Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamil Durczok PODROBIŁ podpis byłej żony? Chodzi o weksel za 2 MILIONY

265
Podziel się

Za to poważne przestępstwo grozi nawet 25 lat więzienia.

Kamil Durczok PODROBIŁ podpis byłej żony? Chodzi o weksel za 2 MILIONY
bCXvKFiZ

Rozwód Kamila Durczoka z Marianną Dufek nie należał do szczególnie burzliwych. Była żona wspierała go mimo separacji podczas medialnej burzy towarzyszącej skandalowi z mobbingiem w tle. Kamil zapewniał również w "Vivie", że żona nie była z nim dla pieniędzy.

bCXvKFjb

Prawdopodobnie ta bezinteresowność działała tylko w jedną stronę. Portal TVP Info dotarł do nowych informacji o finansach Durczoków. Według ustaleń stacji, w 2009 roku Kamil miał podrobić podpis Marianny pod "wekslem własnym" o wartości 2 milionów franków szwajcarskich. Papier miał być poręczeniem kredytu na zakup nieruchomości. Sprawa odżyła, bo po 10 latach bank zwrócił się do byłej już żony dziennikarza o spłatę zobowiązania. Niestety zaprzeczyła ona, jakoby kiedykolwiek składała taki podpis. Na dokumencie wyraźnie go jednak widać, co może wskazywać na fałszerstwo. Marianna twierdzi ponadto, że nie uczestniczyła przy sporządzaniu weksla, ani nigdy go nie widziała.

Prawnicy kobiety złożyli już zawiadomienie do prokuratury. Kamil Durczok nie złożył jeszcze wyjaśnień. Kodeks karny przewiduje w tym przypadku karę od 5 do nawet 25 lat więzienia. Co zrobilibyście na miejscu Kamila?

bCXvKFjh
bCXvKFjC
KOMENTARZE
(265)
Gość
rok temu
A taki był ładny Amerykański
gość
rok temu
On jest skończony pod każdym względem.
Gość
rok temu
na kozaczku można komentować zaginięcie Staraka a na pudelku już nie??
bCXvKFjD
gość
rok temu
Oczywiście, że ona z nim nie była dla pieniędzy, TYLKO ON Z NIĄ! Jak się pobrali to on nie był znany a ona pochodzi z zamożnej i wpływowej rodziny, a sama była już ustawiona w mediach katowickich, więc ona mu wszystko załatwiała.
Gość
rok temu
Gdzie komentarze
Najnowsze komentarze (265)
gość
rok temu
Widziałam zdjęcie podpisów na rzekomym wekslu, jeżeli o ten dokument chodzi, to cofam co napisałam. Jeden z podpisów jest łudząco podobny do drugiego czyli podpisała się ta sama osoba. Pierwszy należy do Durczoka czyli drugi podrobił.
Gość
rok temu
Była zbrodnia jest kara
Gość
rok temu
Nie mogę patrzeć na niego !!!!!!!!!!!!
gość
rok temu
Ten koleś to dno i dwa metry mułu...
Gosia
rok temu
Kamil jestem za Tobą, ważne co masz w sercu. A poza tym dali taka kare jakbyś kogoś zabił niech zrobią porządek z innymi !!trzymaj się
Gość niedziel...
rok temu
A co mnie tam obchodzi czy młody miliarder walił na motorufce młoda kelnerkę czy nie, czy zdradzał ta kurde Szatan czy nie , czy brał dragi czy nie, czy WOT na rozkaz Błaszczak szuka miliardera czy nie. Dajcie mi spać.
Gość
rok temu
Tak kończą cwaniaki "
duszno !
rok temu
myślicie że "specjalna kasta " wsadzi go tam gdzie jego miejsce ?? P.S. zawsze moze odwołać się do SN !!! a tam WSZYSTKO MOZLIWE !!!
bCXvKFjv
moralność
rok temu
a ty kobieto broniłaś go !!! JAK SIĘ CZUJE on ?? a jak TY ???
gość
rok temu
jakaz piekna katastrofa!
gość
rok temu
on sobie kpi
gość
rok temu
to poblazanie tylko mu szkodzi
gość
rok temu
ale zobaczcie on nic sie nie postarzał a ona poliki obwisły juz babbcia z niej a on jedrny pucułowaty nic go czas nie rusza jaka to niesprawiedliwosc
gość
rok temu
Po tych podpisach na wekslu widać, że to ta sama osoba.
...
Następna strona
bCXvKFjX