Kinga Rusin odpowiada na zarzuty fanów o nadmierne angażowanie się w politykę: "BZDURY! Kwestia tego, czego lubi się słuchać: miałkiej papki czy KONKRETÓW, FAKTÓW, WIEDZY"

461
Podziel się

Dziennikarka chce kontynuować swoją misję uświadamiania widzów w ważnych dla niej kwestiach. Postawa godna podziwu?

Kinga Rusin odpowiada na zarzuty fanów o nadmierne angażowanie się w politykę: "BZDURY! Kwestia tego, czego lubi się słuchać: miałkiej papki czy KONKRETÓW, FAKTÓW, WIEDZY"

W ostatnich latach Kinga Rusin udowodniła, że jest gotowa nawet wdać się w medialne konflikty, gdy w grę wchodzibronienie swoich racji. Dziennikarka śmiertelnie poważnie podchodzi do kwestii ekologii czy praw człowieka, dlatego też nic nie powstrzymało jej przed rozpętaniem publicznych, wyjątkowo zażartych wojen z Małgorzatą Rozenek oraz Zofią Klepacką. Cięty język Rusin nie raz wpędził celebrytkę w kłopoty, a ostatnio pojawiły się nawet plotki, że w związku z jej "nadmierną aktywnością polityczną" celebrytce grozi... zakończenie współpracy z TVN-em.

Ostatecznie władze stacji przedłużyły kontrakt z 48-latką, dzięki czemu Kinga będzie mogła kontynuować swoją misję i dalej uświadamiać widzów "śniadaniówki". W poniedziałek pod najnowszym zdjęciem gwiazdy pojawił się komentarz, w którym jednak z fanek poprosiła gwiazdę o ustosunkowanie się do krążących pogłosek.

Plotkarskie magazyny mówią, że za bardzo jesteś zaangażowana w politykę i twoja praca w TVN-ie jest zagrożona - napisała.

Prowadząca Dzień Dobry TVN rozwiała wszelkie możliwości internautów, zaznaczając, że jej pozycja pozostaje niezagrożona, a publiczność dalej będzie miała możliwość czerpania z "konkretów, faktów i wiedzy" dostarczanych w programie przez Kingę.

Plotkarskie magazyny piszą też różne inne bzdury - odparła Rusin. Kwestia tego, czego lubi się słuchać: miałkiej papki czy konkretów, faktów, wiedzy... Widzowie "DD TVN" to otwarci, ciekawi świata i inteligentni ludzie. Jakieś wnioski?

KOMENTARZE
(461)
gość
6 miesięcy temu
Kinga i wiedza....pffff
KATARZYNA S.
6 miesięcy temu
pod każdym ärtyküłëm SPAM PlËRDZl0CHa aka KÄCZMÄRKÄ o änanasach, minëtach, wyzwiska etc. Reklamodawcy też to widzą.
Gośćzenek
6 miesięcy temu
Ucz siebie a nie nas. Twoja wiedza jest pusta bez pokrycia
gość
6 miesięcy temu
resortowe dziecko i jego bananowe mądrości
Gość
6 miesięcy temu
Kinga zamilcz ...
Najnowsze komentarze (461)
gość
6 miesięcy temu
Resortowa bachorka!
zolza
6 miesięcy temu
kurskie zajęły mi konto za abonament!! telewizora brak od 16!!!!! lat!
ob
6 miesięcy temu
ani ona ładna , ani mądra
gość
6 miesięcy temu
Kina bo skończysz jak Lisek i nikt dla Ciebie nie napisz" jestem z tobą ....."
tom
6 miesięcy temu
Pani powinna, zając, sie córkami, rodzina, swoimi sprawami !!!!!! a nie starac sie uświadamiac ludzi !!! PANI WYPOWIEDZI I POGLĄDY--- ŚA PAPKĄ I ZLEPKIEM, GŁUPOT !!!!!!!!! Pani, zalezy, tylko i wyłącznie, na lansie--- aby mówiono o Rusin-- ciągle i tylko dobrze !!!!! Nawet na starość, potrafi sie pani rpzebrac !!!! Kompleksy,???, brak akceptacji ??? Doskonale pani wie, że jest pani, mała nie ciekawą starsza panią ----- i nikt, nie zwraca, na pania uwagi !!!! Raczej, jest pani nie lubiana--- np. w programach porannych !!!
bq
6 miesięcy temu
nikt nie słucha paniusi z korporacji zamkniętej w swojej firmie , wyizolowanej z życie normalnego Polaka !!!! nikogo nie trzeba uświadamiać jak wiązać koniec z końcem !
gość
6 miesięcy temu
a co nie wolno nic napisać na temat Staraka, narkotyki nocne wojaże myślę że rodzina płaci za poszukiwania moje podatki dajcie na biednych
Gość
6 miesięcy temu
Napisałam jakiś czas temu na jej profilu na ig,racjonalny,pełen argumentów sprzecznych z jej tokiem myślenia komentarz.Nie mam w zwyczaju obrażać ludzi,nie jestem hejterką,to była zwykła wyważona opinia acz co podkreślam sprzeczna z pani Rusi poglądami i co??? Mój komentarz zniknął plus zablokowała mi możliwość komentowania na swoim profilu. To ma być dyskusja na poziome o faktach a nie mitach? Ta kobieta poprostu wygłasza swoje tezy i nie uznaje nic innego. Bylam w lekkim szoku bo kreuje się na kogoś zupełnie innego I dopiero doznałam olśnienia,przejżałam komentarze na jej profilu i w mojej ocenie jakieś 95 % to klaskacze,5% opinie przeciwne-do których w swej laskawosci się odniosła,miażdżąc adwersarza ale brak już jest jego odpowiedzi...hymmm ciekawe dlaczego. patrząc na profile innych ludzi,którzy jej wzorem wyglaszają skrajne opinie taki stosunek komentarzy pozytywnych do negatywnych jest statystycznie w mojej ocenie niemożliwy. Moim zdaniem ta pani szaloną większość komentarzy negatywnych usuwa a ludzi je piszących blokuje na amen nawet jeśli hejtunie zawierają. Ot i wolność slowa. I w tym momencie z osoby,z której poglądami nie zawsze się zgadzam,stała się dla mnie tą która straciła szacunek w moich oczach jako niezależny dziennikarz i kobieta,próbująca kreować się na autorytet moralny.
gość
6 miesięcy temu
Oczywiscie ze ta pani jest bardzo zaangazowana w polityke Tak jak i tv z ktorej sie wywodzi ponadto a i inteligientna ani zbyt lotna uroda tez nie grzeszy Daleko jej do pani Molek
gość
6 miesięcy temu
Dlaczego nie piszecie co robiła tajemnica Ewa ze Starakiem ?????
gość
6 miesięcy temu
akurat w TVNie Kinga jest bezpieczna
Gość
6 miesięcy temu
Przeciez ta kobieta wyrzuca z siebie nic innego jak mialka papke. Nie wiem dlaczego ona jest w takim samoxachwycie. Proponuje test z wiedzy ogolnej i wszystko bedxie jasne.
gość
6 miesięcy temu
Kinga jest gwiazdą ddtvn- bez niej ten program jest średni
gość
6 miesięcy temu
Kinga olej te głupoty, jesteś wspaniałą kobietą
...
Następna strona