Niedziela 18.08.2019 12:00

Jest nagranie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzej Wrony! Znani goście szaleli na parkiecie

Zofia Zborowska Andrzej Wrona Anna Lewandowska Magdalena Cielecka Robert Kupisz Aleksandra Domańska

Jest nagranie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzej Wrony! Znani goście szaleli na parkiecie

Choć ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony odbył się w zeszły wtorek, echa tego wydarzenia wciąż nie milkną w sieci. Mimo że sama świeżo upieczona żona nie relacjonowała swojego wielkiego dnia i poprawin aż tak skrupulatnie, jak to ma w zwyczaju, wyręczyli ją w tym zaproszeni goście weselni.

Zobacz: Celebryci bawią się na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony: odsłonięte ramię Anny Lewandowskiej, zadowolona Maja Bohosiewicz, Magdalena Cielecka z Bartoszem Gelnerem (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka dni po ślubie pary celebrytów, na Instagramie fotografa weselnego pojawiło się profesjonalne nagranie, relacjonujące najlepsze momenty z całego wydarzenia. Jak przyznała na swoim Instatstories Zosia, nie planowała publikować filmiku, jednak ukochana siostra zrobiła to za nią:

Nie spodziewałam się, że film z ceremonii wycieknie, ale moja siostra go udostępniła, a potem już wszyscy zaczęli go udostępniać - wyznaje.

Twórcy wideo przyznali, że była to ciężka praca, jednak efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania:

Uważaj o czym marzysz, może się spełnić. W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania. Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste - czytamy. Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy, by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością.

Na nagraniu widzimy, że impreza rzeczywiście była przednia. Możemy na nim oglądać nie tylko umiejętności taneczne Zosi i Andrzeja, ale także ich gości. Uchwycono, jak na parkiecie szaleją m.in. Anna Lewandowska, która na weselu pojawiła się bez Roberta, Aleksandra Domańska, Robert Kupisz oraz Magdalena Cielecka, która dała się ponieść muzyce we wspólnym tańcu z Bartoszem Gelnerem.

Jak myślicie, kto był królem parkietu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

uważaj o czym marzysz, może się spełnić 😅🙃 W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania 🔥🔥🔥 Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste 🔥 Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością . Dzięki wszystkim zaangażowanym, jesteście najlepsi i wiecie o tym 🙈💪♥️ venju @villaomnia suknia @lukaszjemiol suknia Wieśki @petbutik.pl biżu @jagg_jewels włos @kamil_pecka oko @zosiamakeup gang @signorleone.official kwiat @mizuflowerdesign światło @strefa_swiatla krzesła, etc. @rajt_hale_namiotowe foto @motkowicz_photography film... no my :) @fabrykakreatywna #fabrykakreatywna . speszyl fenks tu łanenonly: @wieska_my_life_after_adoption #piesnaparty . #jagodziankiwgucci #albogruboalbowcale #hłanitaianżej #celebrujemymilosc jak #celebryci 😍 #powiedzielitak #filmslubnywarszawa #filmslubny #idziemyszeroko #weseleroku #grubymelanz #wiesiarozwalasystem #wronakracze #zosiazborowska

Post udostępniony przez Fabryka Kreatywna (@fabrykakreatywna)Sie 16, 2019 o 9:57 PDT

fot. Instagram/fabrykakreatywnafot. Instagram/fabrykakreatywnafot. Instagram/fabrykakreatywna
fot. Instagram/fabrykakreatywna
fot. Instagram/fabrykakreatywnafot. Instagram/fabrykakreatywna

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (243)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 243
Odpowiedz
220 29
zgłoś
Gość 18.08.2019 12:03
Wesele jak każde inne.
Odpowiedz
31 16
zgłoś
gość 18.08.2019 12:03
No i super!!
Odpowiedz
34 3
zgłoś
Gość 18.08.2019 12:04
Ile było już o tym newsów już każdy wie więcej kreatywności w tym pudlu i ciekawszych newsach
Odpowiedz
761 122
zgłoś
Gość 18.08.2019 12:04
Komu się nie chce oglądać tych zdjęć łapka w górę pokażmy ilu nas jest..
Odpowiedz
231 52
zgłoś
Gość 18.08.2019 12:05
Utrzymanki , bufony , miernoty i pozezy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 243