Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elton John broni Meghan Markle i księcia Harry'ego przed atakami ekologów: "Lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla"

145
Podziel się

Piosenkarz, do którego domu Sussexowie przylecieli samolotem, nie mógł znieść fałszywych informacji pojawiających się w mediach: "Mam obowiązek chronić Harry'ego i jego rodzinę".

Elton John broni Meghan Markle i księcia Harry'ego przed atakami ekologów: "Lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla"
bCGgLKvF

Meghan Markle od momentu wżenienia się w rodzinę królewską jest krytykowana niemal za każdy ruch. Niedawno dostało jej się za odmówienie pozowania do zdjęć na Wimbledonie i zachowywanie się niestosownie do sytuacji. Rozwódka i była aktorka wielokrotnie łamała dworską etykietę, zamykając za sobą drzwi auta czy siedząc ze skrzyżowanymi nogami. Choć może wydawać się to absurdalne, ale tego typu książęce "faux pas" z namaszczeniem opisywane są przez brytyjskie tabloidy.

Kolejny skandal z udziałem Meghan i Harry’ego dotyczy ich podróży do Nicei. Do położonego we Francji domu Eltona Johna polecieli prywatnym odrzutowcem. Ekolodzy niemal od razu oskarżyli ich o degradację środowiska, co podchwyciły niemal wszystkie większe gazety w Wielkiej Brytanii.

bCGgLKvH

O publikacjach, w których posądzano Harry’ego i Meghan o zanieczyszczenie środowiska i obłudę, wypowiedział się sam Elton John. Legendarny wokalistka jest wściekły na artykuły brytyjskiej prasy, a medialną atmosferę wokół Sussexów porównał do nastrojów dominujących w prasie na kilka tygodni przed śmiercią księżnej Diany:

Jestem głęboko poruszony dzisiejszymi złośliwymi doniesieniami w prasie, dotyczącymi prywatnego pobytu księcia i księżnej Sussexu w moim domu w Nicei w zeszłym tygodniu. Matka księcia Harry'ego Diana, była jedną z moich najlepszych przyjaciół. Mam obowiązek chronić Harry'ego i jego rodzinę przed niepotrzebną ingerencją prasy, która przyczyniła się do przedwczesnej śmieci Diany.

bCGgLKvN

Elton przyznał, że wraz ze swoim ukochanym wynajął parze odrzutowiec:

Po roku, który był dla nich przepełniony ciężką pracą i poświęcaniem się działalności charytatywnej, chcieliśmy razem z Davidem, aby ta młoda stażem rodzina miała prywatne wakacje w bezpiecznym i spokojnym miejscu. Aby utrzymać wysoki poziom ochrony, zapewniliśmy im prywatny odrzutowiec.

Artysta zapewnił, że lot był w pełni ekologiczny, a media doszukują się sensacji tam, gdzie jej nie ma:

Aby wesprzeć działalność księcia Harry'ego na rzecz ochrony środowiska, upewniliśmy się, że ich lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i wytworzył dopuszczalną ilość gazów cieplarnianych.

bCGgLKvO

Elton zaapelował, aby prasa przestała szkalować Sussexów:

Bardzo szanuję zaangażowanie Harry'ego i Meghan w działalność charytatywną i wzywam prasę do zaprzestania publikowania nieprawdziwych informacji na ich temat, które są sztucznie kreowane niemal codziennie.

Spodziewaliście się, że z ich wakacje zaowocują aż takim dramatem?

bCGgLKvP
bCGgLKwi
KOMENTARZE
(145)
gość
11 miesięcy temu
to byl ekologiczny odrzutowiec na wode.
Gość
11 miesięcy temu
Loty celebrytów oczywiście są neutralne ;) ale szary człowiek ma zaciskać pasa
gość
11 miesięcy temu
Oczywiście. Poleciał siłą woli:D
bCGgLKwj
gość
11 miesięcy temu
Ha ha ha bogatym sie wydaje, ze jak wplaca na organizacje walczaca z zanieczyszczeniem, to nagle ich przelot prywatnym odrzutowcem bedzie "neutralny" - dobre!
gość
11 miesięcy temu
Podatnicy sa g***i ze ich utrzymuja!
Najnowsze komentarze (145)
Mirek
10 miesięcy temu
ELTON JOHN do leczenia wraz z mężem spędził przecież wakacje
Gość
11 miesięcy temu
Im zawsze wolno wiecej. Usta pelne frazesow, a zycie zyciem...
MożeżonadlaEl...
11 miesięcy temu
Chyży ruj Elton: i co z tego że paciuk ze Stumilowego Lasu skoro Sir, i to ten homoseksualizowany...co widać, słychać i czuć, ojjj czuć!!
gość
11 miesięcy temu
brak prywatności to jest cena za "bycie księżną '" lub "księciem"
keri103
11 miesięcy temu
Ci ludzie oszaleli. Niedlugo wrocimy do dorozek i statkow transoceanicznych napedzanych wiatrem.
DOLECIELI
11 miesięcy temu
ODRZUTOWIEC NA GAZY Z DOOOPY
NOBEL DLA ELT...
11 miesięcy temu
EKOLOGICZNY ODRZUTOWIEC
Gość
11 miesięcy temu
Żyjemy w świecie absurdu.
bCGgLKwb
gość
11 miesięcy temu
Oczywiście, wiadomo, ze odrzutowce sa neutralne dla środowiska. Latają na wodę, ewentualnie sfermentowana soję :DDD
gość
11 miesięcy temu
a podatnik za to płaci i tak można żyć
gość
11 miesięcy temu
odrzutowiec i ekologia on chyba nie wie co mówi
gość
11 miesięcy temu
oni myslą że im wszystko wolno bo mają pieniądze
Gość
11 miesięcy temu
Gdzie moge przeslac Twoje plyty Elton?
Gość
11 miesięcy temu
Elton nie bron tego czego nie da sie obronic.
...
Następna strona
bCGgLKwD