
10 miesięcy temu
Szkoda ze to nie Magdalena Mielcarz
Najnowsze komentarze (92)
gość
10 miesięcy temu
Margot piękniejsza tysiąc razy
gość
10 miesięcy temu
Margot jest tysiąc razy piękniejsza oryginalniejsza i ma tę iskrę w oku. Sharon była piękna ale pospolita hollywoodzką blondynka z ogromnym wiecznie zdziwionym spojrzeniu. Widziąłam wszystkie jej filmy zdjęcia, filmy i wywiady na żywo. Zam biografię. Margot ją zdecydowanie przewyższa urodą. Piszecie że Sharon była piekniejsza bo zmarła tragicznie i tak wypada?
gość
10 miesięcy temu
Margot Robbie jest cudowna, ale wcale nie wyglada jak Sharon. Rose Byrne jesli juz jak coś.
Fejd
10 miesięcy temu
Sharon żyła krótko ale intensywnie. Ale za to miała odlotową śmierć ,też bym taką chciał niż miał bym umrzeć jako stary dziadek w samotności w zimnym łóżku.
Gość
10 miesięcy temu
Super film super polecam
Gość
10 miesięcy temu
Super film Ameryka góra zawsze była i będzie
Gość
10 miesięcy temu
Margot jest typowa i hollywodzka, tate wręcz przeciwnie, naturalna, nieśmiała, z klasa ...to tak samo jak porównać Parówkę z kiełbasa bo transaminacji kolor i podłużny kształt, ćppata cos w tym pudlu
gość
10 miesięcy temu
ma klona -Lauren German
bCzvAFsb
Gość
10 miesięcy temu
Ona jest 100 razy piękniejsza
gość
10 miesięcy temu
Sharon była piękna, subtelna a ta wygląda słabo jakoś
gość
10 miesięcy temu
Tak, tak. Margot jest nawet bardziej podobna do Sharon niż Sharon do samej siebie.
gość
10 miesięcy temu
No i gdzie ona jest podobna....? Zwykła, pospolita kobieta po retuszu. I zdecydowanie brak jej szlachetności, którą miała Sharon...
Gość
10 miesięcy temu
Rose Byrne(Druhny) jest bardziej podobna.
gość
10 miesięcy temu
Istnieje taśma na której Roman odbywa stosunek z Sharon w sposób bardzo brutalny. Boi się wypływu tego nagrania. Biedna Sharon tak okrutna śmierć ją spotkała...Wczoraj mówili o tym w radiu.
...
Następna strona
bCzvAFsD