Wtorek 13.08.2019 19:50

TYLKO NA PUDELKU: Na próbie Edyty Górniak w Sopocie kazano wszystkim wyłączyć telefony. "Wytwórnia obawiała się, że filmy wyciekną"

Edyta Górniak

TYLKO NA PUDELKU: Na próbie Edyty Górniak w Sopocie kazano wszystkim wyłączyć telefony. "Wytwórnia obawiała się, że filmy wyciekną"

Edyta Górniak przez lata działalności w show biznesie zapracowała sobie na tytuł największej polskiej diwy. Fani piosenkarki już od siedmiu lat czekają na płytę, której wciąż nie może skończyć. Za każdym razem, gdy wydaje się, że wokalistka zbliża się do zakończenia pracy nad albumem, wydarza się coś, co oddala ją od mety. Na przykład współpraca z Donatanem. Skończyła się ona przez incydent za kulisami festiwalu w Opolu - ręka muzyka powędrowała na pośladek Edi. Górniak tak przeżyła tamto wydarzenie, że przestała śpiewać wyprodukowany przez Donatana utwór.

Edyta Górniak czule o współpracy z Donatanem: "Jest POTWORNIE TRUDNY! Nie szanuje kobiet"

Światełko w tunelu prowadzącym do ukończenia płyty zaświecił Gromee. Producent, znany z grania koncertów bez podłączania kabli, zdecydował się stworzyć z Edytą muzyczny duet. Ich utwór będzie miał premierę 14 sierpnia na Top Of The Top Sopot Festival.

Edyta Górniak nagrała utwór z Gromee'm! Zaprezentuje go na Top Of The Top Sopot Festival

Edi już od poniedziałku przygotowuje się do występu. Podczas poniedziałkowej próby, na której śpiewała piosenkę nagraną z Gromee, kazano wyłączyć telefony. Jak zdradził Pudelkowi menadżer piosenkarki, zadbano o to, by utwór nie ujrzał światła dziennego przed premierą:

Wytwórnia obawiała się ze wyciekną filmiki z próby, dlatego reżyser poprosił o wyłączenie telefonów. Edyta będzie śpiewać trzy utwory i premierowy singiel z Gromeem. Chcieliśmy, żeby premiera utworu odbyła się odświętnie jutro o godzinie 22, dlatego też próbę mieliśmy dopiero na koniec dnia, co zapobiegło przeciekom - powiedział Marcin Wieczorek, menadżer Górniak.

Myślicie, że tym razem Gromee podłączy kable?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (135)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.08.2019 22:37
niech się nie zesra wielka diwa he he
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Rodzice 13.08.2019 22:44
Bardzo proszę o pomoc i wsparcie na leczenie syna Siepomaga Kajetan Najdzion
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 22:45
gość: kto z niej na sile robi gwiazde przeciez ona nic takiego nie wklada do branzy muzycznej
Miszczak guru 😁
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 13.08.2019 23:12
Zapewnię nigdy nie usłyszę jej nowego hitu bo nikt nie będzie go grał i słuch o nim zaginie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Tak tylko 13.08.2019 23:34
Pudelson a jak ty stoisz z finansami ? No ona mówi ze cię z torbami puści
Ładowanie komentarzy…