Piątek 16.08.2019 16:00

WYLUZOWANI Zofia Zborowska i Andrzej Wrona celebrują poprawiny w otoczeniu najbliższych

Zofia Zborowska Andrzej Wrona

W mediach wciąż nie milkną echa wtorkowego ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. O tym radosnym wydarzeniu para celebrytów zgodnie poinformowała swoich fanów, publikując na instagramowych profilach identyczne zdjęcia z obrączkami. Można było również liczyć na obszerne relacje ślubnych gości, którzy nie szczędzili fotografii i nagrań z wydarzenia.

Zobacz: Celebryci bawią się na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony: odsłonięte ramię Anny Lewandowskiej, zadowolona Maja Bohosiewicz, Magdalena Cielecka z Bartoszem Gelnerem (ZDJĘCIA)

W rozmowie z Pudelkiem podekscytowana celebrytka zdradziła, że w roli żony czuje się "najlepiej" i trzeba przyznać, że na to samo wskazują zdjęcia z poprawin. Paparazzi udało się uchwycić świeżo upieczonych małżonków dzień po hucznym weselu. Aktorka i sportowiec niemal nie odstępowali siebie na krok. Ubrani w białe stylizacje Zosia i Andrzej popijali trunki i zabawiali swoich gości. W pewnym momencie Zborowska zdecydowała się nawet założyć na głowę swój ślubny welon.

Dobrana para?

« Poprzednie 1/10

WYLUZOWANI Zofia Zborowska i Andrzej Wrona celebrują poprawiny w otoczeniu najbliższych

2WYLUZOWANI Zofia Zborowska i Andrzej Wrona celebrują poprawiny w otoczeniu najbliższych