Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pod domem rapera Kaczora zebrała się ekipa z maczetami. Wyszła jego mama i pogoniła wszystkich

118
Podziel się

Konflikt ulicznych raperów wydawał się bardzo poważny do momentu, kiedy wkroczyła mama.

Pod domem rapera Kaczora zebrała się ekipa z maczetami. Wyszła jego mama i pogoniła wszystkich
bDBmjqet

Uliczny rap od zawsze rządził się swoimi prawami. Najważniejsze są zasady! To one regulują życie i karierę twardych artystów. Zasad jest ich kilka: szanuj kolegów, matka jest najważniejsza, bądź lojalny i nie donoś. Respektowanie i stosowanie wszystkich gwarantuje szacunek ulicy. Charakter też jest ważny, a ten kształtuje się oczywiście tylko w trudnych, prawdziwych miejskich okolicznościach blokowisk i podwórek. Dobrze mieć wokół siebie kumpli, którzy zawsze stanął za tobą murem jednak kiedy zawiedziesz, to musisz liczyć się z tym, że ulica obejdzie się z kimś takim bez ceregieli.

Konflikt pomiędzy Kaczorem BRS i Peterem z Gangu PP jest właśnie klasycznym przykładem ulicznego beefu. Panowie, którzy jeszcze niedawno mianowali się nawzajem "braćmi", aktualnie są bohaterami najśmieszniejszego pojedynku na rodzimej hip-hopowej scenie. Oczywiście zaczęło się bardzo poważnie. Od zawiedzionego zaufania.

Potem raperzy sięgnęli po artystyczne środki wyrazu swoich pretensji. Pierwszy uderzył Peter, publikując Mówiłeś Mi Bracie DISS kACZOR BRS. Zanim w sieci pojawiła się odpowiedź Kaczora, pod jego dom wybrała się ekipa związana z Gangiem PP. Z maczetami i w kominiarkach, panowie nie przebierali w słowach, skandując bluzgi pod adresem Kaczora:

bDBmjqev

_J**ć Kaczora! J**ć k**ę j****ą. Z**biemy cię, szmato! W****dalaj z miasta, p***e_

Nie przewidzieli jednak jednego: w domu była mama Kaczora.

Kobieta, nie bacząc na agresywnych byczków wymachujących maczetami pod jej płotem, zrobiła to, co wszystkie mamy robią najlepiej. Zgasiła agresorów jedną prostą linijką. Argument na argument, wyzwisko na wyzwisko, tylko że to starsza pani miała przewagę negocjacyjną, bo nie musi stosować się do zasad ulicy.

_Ja wam zaraz dam, p***ły._

bDBmjqeB

To wszytko wydarzyło się na kilka godzin przed tym, jak do sieci trafiła liryczna odpowiedź Kaczora na diss Petera. To jednak nie ma już żadnego znaczenia. Ponieważ cały beef został zakończony przez mamę...

bDBmjqeW
KOMENTARZE
(118)
Gość
rok temu
Starcia tytanów intelektu. I wchodzi mama.
Gość
rok temu
Najpierw są braćmi później się dissują a na koniec lecą pod dom z maczetami... Chłopaki nie nazywajcie siebie raperami po to obraza dla prawdziwych polskich legend. Jesteście co najwyżej blokowymi chłystkami i powodem do kpin by trafić nawet na pudelka.
gość
rok temu
Serio, nazwali się gang PP? Gang Pipi? Gang Peepee? Gang pyrtka? SERIO? :DDDDDDDD
bDBmjqeX
gość
rok temu
Szacun dla mamy
gość
rok temu
taka mama to skarb! Szacunek się należy!
Najnowsze komentarze (118)
Tt
rok temu
Bezmózgi
Donald
rok temu
Wiadomo po co poszli od do końca
Zenada
rok temu
Maminsynek
Gość
rok temu
Zacznijmy od tego ze w dzisiejszych czasach nie wystepuje juz "RAP", wymarl dawno temu a to co prezentuja te wszystkie lalusie jest komedio-dramatem, dno dna i 3m mulu,nie nazywajcie prosze tego Rap'em,
StMou
rok temu
I wtedy weszła mama i wypier*oliła nas z ustawki...
Gość
rok temu
Mama rozbiła gang :)
C4
rok temu
Jed no sie liczy !!! zabrać mamę na ustawkę na ulicy. !!!
gość
rok temu
Aahahahahaha dobre :D
bDBmjqeP
Gość
rok temu
Pamiętam, jak kiedyś na podwórku poklocilismy się z kolegami. Zaczęły latać wyzwiska. Wpadła mama kolegi, nakrzyczala, rozdala klapsy na tylki, wytargala za uszy i rozgonila awanturę. Tyle, że my mieliśmy po 7 lat.
Gość
rok temu
Hehehe
Gość
rok temu
Łahahahaha
Bartek
rok temu
Po co piszecie o jakis NOBODIES (nikt liczba mnoga).
gość
rok temu
Ty w to k.. matki nie mieszaj !
Gość
rok temu
W rap grze Kaczor jest tylko jeden. Nie ślizgaj się lamusie na legendzie rap gry.
...
Następna strona
bDBmjqfr