Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak odtwarza z synem słynną scenę z "Titanica". Fanka: "Piękna jest wasza relacja"

420
Podziel się:

Niektórzy w nagraniu Edi i Allana dopatrzyli się czegoś niestosownego.

Edyta Górniak odtwarza z synem słynną scenę z "Titanica". Fanka: "Piękna jest wasza relacja"

Edyta Górniak należy do grona najbardziej pracowitych gwiazd. Artystka stara się skupić na dokończeniu płyty, na którą wierni fani czekają już od 7 lat. Ambicje Edi niestety odbiły się na jej zdrowiu. Kilka tygodni temu zasłabła podczas przygotowań do występu i trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Całe szczęście, szybko powróciła do pełni sił. W zeszłym miesiącu wystąpiła na Sunrise Festival, a kilka dni temu dała koncert na Top Of The Top Sopot Festival, gdzie zaprezentowała nagraną w duecie z Gromeem nową piosenkę.

Obecnie zapracowana diwa przebywa w Chicago, gdzie wybrała się, by zagrać na największej polonijnej imprezie Festival Polonaise 2019. Wokalistce w podróży za ocean towarzyszy jej ukochany syn. W związku z tym, że występ zaplanowany jest na 18 sierpnia, dzień wcześniej Edyta i Allan zdecydowali się nieco pozwiedzać. Wybrali się m.in. na rejs rzeką Michigan, gdzie postanowili odtworzyć słynną scenę z filmu Titanic. Nagranie, na którym 15-latek trzyma rodzicielkę w talii, Górniak opublikowała na instagramowym profilu (pisownia oryginalna):

Everlasting loVe @allansbeats. Mama nie bój się #kròl na Titanicu #edytagorniak - podpisała rodzinny filmik piosenkarka.

Fani nie kryli zachwytu:

"Ale kochana rodzinka!", "Piękny widok. Piękna jest wasza relacja i to, jak ta miłość rośnie. Widać, że ufacie sobie nawzajem i że się kochacie", "Przeuroczo. Uwielbiam patrzeć na waszą relację" - pisali pod czarno-białym nagraniem.

Nie zabrakło jednak słów krytyki zniesmaczonych internautów:

"Tragedia, ten wątek dotyczył kochanków!", "Trochę dziwnie to wygląda" - czytamy reakcje tych, którym nie do końca podoba się najnowsza publikacja gwiazdy.

Widzicie w tym coś niestosownego?

KOMENTARZE
(420)
Gość
3 lata temu
Współczuje jego przyszłej dziewczynie/ chłopakowi
Gość
3 lata temu
Moim zdaniem to lekka przesada. Powinna być granicą między zależności matka/syn.
gość
3 lata temu
Matko, co za chora relacja..
gość
3 lata temu
Hmmm... no troszkę to nietypowe
Gość
3 lata temu
Ile on ma lat?
Najnowsze komentarze (420)
Gość
3 lata temu
Pomimo tych negatywnych opini z waszej strony moim zdaniem ta relacja nie jest ,,toksyczna" myślę że są bardzo zrzyci ze sobą ponieważ mają tak naprawdę tylko siebie A ta scena z Titanica była bardziej formą żartu wszyscy wzięli tą sytuacją zapoważnie osobiście bardzo cenię panią Edytę i Alana za to że wspiera swoją mamę najlepiej jak potrafi pozdrawiam
Gość
3 lata temu
Skandal ! Syn obiecuje matkę a ona wniebowzięta zaraz orgazm będzie
Dana
3 lata temu
Robi z niego maminsynka. To nie jest naturalne.
Gość
3 lata temu
Ta relacja jest chora
Gość
3 lata temu
Ona ma coś z bawią.
misio
3 lata temu
Straszne czasy nastały, że dobre relacje matki z synem odbierane są w kategoriach : śmieszny, straszny, chory układ, nienormalni, zdrowe to to nie jest.... Ludzie co z wami jest nie tak?
gość
3 lata temu
Ludzie to jest ogromna więż jaka jest między Nimi i to jest wspaniałe!! Nasz syn ma 21lat i z żoną przytula się i nie ma w tym nic złego!!! Można tylko pozazdrościć takiej miłości i koniec tematu !!!
gość
3 lata temu
Na pewno w łóżku matka śpiewa Alanowi, Kolorowy Wiatr tylko kto jest Pocahontas a kto KPT John
kotek
3 lata temu
Chore, po prostu chore,
Gość
3 lata temu
Jak to wyglada zeby mama trzymala za raczke synysia
Gość
3 lata temu
Jak to wyglada zeby mama trzymala za raczke synysia
gość
3 lata temu
No trochę chore:///
gość
3 lata temu
Edyta Górniak nigdy nie była zrównoważona...myślę, że dla dobra potencjalnych, ewentualnych dzieci ich syna powinien powstrzymać sie od zakładania rodziny...dramat jest nieunikniony. Słynna, bogata, piekna, egostyczna, niezrównoważona emocjonalnie, uzależniająca od siebie matka i ta druga...doppóki nie będzie dziecka, o które ktoś będzie toczył boje...to będzie tylko historia czyjegoś stresu, depresji, załamek...kłótni, rozmów, terapii...jak dojdzie dziecko to bedzie zwykły dramat
Gość
3 lata temu
Nooo to jest niestosowne matka i syn jak para buuu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie