Czwartek 15.08.2019 15:30

Małgorzata Rozenek bawi się na koncercie Edyty Górniak na Top of the Top Sopot Festival: "To jest to premierowe? Mam wrażenie, że JUŻ SŁYSZAŁAM TĘ PIOSENKĘ"

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Edyta Górniak

Małgorzata Rozenek bawi się na koncercie Edyty Górniak na Top of the Top Sopot Festival: "To jest to premierowe? Mam wrażenie, że JUŻ SŁYSZAŁAM TĘ PIOSENKĘ"

Trzeba przyznać, że w ostatnich latach Małgorzata Rozenek zaliczyła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show biznesie. Z uchodzącej za "ugrzecznioną" na siłę i nieco sztywnej "Perfekcyjnej pani domu" Małgosia przeobraziła się w przebojową skandalistkę, która pali, przeklina i nie boi się powiedzieć na głos tego, co myśli. Widoczna zmiana zaszła również w aparycji 41-latki: celebrytka uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, często stawiając na młodzieżowe, "nieoczywiste" stylizacje, które zapewniają jej później w mediach niemały rozgłos.

Małgorzata Rozenek zafundowała sobie RÓŻOWE warkocze. Fani: "Trochę jak początek Projektu Lady"

Przeglądaliśmy zdjęcia ze ścianki w Sopocie. Nudy, nudy, nudy... Aż tu nagle Rozenek! (FOTO)

Zapracowana gwiazda przebywa aktualnie w Sopocie, gdzie przez dwa ostatnie dni była gościem Top of the Top Sopot Festival, na którym bawiła się w towarzystwie ukochanego Radka. W środę Rozenek udostępniła na swoim profilu instagramowym serię nagrań z koncertu Edyty Górniak, której - jak się okazuje - "Perfekcyjna" jest wielką fanką. Małgosia poczuła się nieco zawiedziona faktem, że piosenkarka, która miała wykonać swój nowy utwór, zaczęła od zaśpiewania coveru Sweet Dreams zespołu Eurythmics.

To jest to premierowe? - mówiła do Radka. Mam wrażenie, że już słyszałam tę piosenkę. My tu czekaliśmy na jakąś premierę. Może będzie następna...

Chwilę później Małgosia doczekała się premierowej piosenki wokalistki, która ostatecznie przypadła jej do gustu.

Kochani rewelacyjna piosenka Edyty Górniak, naprawdę. Brawo Edytka! - krzyczała do telefonu.

Następnego dnia Rozenek podzieliła się z fanami kilkoma filmikami, w których wychrypiała, że kilkudniowa impreza kompletnie ją wycieńczyła, w związku z czym nie zamierza kontynuować zabawy.

Powiem Wam, że kolejny dzień Sopot Festival to byłoby chyba już dla nas za dużo. Dzień drugi wykończył nas zdecydowanie. Sopot zniszczy każdego słuchajcie, naprawdę. I tak cud boski, że ja w ogóle mówię. Wczoraj wieczorem na imprezie przestałam mówić zupełnie. Myślałam, że rano obudzę się niema.

Myślicie, że Edyta Górniak poznała się na żartach Małgosi?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (230)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 230
Odpowiedz
230 39
zgłoś
Gość 15.08.2019 15:32
No a nie powiedziała prawdy...?
Odpowiedz
48 42
zgłoś
Gość 15.08.2019 15:33
Małgorzata...ale blamaż
Odpowiedz
205 108
zgłoś
Gość 15.08.2019 15:33
Gośka tyle lat żyje że wiele piosenek słyszała
Odpowiedz
38 39
zgłoś
Gość 15.08.2019 15:34
Bidulka z rozdwojeniem jaźni
Odpowiedz
94 42
zgłoś
Gość 15.08.2019 15:34
Za dużo wódy.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 230