Niedziela 18.08.2019 08:30

Bliscy Miley Cyrus i Liama Hemswortha wierzą, że to nie koniec: "Chcą, by dali sobie trochę czasu przed podjęciem ostatecznej decyzji"

Miley Cyrus Liam Hemsworth

Bliscy Miley Cyrus i Liama Hemswortha wierzą, że to nie koniec: "Chcą, by dali sobie trochę czasu przed podjęciem ostatecznej decyzji"

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha to temat numer jeden zagranicznej prasy plotkarskiej. Para zakończyła swoje małżeństwo po zaledwie siedmiu miesiącach, a wszystkiemu winne były zdjęcia, na których piosenkarka całuje się z była dziewczyną syna Caitlyn Jenner.

Miley Cyrus w najnowszej piosence śpiewa o rozstaniu z Liamem Hemsworthem? "Czas odpuścić, iść do przodu, nie mamy 17 lat”

Wokalistka zdążyła już pożegnać się z Liamem za pomocą nowej piosenki. W tekście utworu słyszymy między innymi, że jej miłość dawno się wypaliła, dlatego musi odpuścić i iść naprzód. Informatorzy zagranicznych tabloidów twierdzą jednak, że prawdziwym powodem rozstania nie było wcale miłosne wypalenie, a zamiłowanie Liama do używek.

"Team Hemswortha" uważa jednak, że Miley stara się ukryć swój brak zdolności do życia w monogamicznym związku, dlatego opowiada znajomym o tym, jak mąż utrudnia jej egzystencję.

Okazuje się, że najbardziej niezadowoleni z rozpadu związku są... rodziny Cyrus i Hemswortha. Najbliżsi piosenkarki i aktora są pewni, że i tym razem dojdzie do pojednania:

Ich rodziny nalegały, aby dali sobie trochę czasu, zanim podejmą ostateczną decyzję. Są zdenerwowani faktem, że  ich związek zakończył się w tak dziwny sposób - czytamy na łamach portalu Metro.

Myślicie, że posłuchają rad swoich bliskich?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (92)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92
Odpowiedz
9 18
zgłoś
gość 18.08.2019 08:31
TRAMWAJE WARSZAWSKIE SA 🚃 🚌 🚇 🚄 🚕 nie otwierac drzwi penisem 🤚 💀
Odpowiedz
97 10
zgłoś
Gość 18.08.2019 08:31
I znowu jej odbije. I będzie robić skandale.
Odpowiedz
172 10
zgłoś
Gość 18.08.2019 08:32
Miley to twór ludzi łasych na kasę. Nic dziwnego,że ciężko się jej odnaleźć w prawdziwym życiu i jej odwala. Lansowali jej mózg od dziecka.
Odpowiedz
12 39
zgłoś
Gość 18.08.2019 08:32
Andrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się z brxydkim i ch^mskim b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi, dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości. Jego nazwisko ni.c n.ie znaczy i Zborowska się go vvstydzi dlatego zostawiła sobie podwójne. Żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi.
Odpowiedz
233 4
zgłoś
Gość 18.08.2019 08:32
Napiszcie o znanym polskim reżyserze, który gwałci młodych chłopców. Boicie się? Zmowa milczenia trwa... To straszne...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 92