Poniedziałek 19.08.2019 19:45

Elton John broni Meghan Markle i księcia Harry'ego przed atakami ekologów: "Lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla"

Meghan Markle ksiażę Harry

Elton John broni Meghan Markle i księcia Harry'ego przed atakami ekologów: "Lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla"

Meghan Markle od momentu wżenienia się w rodzinę królewską jest krytykowana niemal za każdy ruch. Niedawno dostało jej się za odmówienie pozowania do zdjęć na Wimbledonie i zachowywanie się niestosownie do sytuacji. Rozwódka i była aktorka wielokrotnie łamała dworską etykietę, zamykając za sobą drzwi auta czy siedząc ze skrzyżowanymi nogami. Choć może wydawać się to absurdalne, ale tego typu książęce "faux pas" z namaszczeniem opisywane są przez brytyjskie tabloidy.

Księżna Meghan złamała protokół: "Siedziała ze skrzyżowanymi nogami i próbowała złapać Harry'ego za rękę" (WIDEO)

Kolejny skandal z udziałem Meghan i Harry’ego dotyczy ich podróży do Nicei. Do położonego we Francji domu Eltona Johna polecieli prywatnym odrzutowcem. Ekolodzy niemal od razu oskarżyli ich o degradację środowiska, co podchwyciły niemal wszystkie większe gazety w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle wybrała się w podróż urodzinową PRYWATNYM ODRZUTOWCEM! "Mówią piękne i poruszające słowa na temat troski o środowisko, a potem robią coś takiego"

O publikacjach, w których posądzano Harry’ego i Meghan o zanieczyszczenie środowiska i obłudę, wypowiedział się sam Elton John. Legendarny wokalistka jest wściekły na artykuły brytyjskiej prasy, a medialną atmosferę wokół Sussexów porównał do nastrojów dominujących w prasie na kilka tygodni przed śmiercią księżnej Diany:

Jestem głęboko poruszony dzisiejszymi złośliwymi doniesieniami w prasie, dotyczącymi prywatnego pobytu księcia i księżnej Sussexu w moim domu w Nicei w zeszłym tygodniu. Matka księcia Harry'ego Diana, była jedną z moich najlepszych przyjaciół. Mam obowiązek chronić Harry'ego i jego rodzinę przed niepotrzebną ingerencją prasy, która przyczyniła się do przedwczesnej śmieci Diany.

Elton przyznał, że wraz ze swoim ukochanym wynajął parze odrzutowiec:

Po roku, który był dla nich przepełniony ciężką pracą i poświęcaniem się działalności charytatywnej, chcieliśmy razem z Davidem, aby ta młoda stażem rodzina miała prywatne wakacje w bezpiecznym i spokojnym miejscu. Aby utrzymać wysoki poziom ochrony, zapewniliśmy im prywatny odrzutowiec.

Artysta zapewnił, że lot był w pełni ekologiczny, a media doszukują się sensacji tam, gdzie jej nie ma:

Aby wesprzeć działalność księcia Harry'ego na rzecz ochrony środowiska, upewniliśmy się, że ich lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i wytworzył dopuszczalną ilość gazów cieplarnianych.

Elton zaapelował, aby prasa przestała szkalować Sussexów:

Bardzo szanuję zaangażowanie Harry'ego i Meghan w działalność charytatywną i wzywam prasę do zaprzestania publikowania nieprawdziwych informacji na ich temat, które są sztucznie kreowane niemal codziennie.

Spodziewaliście się, że z ich wakacje zaowocują aż takim dramatem?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (222)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 222
Odpowiedz
800 27
zgłoś
gość 19.08.2019 19:47
to byl ekologiczny odrzutowiec na wode.
Odpowiedz
567 22
zgłoś
gość 19.08.2019 19:47
Oczywiście. Poleciał siłą woli:D
Odpowiedz
726 18
zgłoś
Gość 19.08.2019 19:47
Loty celebrytów oczywiście są neutralne ;) ale szary człowiek ma zaciskać pasa
Odpowiedz
353 36
zgłoś
gość 19.08.2019 19:47
Podatnicy sa g***i ze ich utrzymuja!
Odpowiedz
38 10
zgłoś
gość 19.08.2019 19:47
tia. a ty jesteś heterykiem.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 222