Czwartek 15.08.2019 21:15

Rosyjski kapłan ZRANIŁ roczne dziecko, siłą wpychając je pod wodę w trakcie chrztu (WIDEO)

Chrzest

Rosyjski kapłan ZRANIŁ roczne dziecko, siłą wpychając je pod wodę w trakcie chrztu (WIDEO)

Nie da się nie zauważyć, że od pewnego czasu atmosfera w kraju robi się coraz gęstsza, również za sprawą licznych sensacji wywołanych przez Kościół.

Ksiądz o osobach LGBT: "TO ZOOFILE I PEDOFILE. Chcą doprowadzić do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami!"

Ksiądz oburzony chłopcem sypiącym kwiatki na procesji. Tomasz Lis komentuje: "Przepraszam, i co z tego?"

Okazuje się, że nie tylko w Polsce dochodzi do ciężkich przypadków, gdy bezkarnym duchownym wydaje się, że są ponad prawem. Jakiś czas temu, poodczas chrztu odbywającego się w rosyjskim mieście Gatczyna wydarzył się niemały skandal, gdy w trakcie ceremonii opat siłą próbował wepchnąć rocznego chłopca do wody, mimo że dziecko wyrywało się i płakało. Na nagraniu ze zdarzenia widać, jak chłopiec uderza głową o chrzcielnicę, a matka widząc to, zaczyna głośno protestować i próbuje odebrać syna kapłanowi. Ten odpycha kobietę i kontynuuje sakrament.

Agencja informacyjna Ria Novosti donosi, że matka chłopca zgłosiła sprawę na policję i napisała apelację do administracji diecezjalnej. Rzecznik prasowy diecezji Gatczyna Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego ogłosił, że po obejrzeniu filmu w sieci biskup postanowił zabronić opatowi sprawowania sakramentów. Okazuje się, że nie był to pierwszy raz, gdy agresywny opat dopuścił się nadużyć wobec wiernych. Ponoć duchowny został wcześniej przeniesiony do Gatczyny z Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we wsi Bolszaja Wruda, ponieważ "był nieprzyjemnym i wymagającym proboszczem, na którego skarżyli się parafianie".

Po wywołaniu wielkiej burzy w rosyjskich mediach, mężczyzna w końcu poczuł, że pali mu się grunt pod nogami i poprosił matkę chłopca o przebaczenie (oczywiście w obecności dziennikarzy). Słysząc to kobieta, miała wyśmiać prośbę proboszcza i zapytać, "czy jego słowa to sarkazm". Skruszony kapłan zapewnił, że dziecko wcale nie połknęło wody i nie uderzyło się o chrzcielnicę, a on "wykonywał jedynie swoją pracę".

Przerażające?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (374)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374
Odpowiedz
324 161
zgłoś
Gość 15.08.2019 21:16
Kapłani i księża: RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI
Odpowiedz
512 57
zgłoś
Gość 15.08.2019 21:16
Kryminał nie ksiądz
Odpowiedz
496 18
zgłoś
gość 15.08.2019 21:17
jprdl... !
Odpowiedz
647 23
zgłoś
Gość 15.08.2019 21:17
A ojciec stał jak kolek! Widziałem to tydz temu
Odpowiedz
326 47
zgłoś
Gość 15.08.2019 21:17
U nich w ich wierze to jest obowiązkowy obrządek co jest straszne bo dzieci wtedy strasznie krzyczą płaczą i serce boli..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 374