Ania Karwan broni występów gwiazd na Top of the Top Sopot Festival: "Najłatwiej jest ocenić z pozycji kanapy, najtrudniej wyjść i zrobić SWOJE" - Pudelek

Ania Karwan broni występów gwiazd na Top of the Top Sopot Festival: "Najłatwiej jest ocenić z pozycji kanapy, najtrudniej wyjść i zrobić SWOJE"

175 reakcji
2
1
165
Podziel się

Piosenkarka odniosła się do fali hejtu, która spadła na muzyków występujących w Operze Leśnej. Ma na myśli Edytę Górniak?

Anna Karwan wzięła udział w kilku talent show, jednak największy sukces odniosła w 7. edycji The Voice od Poland, gdzie udało jej się zajść aż go finału. Od tej pory wokalistka odnosi coraz większe sukcesy w branży i systematycznie pnie się coraz wyżej w celebryckiej hierarchii, budząc w niektórych nieskrywane poczucie zazdrości.

W ostatnich dniach 33-latka miała okazję wystąpić na Top of the Top Sopot Festival, gdzie obok niej swoje umiejętności wokalne zaprezentowały takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Kayah, Maryla Rodowicz, Ewa Farna czy Michał Szpak. Niektóre z występów spotkały się z chłodnym przyjęciem widzów, którzy w licznych komentarzach wyrazili zawód tegoroczną edycją muzycznej imprezy. Najbardziej dostało się Edycie, która pod wpływem stresu... zapomniała słów swojej własnej piosenki. Karwan odniosła się do sprawy w obszernym poście na Instagramie, stwierdzając, że głosy (również kolegów po fachu), jakoby muzycy nie poradzili sobie na scenie są objawem bezpodstawnego hejtu.

Obejrzałam raz jeszcze wczorajszy Festiwal i powiem tak. Fala hejtu lejąca się na Artystów od Artystów przeraża mnie coraz bardziej. Nie jestem głucha i ślepa i wiem, kiedy ktoś ewidentnie nie radzi sobie na scenie, a prze jak byczek Fernando na scenę, ale na Boga to jest LIVE i zdarzają się wpadki, problemy techniczne, stres (!!!) i masa innych czynników. Nie usprawiedliwiam nieprzygotowania, braku umiejętności czy gustu, ale trochę mam ochotę zapytać "Hej ! Może spróbujesz wyjść na te scenę i ją zamieść?".

Nie rzucam się do ataku. Proszę jedynie - zwłaszcza kolegów i koleżanki z branży - o wsparcie kolegów na scenie, szacunek, docenienie i zwykłą życzliwość w stosunku do siebie... Nie szarpmy się, dla każdego jest miejsce. Festiwal to mieszanka przeróżnych gatunków muzycznych, stylizacji i "wykonów". Najłatwiej jest ocenić z pozycji kanapy, najtrudniej wyjść i zrobić SWOJE. Dobrego popołudnia.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których fani poparli Karwan, przy okazji chwaląc ją za udany występ.

"Byłam wczoraj w Sopociku i powiem, że było cudnie. Nie widzę powodu, by krytykować wykonawców, bo nie ma chyba człowieka, który by nie miał gorszego dnia. Pani występ był cudowny i tyle...", "Występ rewelacja. Słucham cię w radiu co tydzień", "Te oskarżenia są bezpodstawne. Mi się bardzo podobało" - pisali.

165
2
1
4
1
1
1
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(165)
Gość
2 miesiące temu
Pani Aniu jak się bierze za to pieniążki to trzeba to robić porządnie. Tego Pani wymaga od lekarzy, policjantów a prościej od fryzjerów i makijażystów. Jak się nie umie to się nie robi!
Gośćktooo
2 miesiące temu
Kto to jest
Gość
2 miesiące temu
TVN kreuje ten festiwal jakby to miał być co najmniej opener. A wychodzą odgrzewane kotlety albo ludzie, których nikt nie zna. Jak zwykle lipa, a śmialiby się z koncertów TVP 🤷🏽‍♀️
Najnowsze komentarze (165)
Hej
2 miesiące temu
Prawda
Gość
2 miesiące temu
Pudelek sprawdzcie koniecznie A Karwan i D Ukeje byly E Lisowskiej sa Para!!!!
Gość
2 miesiące temu
Krytykują zawsze ci co w życiu nie mają nic do powiedzenia.
Gość
2 miesiące temu
To tak, jakbym ja przyszła do roboty nieprzygotowana i jeszcze się rzucała, że każdemu może się zdarzyć. Tylko że ja nie dostaję kilkudziesięciu tysięcy za 20 minut występu.
gość
2 miesiące temu
Jak to mówią chu* baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Jak się nie umie śpiewać to się tego nie robi! Kupę kasy biorą i odstawiają taką chałę!
Gość
2 miesiące temu
Masz problem to nie wychodź na scenę . Scena dla odważnych po prostu zostań w kuchni
Gość
2 miesiące temu
powiem taj: jak ktoś niw potragi to niech nie wychodzi na scenę i nie śpiewa, czy ty droga pani Karwan tak samo usprawiedliwiłabyś nieudolnegi chirurga , że stres, że szersg innych czynników??? gdyby ci wyciął nie to co trzeba???? albo jes,cze gorzej.....
gość
2 miesiące temu
Współczuję Górniak, ale dwukrotne zapomnienie tekstu nowego singla, to skrajne nieprzygotowanie. Przecież w studio śpiewała to dziesiątki razy przy nagraniu. Naprawdę tak drudno nauczyć się 12 linijek tekstu zwrotek? Piosenka nawiasem mówiąc, nawet udana jak na Edytę, zasługa producenta.
eljana
2 miesiące temu
Na Boga to jest ,"LIVE", nie umiesz po polsku k.... Pisać, właśnie dlatego Was przestało się cenic bo chcecie być " zagraniczne," Nie trzeba pokazywać i chwalić się swoim LIVE żeby potem taki komentarz dostać. Coraz gorszej jakości Sopot. Dochodzi do DNA. Co się porobilo, elita upada na dno stacza się w swoim LIVE
Gość
2 miesiące temu
Jak ona mi działa na nerwy... Jak ja drzwiami wywalą, to wlezie oknem.
Gość
2 miesiące temu
Za złe wykonaną pracę nie dostaje się zapłaty.... A tu proszę.... jeszcze broni, Sylwia powinna dostać dodatkowo za super mini koncert
gość
2 miesiące temu
Ci co siedza na kanapie nie biora sie za spiewanie ale ci co wystepuja i zgarnaja potezne pieniadze powinni byc profesjonalistami w kazdym calu. powinni sie przygotowac dobrze do zaspiewania jednej, lub dwoch piosenek. Jezeli P. Karwan ocenia tych na kanapie nich spiewa za darmo wtedy ja zrozumiemy . A zapominanie tekstu notabene nagminne jest zenujace
gość
2 miesiące temu
A kto to jest ta kobita???
oli
2 miesiące temu
Wyjec nie powinien wyć w Sopocie.
...
Następna strona