Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kobieta oskarżająca Krzysztofa Sadowskiego o molestowanie: "Ofiar jest ponad 20, a pewnie jeszcze więcej. Niektóre są W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM"

121
Podziel się

Choć organ państwowy odmówił wszczęcia postępowania, zażalenie złożone przez prawnika domniemanych poszkodowanych zostało ostatecznie uznane przez śledczych.

Kobieta oskarżająca Krzysztofa Sadowskiego o molestowanie: "Ofiar jest ponad 20, a pewnie jeszcze więcej. Niektóre są W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM"
bCzsOkqd

Nie milkną echa po skandalu wywołanym licznymi przypadkami molestowania seksualnego nieletnich, których miał dopuścić się znany muzyk Wojciech Sadowski. Po publikacji dziennikarza śledczego Mariusza Zielke na temat pedofilii za kulisami znanego show Tęczowy Music Box, do mediów zaczęło zgłaszać się coraz więcej domniemanych ofiar 82-latka, dzieląc się swoimi mrożącymi krew w żyłach historiami.

bCzsOkqf

W odpowiedzi na zarzuty Sadowski wydał oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczył krążącym pogłoskom, zwalając całą winę na "przyjaciółkę rodziny", chcącą go "zniszczyć".

Jak można było się domyślić, większość kobiet oskarżających o molestowanie należała do zespołu "Tęcza", który działał głównie w latach 90. Jedna z domniemanych pokrzywdzonych, Ewa wyznała w rozmowie z WP, że jej koszmar zaczął się, gdy miała niespełna 10 lat.

bCzsOkql

Krzysztof Sadowski mówi, że oskarża go jedna osoba. Nas – jego ofiar jest ponad 20, a pewnie dużo więcej. Mnie to spotkało w "Tęczy". Chodziłam tam przez rok. Przez cały ten okres zaczepiał mnie, dotykał tak jak nie powinien. Miałam wtedy niecałe 10 lat. Na obozie w Kielcach położył mnie w swoim łóżku. Zobaczyłam, że ma rozpięty rozporek. Wyrwałam się i uciekłam.

O incydencie dziewczynka poinformowała opiekunkę z obozu.

Zabrała mnie stamtąd. Powiedziałyśmy o wszystkim moim rodzicom. Poszli na policję na warszawskim Mokotowie. To był 1992 rok. Byłam chyba jedyną osobą, której rodzice coś z tym zrobili. Tyle że policja i tak to umorzyła. Później moi rodzice usłyszeli, że mszczę się na Sadowskim, bo już nie należę do "Tęczy".

Liczba kobiet, które zgłaszają się na policję w sprawie rzekomych gwałtów wciąż rośnie. Nie chcą już milczeć i żądają kary dla Sadowskiego.

bCzsOkqm

Jestem w kontakcie z innymi ofiarami - wyznała Ewa. Niektóre są w złym stanie psychicznym. Konsultujemy się z prawnikami, chcemy iść do prokuratury, żeby wszyscy poznali prawdę o Krzysztofie Sadowskim.

Co ciekawe, wyszło na jaw, że prokuratura prowadzi śledztwo niemal od roku. W momencie, gdy dwie kobiety doniosły na muzyka, organ państwowy odmówił wszczęcia postępowania, uznając, że sprawa się przedawniła. Wtedy do akcji wkroczył prawnik domniemanych ofiar, składając zażalenie, które ostatecznie zostało uznane przez śledczych.

Początkowo uznano, że sprawa dotyczy czynu o charakterze seksualnym z osobą małoletnią, a takie przestępstwo już się przedawniło – powiedziała WP osoba zbliżona do śledztwa. Jednak jeżeli rozpatrujemy gwałt, czyli czynność seksualną z użyciem przemocy, podstępu, to z punktu widzenia prawa sprawa nie jest przedawniona. Pozostaje pytanie, jak zakwalifikuje to prokuratura.

bCzsOkqn
bCzsOkqG
KOMENTARZE
(121)
Gość
10 miesięcy temu
On nie zapłacił pudelkowi można komentować
gość
10 miesięcy temu
Podobno ten proceder w showbiznesie jest gigantyczny i wszyscy się chronia nawzajem :(
Gość
10 miesięcy temu
I to jest prawdziwy koszmar i problem. Współczuje ofiarom i trzymam kciuki.
bCzsOkqH
gość
10 miesięcy temu
Teraz ta sprawa ciut ucichła przez WIADOMO JAKĄ SPRAWĘ, ale wróci na tapetę..wróci.
gość
10 miesięcy temu
Tacy ludzie maja talent, uznanie i pieniądze. Maja wszystko i nagle zachciewa im się dzieci. Obrzydliwe.
Najnowsze komentarze (121)
gość
9 miesięcy temu
nadzwyczajna kasta uniewinni, gdzie tuleja?
gość
10 miesięcy temu
niech siedzi i jego niech gwałćą
gość
10 miesięcy temu
Życze Panu paniesadowski więzienia i wielu gwałtów ob więzniów
Gość
10 miesięcy temu
spalić zywcem, wczesniej odciać jaja i h.ja. Ci co ukrywaja takie pielko beda smażyć sie w piekle!
gość
10 miesięcy temu
a dlaczego organ odmówił wszczęcia postępowania jeśli jest podejrzenie i domniemane dowody?Swięta krowa ten Sadowski?
Bozena
10 miesięcy temu
DLACZEGO organ państwowy odmówił wszczęcia postępowania??? Wie ktoś?
Gość
10 miesięcy temu
DNO moralne !!!!!!!
gość
10 miesięcy temu
Jego przyjaciel opowiadal mi kiedys ze sadowski zabieral go pod szkole podstawowa samochodem i zaczepial dziewczynki z 7-8 klasy. Wtedy nie wiedzialam kto to sadowski, teraz juz wiem
bCzsOkqz
gość
10 miesięcy temu
wieprz jeszcze serialu nie kręci?
Gość
10 miesięcy temu
Szooook
Gość
10 miesięcy temu
Obrzydliwy facet
Gość
10 miesięcy temu
Muzyk jakiś poobijany, chyba mu ktoś przy.....
Gość
10 miesięcy temu
ta 27 latka byla instruktorka żeglarstwa.wiec wiedziala jak sie zachować w takiej sytuacji.sama sie wyratowala i jego powinna wyratowac
Gość
10 miesięcy temu
Sekielski a film będzie?
...
Następna strona
bCzsOkrb